17.06 – 23.06. 2024 AD

Poniedziałek, 17 czerwca, św. Brata Alberta

7.00 – Msza św. za + Bernarda Jochemczyk od sąsiadów z ul. Ks. Wajdy i Torowej.

Wtorek, 18 czerwca

18.00– Msza  św.  do Miłosierdzia Bożego za ++ m. Stefana Bieniek, rodz. Joannę i Karola Wyrwich.

Środa, 19 czerwca

7.00  Msza św. za ++ dziadkówAleksandra i Annę Sopot, Elisabeth, rodz. Różę i Franciszka Pasieka, rodziców, teściów, Marię i Franciszka Brol, Marię i Rainharda Gluck, Emilię i Franciszka Ibrom, s. Herberta, chrzestną Teresę Gajda z mężem Józefem, ciocie, wujkó z pokr. Krawiec, Sopot i Brol.

Czwartek, 20 czerwca, św. Alojzego

9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.

16.00 – Spowiedź dla dzieci z Szkoły Podstawowej.

17.00 – Msza św. za ++ Edwarda Zielińskiego w rocz. śmierci, wn. Krzysztofa, pokr. oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

– Spotkanie Wspólnoty Lektorów.

Piątek, 21 czerwca, Najśw. Maryi Panny Opolskiej

8.00 – Msza św. jako podziękowanie od dzieci i młodzieży, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły za dary odebrane od Pana Boga w mijającym roku szkolnym i katechetycznym.

9.00 – Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska.

18.00–  Msza św.  za ++ matkę Hildegardę Wolan, ojca Józefa, Teśc. Krystynę i Waltera Rolik, babcie, dziadków, ciocie, wujków, Jerzego Pasieka, Mariana Czapla, pokr. Wolan i Polok.

Sobota, 22 czerwca

16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 5. rocznicy Ślubu Karoliny i Mateusza Kallus.

18.00–  Msza św.  za ++ męża i ojca Teodora Serafin, rodz. Marię i Teofila, Różę i Józefa Kaszuba, s. Jadwigę, Wilhelma Stach, siostry Janinę i Krystynę z mężem, brata Eryka, bartową Annę i Hildegardę Kaszuba.

– za + Małgorzatę Loch w 30 dni po śmierci.

XII Niedziela Zwykła, 23 czerwca 2024 r.

7.30 – Msza św.  za ++ Gintera Kubitza, jego rodziców, siostrę, jej męża, pokr. Kubitza, Pasieka Szymoś i Zuber.

9.00 – Msza św. za ++ Karola i Urszulę Hatlapa.

10.30 – Nabożeństwo z adoracją Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie.

11.00 – Msza św. za ++ męża i ojca Pawła Bonk w rocz. śmierci.

1. Dzisiaj po nieszporach wymieniane będą tajemnice różańcowe.
  2. W sobotę o godz. 9.00 spotkają się ministranci, a o 10.00 zbiorą się marianki.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Marciniszyn Jolanta, Wojtków Gabriela, Kciuk Teresa i Paulina, Kciuk Anna, Tarczewska Elżbieta.

ZAPOWIEDZI

Dawid Garcorz, kawaler, zam. w Kielczy z Justyną Płaczek, panną, zam. w Kielczy