12.08 – 18.08. 2024 AD

Poniedziałek, 12 sierpnia

7.00 – Msza św. za ++ Rozalię i Henryka Kluba, męża Józefa.

Wtorek, 13 sierpnia

18.00– Msza św. za ++ ciocię Krystynę Jaksik, wujka Jerzego.

Środa, 14 sierpnia, św. Maksymiliana Marii Kolbe

7.00– Msza św. za ++ Franciszka i Elżbietę Guzy oraz za ++ w obozach.

Czwartek, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny

7.30 – Msza św.  za ++ męża i ojca Jerzego Moy, rodz. Jadwigę i Waltera Moy, Gertrudę i Jana Albin, Marię i Jana Sankowskich, Elżbietę Siwiec, pokr. Moy i Albin.

9.00 – Msza św. za ++ rodz. Marię i Józefa Sopot, 2 siostry, 2 braci, bratową Urszulę, męża Józefa Kraka, teśc. Elżbietę i Gerarda Kraka, 2szwagrów, 2 szwagierki, Andrzeja Tomala, Franciszka Polorz oraz o błogosławieństwow rodzinie.

11.00 – Msza św.   za ++ rodziców Marię i Pawła Kosytorz.

15.00 – Nabożeństwo z Magnificat, które z Najśw. Matką wypowiadać będą z nami: Magda Anioł i Adam Szewczyk.

– Kawa i kołocz.

Piątek, 16 sierpnia

18.00- Msza św. do Miłosierdzia Bożego, o łaskę zbawienia dla ++ ciocię Alfrydę, kuzyna Huberta z Krystyną, pokr.

Sobota, 17 sierpnia, św. Jacka

9.00 – Zbiórka ministrantów.

16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane dary, z prośbą o dalsze dla rodziny Magdaleny i Vasilia Zico z okazji 1 rocznicy  Ślubu.

18.00 – Msza św. za ++ rodz. Martę i Franciszka Szaton, b. Eryka, dziadków, ciocie, wujków, kuzynostwo oraz o błogosławieństwo w rodzinach Nimczke, Szaton i Joneczko.

XX Niedziela Zwykła, 18 sierpnia 2024 r.

7.30 – Msza św.  za ++ rodz. Anastazję i Stanisława Szołtysik, s. Magdalenę, o. Pawła Pasieka, bratową Elżbietę, ciocię Julię, Jerzego  Danysz, Józefa Lukaszczyk, Annę, Pawła i Jana Czaja, pokr. Szołtysik, Bednarek, Pasieka i Danysz oraz o błogosławieństwo w rodzinie i rodzinach dzieci.

9.00 – Msza św. za ++ m. Różę Skandy w rocz. śmierci, ojca Stefana, dziadków, pokr.

10.30 – Nabożeństwo z adoracją Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie.

11.00 – Msza św. za ++ męża i tatę Marcina Gibel, teśc. Waltera i Elfrydę Gibel, o. Norberta Koźlik, kuzyna Damiana Wyrwich oraz ++ z rodzin Gibel, Koźlik i Wyrwich.

1. Dzisiaj o godz. 14.40 wymieniane będą tajemnice różańcowe, a o godz. 15.00 odprawimy nabożeństwo fatimskie.
  2. 15 sierpnia, kolejny raz, wychwalać będziemy Pana Boga z Wniebowziętą. Przyjdźcie i zaproście również krewnych i znajomych z poza naszej parafii.
  3. Św. Bartłomiej zaprasza 25 sierpnia do zyskania odpustu i modlitwy z Nim.
  4. W tym tygodniu przyjmował będę wpłaty na wycieczko – pielgrzymkę: na Święty Krzyż, do Sandomierza i Kazimierza Dolnego.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kwapień Bożena i Martyna, Pasieka Sandra i Ewelina, Hatlapa Agnieszka, Jendrzejek Agnieszka.