5.08 – 11.08. 2024 AD

Poniedziałek, 5 sierpnia

18.00 – Msza św. za + Franciszka Czaja w 1 rocz. śmierci.

Wtorek, 6 sierpnia, święto Przemienienia Pańskiego

18.00– Msza  św.  za ++męża Franciszka Szaton, rodz. Jadwigę i Alberta Hober, Wilhelma i Barbarę Szaton oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.

Środa, 7 sierpnia

18.00  Msza św.  za + babcię Teresę Meka.

Czwartek, 8 sierpnia, św. Dominika

18.00 – Msza św. za ++ m. Hildegardę Swoboda, o. Franciszka, zięcia Damiana, bratową Marię, rodz. Annę i Ryszrda Płaczek, pokr.

Piątek, 9 sierpnia, św. Teresy Benedykty od Krzyża

18.00–  Msza św.  za ++ Rudolfa Student w rocz. śmierci, Elżbietę i Alojzego Pancherz, braci, bratową, pokr. Student, Pancherz, Sładek oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.

Sobota, 10 sierpnia , św. Wawrzyńca

18.00–  Msza św.  do Miłosierdzia Bożego za ++ Waltera Poloczek w rocz. śmierci, jego rodziców, pokr. z obu stron.

XIX Niedziela Zwykła, 11 sierpnia 2024 r.

7.30 – Msza św. za ++ męża Eugeniusza Mazur w rocz. śmierci, matkę Rozalię.

9.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Tomasza i Franciszkę Guzy, męża Engelberta Potempa, syna Henryka, s. Emilię, braci Joachima i Antoniego z żoną Jadwigą, pokr..

11.00 – Msza św. za ++ rodz. Hieronima i Klarę Kulik, ż. Janinę, teśc. Antoniego i Julię Kaliciak.

14.40 –  Wymiana tajemnic różańcowych.

15.00 – Nabożeństwo fatimskie.

1. Dzisiaj na Górze św. Anny pielgrzymka motocyklistów. Pątników wyruszających z przed naszego kościoła żegnać będziemy o godz. 9.45.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Karpińska Anna, Potempa Gabriela, Janoszka Ewa, Pawelczyk Joanna, Panchyrz Aleksandra. Wons Elżbieta.