19.04 – 25.04. 2021 AD

Poniedziałek, 19 kwietnia
7.00– Msza św. za ++ Pawła i Katarzynę Chmielorz, Romana Michalik, rodz. z obu stron.
Wtorek, 20 kwietnia
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Urszulę i Andrzeja Kulik, Martę i Teodora Piekacz, Władysława Mańka.
Środa, 21 kwietnia
7.00-  Msza św.  za ++ m. i o. Piotra Zuber, jego rodziców, siostry i braci, pokr. Szymoś i Zuber.
Czwartek, 22  kwietnia
18.00 – Msza św. za ++ m. Hildegardę Swoboda, o. Franciszka, bratową Marię, rodz. Annę i Ryszarda Płaczek.
– w 30 dni po śmierci Jana Giera.
Piątek, 23 kwietnia, św. Wojciecha
18.00 – Msza św. za ++ o. Zbigniewa Wanat, mamę Janinę, rodz. Czesławę i Władysława Domereckich.
Sobota, 24 kwietnia
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji Srebrnego Jubileuszu Małżeńskiego Izabeli i Krzysztofa Glowania.
18.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą oraz za ++ Kleofasa i Joannę Pasieka, ich synów Huberta i Jana, synową Marię, rodz. Jana i Annę Krawiec, wn. Marka.
IV Niedziela Wielkanocna, 25 kwietnia 2021 r.
7.30 – Msza św. za ++ rodz. Elfrydę i Teodora, Elżbietę i Piotra, ciocię Marię, Klarę i Jana, pokr.
9.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ o. Alfreda Bryś w 15 rocz.  śmierci, m. Różę, Katarzynę i Józefa Maczuch, dziadków z obu stron, Gerarda, Henryka i Magdalenę Bryś, Józefa Szramek, Piotra Burek, pokr. Bryś, Maczuch, Student i Wyrwich.
11.00 –  Msza św. za + męża Pawła z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże w rodzinie.
14.30 – Nabożeństwo z modlitwą o urodzaje.
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 80 urodzin Elżbiety Boronowskiej od dzieci i wnuków.

1. Dzieci z grupy, która przyjmie I Komunię Świętą 2 maja, spotkają się na próbach we wtorek i czwartek o godz. 16.45.
  2. W dni powszednie, pół godziny przed Mszą Świętą,  wystawiany jest Najświętszy Sakrament. W tym czasie jest też okazja do Spowiedzi.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kroczek Klaudia, Smieszkoł Anna, Górzańska Gabriela, Krawiec Karolina, Czaja Irena, Macioszek Maria.