29.12. 2014 – 4.01. 2015 AD

Poniedziałek, 29 grudnia
7.00 – Msza św. za + Wiktorię Gajda od mieszkańców ul. Opolskiej.
– w pewnej intencji.
Wtorek, 30 grudnia
7.00 – Msza św. – za zmarłych w  Roku Pańskim 2014.
Środa, 31 grudnia, św. Sylwestra, zakończenie R.P.2014r.
16.30 – Msza św. dziękczynno –  przebłagalna od parafian, za łaski otrzymane w Roku Pańskim 2014.
– Nabożeństwo przed wystawionym Panem Jezusem w Najśw. Sakramencie, z dziękczynnym Te Deum.
Czwartek, 1 stycznia, Nowy Rok 2015, Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi.
9.00 –  Msza św. za + męża i ojca Jana Grzywocz.
11.00 – Msza św. przez wst. św. Floriana w intencji pracujących, emerytowanych i zmarłych pracowników huty i spółek z Zawadzkiego oraz ich rodzin.
15.00 – Nabożeństwo w int. o pokój na świecie.
15.30 – Msza św. za ++ Annę i Wacława Krzepickich, Antoniego Kostrzewskiego.
Piątek, 2 stycznia, I miesiąca, św. Bazylego Wk. i Grzegorza z Nazjanzu
7.00 –  Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 50 urodzin Gabrieli Blimer.
Sobota, 3 stycznia, I miesiąca
17.00 – Msza św. za + m. Edeltraudę Loch w rocznicę śmierci.
– Roczek Alana Wybraniec.
II Niedziela po Bożym Narodzeniu,  4 stycznia 2015 r.
7.30 – Msza św. za ++ rodz. Helenę i Franciszka Musioł, o. Alfonsa Wons, Marka Musioł, ciocię Marię Kluba, Annę Szymoś, pokr.
9.00 – Msza św.za ++ ż. Janinę Kulik, rodz. Hieronima i Klarę Kulik, teśc. Antoniego i Julię Kaliciak.
11.00– Msza św. koncelebrowana -kolędowa w int. Parafii.
– z podziekowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 18 urodzin Damiana Cieślika.
15.00 – Nieszpory kolędowe.

1. Dzisiaj nabożeństwo ku czci Bożego Narodzenia – 28 grudnia (niedziela) o godz. 18.00. Razem z nami kolędować będzie Piotr Lempa. (Bas, absolwent The Royal Academy of Music w Londynie, Cardiff International Academy of Voice oraz Gdańskiej Akademii Muzycznej)
2. Kolekta dzisiejsza Kolekta na potrzeby organizacyjne ŚDM.
3. Chrześcijanie przeżywają swój czas w imię Boga i w Jego obecności. Dlatego modlitwą rozpoczynamy i kończymy dzień. Również tydzień inicjowany jest i kończony spotkaniem z Chrystusem we Mszy św.. Nie może być inaczej na przełomie roku kalendarzowego. Dlatego zapraszam na nabożeństwa 31 grudnia i 1 stycznia.
4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni : Bok Manuela, Student Bernadeta, Jonienc Natalia i Joanna, Czernicka Danuta, Szopa Urszula.