22.07 – 28.07. 2024 AD

Poniedziałek, 22 lipca, św. Marii Magdaleny

7.00 – Msza św. za + m. i o. Wilhelma Szyguła, jego rodziców, o. Jana Bartoszek, m. Elżbietę i Gertrudę, b. Pawła, bratową Jadwigę, ich synową Mariolę, bratową Marię Bartoszek, szw. Gerarda Chmielorz, ich s. Grzegorza, Katarzynę i Wilhelma Kiel, Henryka Janus, Pawła i Adelajdę Giera, dziadków z obu stron oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Wtorek, 23 lipca, św. Brygidy

18.00– Msza św. za + Walentego Garcorz w rocz. śmierci.

Środa, 24 lipca, św. Kingi

7.00– Msza św. za + Annę Krawczyk z okazji imienin.

Czwartek, 25 lipca, św. Jakuba

18.00– Msza św. za + Tadeusza Sadowy od mieszkańców z ul. Nowe Osiedle i Słonecznej.

Piątek, 26 lipca, Uroczystość św. Anny

9.00 – Msza św. ku czci św. Anny, za ++ rodz. Rozalię i Ryszarda Kluba, Julię i Nikodema Gwóźdź, s. Helenę Buk z m. Piotrem, b. Wiktora, ks. Krystiana Kampa, Gizelę Bartoszek, pokr.

17.00- ( przy kaplicy św. Anny na Borowianach) Msza św.  przez wstawiennictwo św. Anny w int. żyjących na ziemi oraz zmarłych parafian z Borowian.

Sobota, 27 lipca św. Joachima

18.00 – Msza św. za ++m. ż. Magdalenę Strzelczyk, rodz. Piotra i Agnieszkę Strzelczyk, siostry Adelę i Marię, b. Gintera, teśc. Józefa i Marię Sopot, 7 szwagrów, szwagierki Urszulę i Jadwigę, zięcia Andrzeja Tomala, jego rodz. Marię i Jerzego Tomala, Edeltraudę i Wiktora Kołodziej, Jerzego i Teresę Urbańczyk, Franciszka Polarz, pokr. Strzelczyk i Sopot.

– za + Tadeusza Sadowy w 30 dni po śmierci.

XVII Niedziela Zwykła, 28 lipca 2024 r., Uroczystości ku czci św. Anny na Borowianach

7.30 – Msza św.  z okazji urodzin, za ++ m. Manfreda Knopik. ojca Ludwika Pradela.

9.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ syna, męża, rodziców z obu stron, braci bratową, szwagierkę, pokr. Glinka, Chmielorz, Majowski, przyjaciów oraz do Opatrzności Bożew w int. rodziny Anny Majowskiej.

11.00(kaplica św.Anny na Borowianach)  Msza św.   przez wstawiennictwo św. Anny w int Parafii.

15.00 – Nabożeństwo z modlitwą przez wstawiennictwo św. Krzysztofa w intencji kierowców oraz błogosławieniem pojazdów.

Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Brol Sabina, Olszok Irena i Dominika, Golec Julia, Żyłka Joanna, Potempa Monika.