25.10 – 31.10. 2021 AD

Poniedziałek, 25 października
17.00 – Msza św. za + Bazylego Zgoba.
Wtorek, 26 października
17.00 –  Msza św. za ++ o. Eryka Jelonek, braci Bogdana i Grzegorza Jelonek, teścia Jana Kroczek, dziadków z obu stron, ojca chrzestnego Alfonsa Janoszka, pokr.
Środa, 27 października
17.00 – Msza św.  za ++ rodz. Elżbietę i Gerarda Kraka.
Czwartek, 28 października, św. Szymona i Judy Tadeusza
17.00 – Msza św. szkolna do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Józefa i Katarzynę Maczuch, Jana i Annę Fleger.
Piątek, 29 października
17.30 – Nabożeństwo różańcowe.
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ rodz. Anastazję i Jana Goj, teśc. Wiktorię i Franciszka Mudrak, Gertrudę Goj, Jerzego Pasieka, dziadków, pokr.
– Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VIII i I szkoły średniej.
Sobota, 30 października
7.00 – Msza św. za ++ Rodziców z okazji urodzin Mamy.
16.30 – Nabożeństwo różańcowe.
17.00 – Msza św. za ++ Zygmunta Nierobisz, Zygmunta i Edeltrautę Cupok, pokr. Czempik i Głowania.
XXXI Niedziela Zwykła, 31 października 2021 r.
7.30 – Msza św. za + Roberta Student od parafian z ul. Dobrego Pasterza.
9.00 – Msza św. za ++ m. Rafała Kokoszka, s. Romana, rodz. Matyldę i Józefa Świerzy, b. Joachima, teśc. Marię i Romana Kokoszka.
11.00 –  Msza św. za ++ Antoniego Wind, s. Wernera, rodz. Saturnina i Marię, b. Rudolfa, Antoniego i Eufemię Kampczyk, pokr. Wind, Kampczyk i Skolik.
15.00  – Nabożeństwo różańcowe

1. Dzisiaj od godziny 14.00 odczytywane będą wypominki, a następnie ok. 15.00 odprawimy Drogę Krzyżową na cmentarzu.
  2. Zyskajmy odpust zupełny dla naszych zmarłych. W dzień Wszystkich Świętych można go zdobyć będąc w stanie łaski uświęcającej, nawiedzając po południu kościół… W dniach od 1-8 listopada taki odpust możemy zdobyć przez pobożne nawiedzenie cmentarza. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszami św. – w czwartek i piątek zapraszam dzieci i młodzież.
  3. Ministranci i kandydaci spotkają się w sobotę o godz. 9.00, Marianki i kandydatki o godz. 10.00.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Koziołek Klaudia, Pietron Bożena, Weronika i Emilia, Serzysko Dorota, Janoszka Ewa.