18.07 – 24.07. 2022 AD

Poniedziałek, 18 lipca
18.00 – Msza św.  w 100. urodziny + Elżbiety Panchyrz oraz za ++ jej męża  Aloiza,  męża Rudolfa Student.

Wtorek, 19 lipca
18.00 – Msza św. za ++ Edeltraudę i Sylwestra Loch w rocz. śmierci.

Środa, 20 lipca, bł. Czesława
18.00 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji
60 urodzin oraz za ++ rodziców i teściów.

Czwartek, 21 lipca
12.00- Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Zuzanna Sojka i Patryk Długosz.

Piątek, 22 lipca, św. Marii Magdaleny
18.00 – Msza św. za + Walentego Garcorz w rocz.  śmierci.

Sobota, 23 lipca, św. Brygidy
14.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji
Diamentowego Jubileuszu Małżeńskiego Marii i Aleksandra Ślimak.
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 60 urodzin Ireny Olszok.
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 50 urodzin Haliny Dyrduła.
18.00 – Msza św.  za ++ ż. i m. Magdalenę Strzelczyk, rodz. Piotra i Agnieszkę Strzelczyk, s. Adelę i Marię, b. Gintera, teśc. Józefa i Marię Sopot, 7 szwagrów, szwagierki Jadwigę i Urszulę, Jerzego i Marię Tomala, Edeltraudę i Wiktora Kołodziej, Jerzego i Teresę Urbańczyk, Franciszka Polorz, pokr. Strzelczyk i Sopot.

XVII Niedziela Zwykła,  24 lipca 2022 r.
7.30 –  Msza św. za ++ Manfreda Knopik z okazji urodzin, o. Ludwika Pradela.
9.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 85 urodzin Krystyny Jendrzejek.
11.00 – (Borowiany) Msza św. przez wstawiennictwo św. Anny w int. parafii.
15.00 – Nieszpory z modlitwą przez wst. św. Krzysztofa w intencji kierowców.
– Błogosławienie pojazdów.

Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Bartoszek Karina i Julia,  Krawiec Jadwiga, Szołtysik Barbara,  Wręczycka Magdalena,  Szwinge Maria.