16.04. – 22.04. 2012 AD

Poniedziałek, 16 kwietnia

7.00 – Msza św. za + Annę Zielonka z okazji urodzin.

Wtorek, 17 kwietnia

7.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze  w rodzinie oraz za ++ rodz. Kleofasa i Joannę Pasieka, o. Jana Krawiec.

– za + s.Józefa Posmyk w 30 dni po śmierci.

18.00 – (Łagiewniki Małe) – Konwent kapłanów dekanatu Zawadzkie.

Środa, 18 kwietnia

7.00 – Msza św. za ++ Antoninę i Wincentego Cembolista.

15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i spotkanie seniorów.

Czwartek, 19 kwietnia

18.00 – Msza św. szkolna za ++ Edytę Bartoszek w rocz. śmierci, pokr.

Piątek, 20 kwietnia

7.00 – Msza św. za++ rodz. Jana i Katarzynę Kosytorz, b. Wiktora, brat. Paulinę, Ryszarda Strużek, Gertrudę i Jana Goj, pokr.

18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży za ++ Katarzynę i Pawła Chmielorz, ich rodziców, Rafała Chmielorz.

– za + Jana Suss  w 30 dni po śmierci.

Sobota, 21 kwietnia

11.00 – Msza św.  w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Żaneta Maśnica i Piotr Smyczek.

15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze  z okazji 50 urodzin Gabrieli Sikora.

18.00 – Msza św. w int. rocznych dzieci Aleksandry Wanat i Kingi Pietrucha oraz ich rodzin.

III Niedziela Wielkanocna,  22 kwietnia 2012 r.

7.30 – Msza św. za ++ Zofię Pilarską w rocz. śmierci, s. Marię, rodziców Józefa i Franciszkę Pilarskich, s. zakonną Karolinę, kapłanów.

9.00 –  Msza św. za ++ rodz. Florentynę i Stefana Swierzy, s. Małgorzatę, b. Maksymiliana, Alfonsa, Józefa, Leona i Jana, brat. Kazimierę.

11.00 – Msza św. za + Pawła Obcina w 1 rocz. śmierci.

15.00 – Nieszpory.

1. Dzisiaj o godz. 14.40 wymieniane będą tajemnice różańcowe, po nieszporach spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  2. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie ministrantów i kandydatów, o godz. 10.00 zbiorą się marianki.
  3. Dzieci pierwszokomunijne będą miały próbę liturgii w czwartek o godz. 17.00. Spotkanie modlitewno formacyjne dla kandydatów do bierzmowania rozpocznie się o godz. 17.00 w piątek.
  4. Od poniedziałku firma Marcina Gibla rozpocznie montaż ogrodzenia na drugim cmentarzu. W tym roku poddanych będzie pracom renowacyjno konserwatorskim 7 stacji Drogi Krzyżowej. Obrazy i ramy odnawiane będą przez mgra plastyka Jana Szopę, pod kierunkiem konserwatora zabytków magistra Andrzeja Miarkowskiego, 61-410 Poznań, ul. Rejewskiego 46.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna dla Seminarium Duchownego – będzie obecny przedstawiciel z Seminarium. Po Mszy św. można będzie złożyć ofiarę na rzecz Środowiskowej Świetlicy Socjoterapeutycznej “ARKA NOEGO” prowadzonej przez s. Andrzeję Ochman.
  6. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na planowane inwestycje parafialne. Proszę o przeliczenie jej przez radnych.
  7. „Gość Niedzielny” – 4 zł.
  8. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Płaczek Karina, Frewer Maria, Swoboda Sabina, Swoboda Monika, Michali Maria i Irena, Wójcik Dominika.