26.08 – 1.09. 2024 AD

Poniedziałek, 26 sierpnia, Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, Odpustowy Dzień Zmarłych

9.00 – Msza  św. przez wst. św. Bartłomieja za zmarłych parafian i polecanych w czasie odpustu.

Wtorek, 27 sierpnia, św. Moniki

18.00-  Msza św. za ++ Ryszarda Lisoń, Agnieszkę i Jana Szołtysik, Urszulę, Józefa i Eryka Lisoń, pokr. Lisoń i Kluba.

Środa, 28 sierpnia, św. Augustyna

7.00–  Msza  św. za + Joachima oraz wujków i ciocie.

Czwartek, 29 sierpnia, Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

18.00–  Msza  św.  za ++ ks. Darka (Biali Ojcowie), ks. Joachima Zok i ks. Józefa Jurczygę, br. Michała Potyka (Werbistów), ks. Piotra Lepszego i Kapłanów, którzy odwiedzali naszą parafię.

Piątek, 30 sierpnia

17.00 – Sakrament Pokuty dla dzieci i młodzieży, którzy nie wyspowiadali się przed odpustem

18.00 – Msza św. w pewnej intencji.

Sobota, 31 sierpnia

13.00 – Msza  św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Justyna Płaczek i Dawid Garcorz.

16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji   60 urodzin Waldemara Trojok.

18.00 – Msza św. od rodziny Agnieszki i Mariana Szton,  z podziękowaniem za odebrane dary od Pana Boga, z prośbą o błogosławieństwo w 20 rocznicę zawarcia  małżeństwa.

XXII Niedziela Zwykła, 1 września 2024 r., Dożynki w Kielczy

7.30 – Msza  św. (w języku niemieckim)  za ++ rodz. Emilię i Karola Szyguda, teścia Stanisława, szwagrów Pawła i Andrzeja Dropała, pokr. Szyguda, Dropała i Bartoszek.

9.00  – Msza św. od rodziny Grażyny i Stefana Macioszek,  z podziękowaniem za odebrane dary od Pana Boga, z prośbą o błogosławieństwo w 30 rocznicę zawarcia  małżeństwa.

10.45- Rozpoczęcie dożynek przy zabytkowej chacie, z starostami p.  Teresą i Gerardem Kciuk..          – Procesja dożynkowa.

11.00 –  Msza św. od mieszkańców Kielczy jako podziękowanie za zebrane plony i błogosławieństwo udzielone w pracy.

15.00 – Nieszpory.

1. Dziękuję Parafialnemu Zespołowi „Carias” i wszystkim, którzy przygotowali spotkania Seniorów i Chorych ze św. Bartłomiejem. Wdzięczność kieruję również do zaangażowanych w duchowe i zewnętrzne przygotowanie naszego odpustu. Niech św. Bartłomiej Wam sprzyja.
  2. Okazja do Spowiedź dla dzieci i młodzieży, którzy nie skorzystali z tego daru przed odpustem będzie w piątek od godz. 17.00
  3. Ministranci spotkają się w sobotę o godz. 9.00.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kasperek Katarzyna, Frewer Aneta i Olivia, Swoboda Sabina i Maria, Piekacz Irena.