30.09 – 6.10. 2024 AD

Poniedziałek, 30 września, św. Hieronima

18.00 – Msza św. w 30 dni po śmierci Józefa Zyzik.

Wtorek, 1 października, św. Teresy

17.30 – Nabożeństwo różańcowe.

18.00–   Msza św. za ++ rodz. Rozalię i Ryszarda Kluba, Julię i Nikodema Gwóźdź, s. Helenę Buk z m. Piotrem, b. Wiktora, ks. Krystiana Kampa, Gizelę Bartoszek, pokr.

Środa, 2 października, Aniołów Strózów

17.30 – Nabożeństwo różańcowe.

18.00– Msza św. za ++ ciocię Marię, siostry, rodziców, siostrę, dziadków, pokr.

Czwartek, 3 października, I miesiąca

9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.

16.30 – Godzina Święta z nabożeństwem różańcowym.

17.30 – Msza św. szkolna za ++ rodz. Elżbietę i Gerarda Kraka, teśc. Jana i Cecylię Kalus.

Piątek, 4 października, św. Franciszka, I miesiąca

7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.

9.00 – Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska.

17.00 – Msza św z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze od rocznika 1987.

17.30 – Nabożeństwo różańcowe.

18.00- Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ mamę Władysławę w rocz. śmierci ojca Ryszarda.

Sobota, 5 października, św. Faustyny, I miesiąca

7.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny za + ciocię Annę Jędrysik w 25. rocz. śmierci.

15.00 – Msza św z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze z okazji 60 urodzin Henryka Kocot.

16.30 – Nabożeństwo różańcowe.

17.00 – Msza św. za ++ męża Józefa Brol w rocz. śmierci, Rozalię i Piotra Brol, Helenę i Teodora Sobel, pokr.

XXVII Niedziela Zwykła, 6 października 2024 r.

7.30 – Msza św.  ( w języku niemieckim) za ++ rodz. Gertrudę i Józefa Adamczyk, brata Gerarda, o. Karola Jendrysik, pokr.

9.00 – Msza św. za ++ rodz. Łucję i Wiktora Ibrom, o. Józefa Kura, s. Kornelię, pokr.

– Błogosławienie różańców dzieci pierwszokomunijnych i spotkanie z rodzicami.

11.00 – Msza św.z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze z okazji rocznicy ślubu oraz za ++ Jerzego i Anielę Wons, Józefa i Marię Wons, Franciszkę i Pawła Krawiec.

15.00 –Nabożeństwo różańcowe.

1. Macie serca otwarte – dziękuję za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na rzecz powodzian.
  2. W sobotę o godz. 9.00 spotkają się ministranci i kandydaci.
  3. We wtorek o godz. 17.30 pierwsze październikowe nabożeństwo różańcowe. W imieniu Matki Najświętszej zapraszam.
  4. Od dzisiaj przyjmował będę intencje mszalne na rok 2025. Przez najbliższy tydzień będzie można zamawiać intencje jubileuszowe, ślubne, urodzinowe oraz intencje grup wiejskich i parafialnych. W przyszłą sobotę i niedzielę na Msze św. i na nabożeństwo różańcowe można przynieść zapisane na kartkach pozostałe intencje mszalne (tekst taki, jak będzie wydrukowany w gazetce), z podaniem czasu odprawienia, awaryjnego dnia odprawienia i godziny, oraz nazwisko i imię zamawiającego.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Szyguda Ewa, Deja Danuta, Kluba Alicja i Marta, Rudzik Krystyna, Stachowska Anita, Glowania Izabela.