25.07 – 31.07. 2022 AD

Poniedziałek, 25 lipca, św. Jakuba
7.00 – Msza św. za + Martę Szaton z okazji urodzin.

Wtorek, 26 lipca, uroczystość św. Anny
9.00 – Msza św. przez wst. św. Anny za + Annę Goj w 1 rocz. śmierci.
17.00 –  (Borowiany) Msza św. przez wst. św. Anny w int. mieszkańców Borowian.

Środa, 27 lipca, św. Joachima
7.00 – Msza św. za ++ matkę Józefę Zgoba, ojca Bazylego.

Czwartek, 28 lipca
12.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Manuela Bok i Mariusz Macioszek.

Piątek, 29 lipca, św. Marty, Marii i Łazarza
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Pawła i Helenę Wons, Henryka Wręczyckiego, pokr.

Sobota, 30 lipca
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Julię i Antoniego Polok, teściów Marię i Józefa Chmielorz, siostry, szwagrów. pokr. Polok i Chmielorz.

XVIII Niedziela, 31 lipca 2022r.
7.30 – Msza św. za ++ z rodzin Wieja i Dąbrowski.
9.00 – Msza św. za ++ o. Adolfa Michali, m. Anielę, m. Henryka Ludwig, braci Pawła, Henryka i Eryka, Antoniego i Pawła Ludwig, Elżbietę Gałach, pokr.
11.00 –  Msza św. za ++ ż. Hildegardę Haberla, rodz. Matyldę i Piotra Haberla, teśc. Otylię i Pawła Czaja, zięcia Ireneusza Szady, Emilię i Jana Kaliciak, Hildegardę i Augusta Haberla, Marię i Rainholda Serafin,  pokr. Haberla, Czaja, Gasz i Serafin.
15.00 – Nieszpory.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy nieszpory z modlitwą przez wstawiennictwo św. Krzysztofa w int. kierowców. Po nabożeństwie błogosławione będą pojazdy.

2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Szaton Lidia, Erlekampf Jolanata, Kokoszka Maria, Kudlek Urszula, Kazieczko Zuzanna, Kulik Aniela.