9.09 – 15.09. 2024 AD

Poniedziałek, 9 września

18.00 – Msza św. o uświęcenie rodzin, uzdrowienie chorych relacji małżeńskich, dobry wybór powołania życiowego i męża, żony.

Wtorek, 10 września

18.00– Msza św. za + Eryka Ziaja.

Środa, 11 września

5.45 – Nabożeństwo na rozpoczęcie wyczieczko-pielgrzymki na Święty Krzyż do Sandomierza i Kazimierza Dolnego.

6.00 – Wyjazd.

7.00– Msza św. za ++ o. Franciszka Swoboda, matkę Hildegardę, zięcia Damiana, bratową Marię, rodz. Annę i Ryszarda Płaczek, pokr.

Czwartek, 12 września

17.00 – Msza św. szkolna za ++ ż. Hildegardę Knoppik, rodz. Marię i Franciszka Pasieka, Agnieszkę i Karola Knoppik, rodz. z obu stron, dziadków, wujków, ciocie, kuzynów, szwagrów, pokr.

Piątek, 13 września, św. Jna Chryzostoma

18.00- Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ rodz. Nikodema i Marię Świerzy, brata Antoniego, Wiktora Glowania, babcie, dziadków, pokr.    –  Nabożeństwo fatimskie.

Sobota, 14 września, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7.00 – Msza św. za + m. i o. Wilhelma Szyguła, jego rodziców, o. Jana Bartoszek, m. Elżbietę i Gertrudę, b. Pawła, brat. Jadwigę, ich sybową Mariolę, brat. Marię Bartoszek, szw. Gerarda Chmielorz, ich s. Grzegorza, Katarzynę i Wilhelma Kiel, Henryka Janus, Pawła i Adelajdę Giera, dziadków z obu stron oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

18.00 – Msza św. za ++ rodz. Joannę i Kleofasa Pasieka, ich synów Huberta, Jana, synowe Annę i Marię Pasieka, rodz. Annę i Jana Krawiec, wnuka Marka, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, kuzynostwo, pokr. Pasieka, Krawiec, Golor i Musialek.

XXIV Niedziela Zwykła, 15 września 2024 r.

7.30 – Msza św.  za ++ rodz. Julię i Romana Bartoszek, m. Pawła Bonk.

9.00 – Msza św. za ++ rodz. Katarzynę i Karola Bartoszek, Różę i Wilhelma Wyrwich.

11.00 – Msza św. za ++ rodz. Różę i Alfreda Bryś, Katarzynę i Józefa Maczuch, dziadków z obu stron, Gerarda, Henryka i Magdalenę Bryś, Józefa Szramek, Piotra Burek, Agnieszkę i Eryka Kraka, Annę i Jana Fleger, pokr. Bryś, Maczuch, Student, Wyrwich, Kalka i Koczorek.

15.00 –  Nieszpory

1. Dzisiaj o godz. 14.40 wymieniane będą tajemnice różańcowe, a po nieszporach odprawionych o godz. 15.00 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Tomala Małgorzata, Bienwald Weronika, Kluba Karolina, Świtała Ewelina, Musioł Natalia, Macioszek Grażyna, Pilarska Teresa.

ZAPOWIEDZI Kewin Żwirowicz, kawaler, zam. w Rudzie Śl. z Weroniką Bujara, panną, zam. w Kielczy

(1.09-8.09-15.09. 2024)

Mateusz Kokoszka, zam. w Tarnowskich Górach z Aleksandrą Kokoszka zd. Kaniak, zam. w Kielczy

(8.09-15.09.22.09. 2024AD)