Aktualności mariańskie

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (23.04.) o godz.10.00.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy marianki do udzialu w godzinkach w niedzielę o godz.10.30:
10.04.    grupa I
17.04.    grupa II
24.04.    grupa I

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (9.04.) o godz.10.00.

Sprzątanie kościoła


W Wielką Sobotę po zakończeniu liturgii
starsza grupa (od II klasy gimnazjalnej)
proszona jest o wysprzątanie kościola.

 

Adoracja przy Bożym Grobie


WIELKI  PIĄTEK
19.30          Guzy J.     -     Strach K.
20.15          Wons J.    -     Świtała M.
21.00          Kocot J.    -     Stefan A.

WIELKA  SOBOTA
 9.00          Szyguła H.     -     Chmielorz L.
 9.30          Grondes R.     -     Grondes D.
10.15         Kulik G           -     Kulik I.
11.00         Bonk P.          -     Strzelczyk W.
12.00         Potempa N.     -     Bartoszek J.
13.00         Jonienc N.       -     Jonienc A.
14.00         Wanat K.        -     Głowania M.
14.45         Kocot J.          -     Czanguleit N.
15.30         Loch A.           -     Loch M
16.15         Ciupka A.        -     Walczyk N.
17.00         Kroczek K.       -     Kroczek M.     

Służba przy sztandarze

 
 
20.03. godz.11.00    Niedziela Palmowa
Mały: Szyguła H., Chmielorz L., Grondes D.
Duży: Jonienc N., Jonienc A., Strach K.

26.03. godz.18.00    Wielka Sobota
Mały: Chmielorz L., Szyguła H., Grondes D.
Duży: Stefan A., Potempa N., Walczyk N.

27.03. godz.6.00      Rezurekcja
Mały:        Kulik G., Kulik I.,Bonk P.
Św. Anny: Grondes R., Bartoszek J., Głowania M.
Duży:        Kocot J., Świtała M., Czanguleit N.

 
28.03. godz.10.45      Poniedziałek Wielkanocny
Mały: Strzelczyk W., Szyguła H., Kulik I.
Duży: Loch A., Jonienc N., Jonienc A.

3.04. godz.10.45        Niedziela Miłosierdzia
Mały: Chmielorz L., Grondes R., Kulik G.,
Duży: Loch M., Wanat K., Strach K.
 
4.04 godz. 18.00        Zwiastowanie
Mały: Bonk P., Strzelczyk W., Grondes D.
Duży: Głowania M., Ciupka A., Guzy J.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (19.03.) o godz. 10.00

Służba przy sztandarze


6.03. godz.11.00
Mały: Szyguła H., Grondes R., Grondes D..
Duży: Stefan A., Guzy J., Potempa N.

Godzinki o Męce Pańskiej


Zapraszamy marianki do udziału w godzinkach w niedzielę o godz.10.30:
21.02. - grupa II
28.02. - grupa I
 6.03. -  grupa II
13.03. - grupa I
20.03. - grupa II

Droga krzyżowa


Zachęcam wszystkie marianki do udziału w Drodze Krzyżowej prowadzonej przez naszą wspólnotę w piątek, 19.02.
Wyznaczone dziewczęta proszę o przygotowanie rozważań. 
Uczestniczymy w nabożeństwie w strojach liturgicznych.

Godzinki o Męce Pańskiej


W niedzielę {14.02.} na godzinki o godz.10.30 zapraszamy grupę I.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (13.02.) o godz.10.00.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

 
W niedzielę (7.02.) na godzinki o godz.10.30 zapraszamy grupę II.

Służba przy sztandarze

 
 
2.02. godz. 17.00     Ofiarowanie Pańskie
Mały: Szyguła H., Chmielorz L., Bonk P.
Duży: Guzy J., Wanat K., Kocot J.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
    w sobotę (30.01.) o godz.10.00.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie 
       w sobotę (16.01.) o godz.10.00.

Służba przy sztandarze


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie przy żłóbku Bożej Dzieciny 
w sobotę (2.01.) o godz. 10.00

Służba przy sztandarze


25.12. godz.00.00         Pasterka
Mały: Kulik G., Kulik I., Chmielorz L.
Duży: Ibrom A., Loch M., Kocot J.

25.12. godz.11.00       Boże Narodzenie
Mały: Szyguła H., Grondes R., Grondes D.
Duży: Strach K., Walczyk N., Stefan A.

26.12. godz.11.00       Św. Szczepana
Mały: Bonk P., Strzelczyk W., Kulik G.
Duży: Wanat K., Guzy J., Kroczek K.

27.12. godz. 11.00      Świętej Rodziny
Mały: Chmielorz L., Grondes R., Kulik G.
Duży: Wanat K., Wons J., Guzy J.

1.01. godz.11.00         Nowy Rok
Mały: Bonk P., Kulik I., Szyguła H.
Duży: Bartoszek J., Ciupka A., Czanguleit N.

6.01.godz.11.00         Objawienie Pańskie
Mały: Kulik G., Grondes R., Strzelczyk W.
Duży: Głowania M., Jonienc N., Jonienc A.


 

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Na godzinki w niedzielę (20.12.) o godz. 10.30 
              zapraszamy grupę I

Spotkanie marianek


Spotkanie opłatkowe dla scholi i marianek
odbędzie się w sobotę (19.12.) o godz.15.00.
Serdecznie zapraszany również te marianki,
którym obowiązki nie pozwalają systematycznie
uczestniczyć w spotkaniach.


 

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


W niedzielę (13.12.) na godzinki o godz. 10.30 zapraszamy grupę II

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


W niedzielę (6.12.) na godzinki o godz.10.30 zapraszamy grupę I

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


W niedzielę (29.11.) na godzinki zapraszamy grupę II

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki i kandydatki 
na spotkanie w sobotę (28.11.) o godz. 10.00

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


W niedzielę 22.11. ogodz.10.30 na godzinki zapraszamy grupę I

Służba przy sztandarze


22.11. godz.11.00     Uroczystość Chrystusa Króla
Mały: Bonk P., Grondes R., Bartoszek J.
Duży: Stefan A., Kocot J., Wanat K.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

 
W niedzielę (15.11.) o godz.10.30  na godzinki zapraszamy grupę II

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki i kandydatki
na spotkanie w sobotę (14.11.) o godz. 10.00

Służba przy sztandarze


15.11. godz. 11.00          Kiermasz
Mały: Strzelczyk W., Chmielorz L., Kulik G.
Duży: Strach K., Jonienc N., Jonienc A.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


W niedzielę (8.11.) na godzinki o godz. 10.30 zapraszamy grupę I