7.10 – 13.10. 2024 AD

Poniedziałek, 7 października, Matki Bożej Różańcowej

17.30 – Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Msza  św. z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w rodzinie oraz za ++ z rodzin Krawiec, Potyka, Golor, Moczko i Anioł.

Wtorek, 8 października

17.30 – Nabożeństwo różańcowe.

18.00-  Msza św.  za ++ rodz. Elfrydę i Ernesta Świtała, m. Klausa Maśnica, Jana i Jadwigę Bartoszek, Elżbietę Pasieka, pokr.

Środa, 9 października

17.30 – Nabożeństwo różańcowe.

18.00–  Msza  św. za ++ rodz. Elfrydę i Teodora Stefan, Klarę i Jana Chabrzyk, szw. Rocha, Elżbietę i Piotra Golor, dziadków oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Czwartek, 10 października

17.00–  Msza  św.  szkolna o dar nieba dla rodz. Marii i Eryka Bartoszek, dziadków, wujków, ciocie z rodzin Graczyk, Bartoszek i Garcorz..

Piątek, 11 października

17.30 – Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ rodz. Annę i Józefa Ibrom, siostry Magdalenę i Hildegardę, ich mężów, męża Franciszka Kulik.

– Spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klas VII i VIII.

Sobota, 12 października

7.00 – za + Józefa Zyzik od Zelatorów Żywego Różańca.

16.30 – Nabożeństwo różańcowe.

17.00 – Msza św. za + Różę Boronowską w 1 rocz. śmierci.

XXVIII Niedziela Zwykła, 13 października 2024 r.

(Zbiórka przed kościołem na Fundację Nowego Tysiąclecia)

7.30 – Msza  św. za ++ Huberta Jarzyna z okazji urodzin, mamę Hildegardę.

9.00  – Msza św. za ++ rodz. Stefana i Annę Ludwig, braci Antoniego, ks. Pawła Ludwig, bratową Erykę Ludwig, ciocię Konstantynę Ludwig, Antoninę Dyla, teśc. Alfreda i Gertrudę Kurek, szw. Renatę Grzywocz, ciocie Marię i Katarzynę Sopot, wujków, ciocie, kuzynów, kuzynki, pokr.

11.00 –  Msza św. za + Piotra Buk w 1 rocz. śmierci.

14.40 – Wymiana tajemnic różańcowych

15.00 – Nabożeństwo fatimskie.

Spotkanie Zelatorów Żywego Różańca.

1. Przyjmowane są intencje mszalne na rok 2025. Dzisiaj na Msze św. i na nabożeństwo różańcowe można przynieść zapisane na kartkach intencje mszalne (tekst taki, jak będzie wydrukowany w gazetce), z podaniem czasu odprawienia, awaryjnego dnia odprawienia i godziny, oraz nazwisko i imię zamawiającego. W poniedziałek  zgłoszenia można dokonywać telefonicznie i na probostwie od 9.00 – 11.00 oraz od 16.00 -17.00.
  2. W czwartek po nabożeństwie różańcowym (g. 18.15) zapraszam na probostwo rady parafialną i remontową.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Czanguleit Wioletta, Skibińska, IwonaTomala Bożena i Martyna Giera Elżbieta, Zemela Karina.