21.10 – 27.10. 2024 AD

Poniedziałek, 21 października

17.30 – Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Msza św. za ++ rodz. Magdalenę i Eryka Pyka, Teresę i Karola Weber, b. Edwarda.

Wtorek, 22 października, św. Jana Pawła II

17.30 – Nabożeństwo różańcowe.

18.00–   Msza św. w dniu urodzin naszego kochanego ojca, dziadka i pradziadka Eryka Jelonka, prosimy Ciebie pokornie  miłosierny Boże o szczęście wieczne dla niego oraz naszej mamy , babci, prababci Gerdy. Spójrz łaskawie na trud i krzyże życia. Dziękujemy Ci Boże…Prosimy również w int. ++ z pokr.

Środa, 23 października

17.30 – Nabożeństwo różańcowe.

18.00– Msza św. za ++ rodz. Weronikę i Jana Grondes, Gertrudę i Sebalda Piekacz, syna Szymona, b. Norberta, Małgorzatę Sadowy, Józefa Chohura, dziadków, ciocie, wujków z pokr..

Czwartek, 24 października

17.00 – Msza św. szkolna za ++ mamę Gizelę Bartoszek, o. Joachima Panchyrz, Hildegardę i Jerzego Lisoń, Marię i Piotra Panchyrz, Katarzynę i Karola Bartoszek, pokr.

Piątek, 25 października

17.30 – Nabożeństwo różańcowe.

18.00- Msza św. z udziałem młodzieży – za + ojca Bazylego Zgoba w rocz. śmierci.

Sobota, 26 października

16.30 – Nabożeństwo różańcowe.

17.00 – Msza św. za + Antoniego Wind.

XXX Niedziela Zwykła, 27 października 2024 r.

(Kolekta na misje)

7.30 – Msza św.   z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze oraz za ++ z rodziny Guzy.

9.00 – Msza św. za ++ ojca Roberta Kieryś, mamę Łucję, rodz. Anielę i Adolfa Michali, braci, pokr.

11.00 – Msza św. za ++ m. Joachima Bujara, jego rodz. Adelajdę i Edwarda, rodz. Annę i Izydora Panchyrz, szwagrów.

14.00 – Odczytywanie wypominek.

15.00 – Droga Krzyżowa na I cmentarzu.

1. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe prowadzone będzie przez lektorów i Marianki. Modlitwą w sposób szczególny obejmować będziemy misje i misjonarzy.
  2. We wtorek zapraszam na probostwo Wspólnotę „Caritas”.
  3. W imieniu p. Meka jeszcze raz dziękuję za ofiary..
  4. Przyjmowane są intencje mszalne na rok 2025. Zgłoszenia można dokonywać telefonicznie oraz w zakrystii po nabożeństwach.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Sznura Sabina, Skutela Katarzyna, Bartoszek Aniela i Melania, Mudrak Anna, Probanowska Grażyna.