Aktualności mariańskie

Służba przy sztandarze


15.04.  godz.18.00   Wielka Sobota
Mały: Grondes D., Kulik I., Szyguła H.
Duży: Stefan A., Potempa N., Strach K.

16.04.  godz.6.00  Rezurekcja
Mały:         Bonk P., Strzelczyk W., Chmielorz L.
Św. Anny: Kulik G., Bartoszek J., Grondes R.
Duży:        Loch A., Loch M., Świtała M.

17.04.  godz. 10.45   
Mały: Kulik I., Szyguła H., Szaton M.
Duży: Wanat K., Guzy J., Czanguleit N.

23.04. godz.10.45  Niedziela Miłosierdzia
Mały: Grondes D., Szaton M., Strzelczyk W.
Duży: Jonienc N., Jonienc A., Ciupka A.

Adoracja przy Bożym Grobie


WIELKI PIĄTEK
19.30    Loch A. - Loch M.
20.15    Świtała M. - Kocot J.
21.00    Stefan A. - Czanguleit N.

WIELKA SOBOTA
 9.00     Grondes D. - Chmielorz L.
 9.30     Kulik I. - Bonk P.
10.00    Szaton M. - Szyguła H.
10.30    Strzelczyk W. - Potempa N.
11.30    Kulik G. - Grondes R.
12.30    Głowania M. - Bartoszek J.
13.30    Jonienc N, - Jonienc A.
14.30    Guzy J. - Kocot J.
15.30    Ciupka A. - Strach K.
16.30    Wanat K. - Walczyk N.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
we wtorek (11.04.) o godz.17.00

Służba przy sztandarze


9.04. godz.11.00   Niedziela Palmowa
Mały: Grondes D., Szyguła H., Chmielorz L.
Duży: Guzy J., Czanguleit N., Jonienc A.

Godzinki o Męce Pańskiej


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz. 10.30

2.04.  grupa I
9.04.  grupa II

Spotkanie marianek


W sobotę (1.04.) uczestniczymy wspólnie
we mszy św. o godz. 7.00.
Po mszy św. zapraszamy do chaty
na "śniadanie z Matką Najświętszą". 

Służba przy sztandarze


25.03 godz.17.00         Zwiastowanie
Mały: Kulik I., Strzelczyk W., Bonk P.
Duży: Czanguleit N., Ciupka A., Jonienc N.

Pielgrzymka


W sobotę (18.03.) udajemy się na pielgrzymkę na Jasną Górę.
Wyjazd o godz. 8.30; zbiórka na parkingu obok kościoła.

Służba przy sztandarze


12.03. godz.11.00    Msza Św. w int. kobiet

Mały: Strzelczyk W., Szyguła H., Szaton M.
Duży: Kocot J., Bartoszek J., Kulik G.

Droga Krzyżowa


W piątek ( 10.03.) mariaki prowadzą Drogę Krzyżową o godz. 17.30.
Zapraszamy wszystkie marianki w strojach liturgicznych.
Wyznaczone dziewczęta proszę o przygotowanie rozważań.

Godzinki o Męce Pańskiej


Zapraszamy do udziału w Godzinkach
w niedzielę o godz. 10.30

  5.03.  grupa I                19.03.  grupa  I
12.03. grupa II                26.03.  grupa II

Służba przy sztandarze


6.03. godz.18.00     Wizytacja Ks. Biskupa
Mały: Grondes D., Chmielorz L., Bonk P.
Duży: Wanat K., Głowania M., Guzy J.

Spotkanie marianek


Zapraszamy do wspólnego udziału we mszy św
. w sobotę (4.03.) o godz. 7.00.
Po mszy św. zapraszamy do chaty 
na "śniadanie z Matką Najświętszą".

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (18.02.) o godz. 10.00

 

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz. 10.30

  5.02.  grupa I             19.02.  grupa I
12.02. grupa II             26.02.  grupa II

Spotkanie marianek


W sobotę (4.02.) uczestniczymy wszystkie we mszy św. o godz. 7.00.
Po mszy św. spotkanie w chacie na "śniadaniu z Matką Najswiętszą."

 

Slużba przy sztandarze


2.02. godz.18.00     Uroczystość Ofiarowania Pańskiego
Mały: Bonk P., Grondes D., Kulik I.
Duży: Potempa N., Głowania M., Grondes R.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (21.01.) o godz. 10.00

Spotkanie marianek


W sobotę (7.01.) o godz. 7.00 bierzemy wspólnie udział we mszy św.
Po mszy św. spotykamy się w chacie na "śniadaniu z Matką Najświętszą".

Służba przy sztandarze


25.12. godz.00.00     Pasterka
Mały: Strzelczyk W., Kulik I., Szyguła H.
Duży: Czanguleit N., Loch M., Ciupka A.

25.12. godz.11.00     Boże Narodzenie
Mały: Chmielorz L., Grondes D., Bonk P.
Duży: Kroczek K., Walczyk N., Grondes R.

26.12. godz.11.00     Św. Szczepana
Mały: Szyguła H., Chmielorz L. Szaton M.
Duży: Wanat K., Guzy J., Stefan A.

30.12. godz.18.00     Świętej Rodziny
Mały: Grondes D., Bonk P., Kulik I.
Duży: Jonienc N., JoniencA., Grondes R.

1.01. godz. 11.00      Nowy Rok
Mały: Kulik I., Bonk P., Chmielorz L.
Duży: Kocot J., Kulik G., Bartoszek J.

6.01..godz. 11.00      Objawienie Pańskie
Mały: Szaton M., Grondes D., Szyguła H.
Duży: Świtała M., Strach K., Głowania M.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w piątek (16.12.) po roratach.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz.10.30

4.12.     grupa II                     
11.12.   grupa  I
18.12.   grupa II

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki i kandydatki
na spotkanie opłatkowe w sobotę (3.12.).
Spotkanie odbędzie się o godz.15.00 w remizie strażackiej.

Służba przy sztandarze


20.11.godz.11.00   Uroczystość Chrystusa Króla

Mały: Chmielorz L., Kulik I., Bonk P.
Duży: Kocot J., Loch M., Ciupka A.

Służba przy sztandarze


13.11 godz. 11:00       Kiermasz 

Mały: Grondes R., Grondes D., Kullik G.
Duży: Guzy J., Wanat K., Walczyk N.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki i kandydatki
na spotkanie w sobotę (12.11) o godz.10.00

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy marianki na godzinki
niedzielę o godz.10.30

6.11.   grupa II                 20.11.  grupa II
13.11. grupa I                   27.11.  grupa I

Różaniec


W sobotę (15.10) będziemy prowadziły różaniec.
Spotykamy się w kościele o godz.16.10 w strojach liturgicznych.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki i kandydatki
na spotkanie w sobotę (15.10) o godz.10.00

Slużba przy sztandarze


13.10. godz.17.00    Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki