10.06 – 16.06. 2024 AD

Poniedziałek, 10 czerwca

7.00 – Msza  św.  za ++ ż. Hildegardę Zyzik w 3 rocz. śmierci, rodziców, teściów, braci, szwagierki i szwagrów oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Wtorek, 11 czerwca, św. Barnaby

18.00-  Msza św. za ++ rodz. Rozalię i Rudolfa Pampuch, siostrę Danielę.

Środa, 12 czerwca

7.00–  Msza św.  za ++ tatę Antoniego Weber z okazji urodzin, mamę Elżbietę, pokr. Plachetka, Weberi Skolik.

Czwartek, 13 czerwca, św. Antoniego

14.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Karolina Poloczek i Patryk Pyka.

17.00–  Msza  św.  szkolna – za ++ m. Wernera Małek w 19 rocz. śmierci, teśc. Jerzego i Joannę Małek, rodz. Franciszka i Marię Kopyto, Jadwigę i Marię, Urszulę i Gizelę, Andrzeja, Jerzego i Józefa Serafin, Urszulę Małek, Jana i Elfrydę Murowskich, ks. Krzysztofa Pasieka, jego rodz. Emila i Annę, dusze w czyśćcu cierpiące oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

– za + Henryka Płaczek w 30 dni po śmierci.

– Nabożeństwo fatimskie.

Piątek, 14 czerwca, bł. Michała Kozala

18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ rodz. Krystynę i Huberta Kocot.

Sobota, 15 czerwca

7.00 – Msza  św. za + Henryka Płaczek od sąsiadów z ul. Nowe Osiedle i Słonecznej.

18.00 – Msza św. za ++ żonę Urszulę Gabryś, jej rodziców, teściów, siostrę, pokr.

XI Niedziela Zwykła, 16 czerwca 2024 r.

7.30 – Msza  św.   za ++ s. Magdalenę Szołtysik, rodz. Anastazję i Stanisława, o. Pawła Pasieka, bratową Elżbietę, ciocię Julię, Jerzego Danysz, Józefa Lukaszczyk, Annę, Pawła i Jana Czaja, pokr. Szołtysik, Bednarek, Pasieka, Danysz oraz obłogosławieństwo w rodzinie.

9.00  – Msza św. za ++ matkę Różę Skandy z okazji urodzin, o. Stefana, dziadków, pokr.

– Wyróżnienie dzieci, które w mijającym roku formacji chrześcijańskiej pokazywały dojrzałość w wierze, przez aktywne uczestnictwo w życiu Kościoła.

11.00 –  Msza św.  za ++ ojca, dziadka Eryka Kraka w 5 rocz. śmierci, mamę i babcię Agnieszkę, teśc. Łucję i Maksymiliana Świerzy, dziadków z obu stron, pokr. Kraka i Świerzy oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.

15.00 – Nieszpory.

– Wymiana tajemnic różańcowych.

1. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 9.00 wyróżnione będą dzieci, które w mijającym roku formacji chrześcijańskiej pokazywały dojrzałość w wierze, przez aktywne uczestnictwo w życiu Kościoła. Zapraszam…
  2. Parafia organizuje w dniach 11 i 12 września wycieczko – pielgrzymkę na Święty Krzyż, do Sandomierza i Kazimierza Dolnego. Zapisy w zakrystii.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Wanat Małgorzata i Karolina, Mańka Joanna i Marlena, Garcorz Katarzyna, Bednarek Paulina.

ZAPOWIEDZI

– Tomasz Cempa, kawaler, zam. w Kielczy/Bytomiu z Emilią Nowak, panną, zam. w Kielczy

(26.05-2.06-9.06. 2024 AD)