Aktualności mariańskie

Służba przy sztandarze


25.04. godz.17.30      Procesja błagalna
Mały: Bonk P., Grondes D., Szyguła H.
Duży: Strzelczyk W.

3.05. godz.10.30.   Uroczystość NMP Królowej Polski
Mały: Kulik I., Bonk P., Szyguła H.
Duży: Kocot J., Bartoszek J., Guzy J.

6.05. godz.10.45   I Komunia Św.
Mały: Chmielorz L., Kulik I., Szaton M.
Duży: Wanat K., Walczyk N., Loch M.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
     w sobotę (21.04.) o godz. 10.00

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy marianki na godzinki w niedzielę o godz. 10.30

      8.04      grupa I                    22.04.  grupa I
    15.04.   grupa II                    29.04.  grupa II

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na "podwieczorek z Matką Najświętszą" 
w sobotę (7.04.) po wspólnie przeżytej mszy św. o godz. 15.00.

Sprzątanie kościoła


Zapraszam starszą grupę marianek do sprzątania kościoła
w Wielką Sobotę po zakończeniu ceremonii.

Służba przy sztandarze


31.03. godz.18.00    Wielka Sobota
Mały: Szaton M., Grondes D., Szyguła H.
Duży: Potempa N., Kroczek M., Guzy J.

1.04. godz.6.00        Rezurekcja
Mały: Kulik I., Bonk P., Chmielorz L.
Duży: Świtała M., Kocot J., Czanguleit N.
Św. Anny: Bartoszek J., Walczyk N., Strach K.

2.04. godz.10.45       Poniedziałek Wielkanocny
Mały: Szyguła H., Kulik I., Grondes D.
Duży: Głowania M., Wanat K., Grondes R.

8.04. godz.11.00      Niedziela Miłosierdzia
Mały: Szaton M., Chmielorz L., Szyguła H.
Duży: Walczyk N., Bartoszek J., Strach K.

9.04. godz.18.00      Zwiastowanie
Mały: Grondes D., Bonk P., Szyguła H.
Duży: Strzelczyk W., Wanat K., Potempa N.

 

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
    we wtorek (27.03.) o godz. 16.30

Służba przy sztandarze


25.03. godz.11.00  Niedziela Palmowa
Mały: Chmielorz L., Kulik I., Grondes D.
Duży: Stefan A., Strach K., Potempa N.

Godzinki o Męce Pańskiej


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz.10.30

4.03.    grupa I            18.03.  grupa I
11.03.  grupa II           25.03.  grupa II

Spotkanie marianek


W sobotę (3.03.) o godz. 7.00 bierzemy udział we mszy św.
Potem odbędzie się spotkanie przy stole.

Godzinki o Męce Pańskiej


Zapraszamy na godzinki  w niedzielę o godz. 10.30

18.02.   grupa I
25.02.   grupa II

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (17.02.) o godz. 10.00.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy marianki na godzinki w niedzielę o godz.10.30

4.02.    grupa I
11.02.  grupa II  

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na mszę św. w sobotę o godz. 7.00.
Po mszy św. odbędzie się w chacie spotkanie marianek.

Służba przy sztandarze

 
2.02.godz.18.00         Ofiarowanie Pańskie
Mały: Szyguła H., Chmielorz L., Kulik I.
Duży: Wanat K., Walczyk N., Potempa N. 

Służba przy sztandarze


7.01. godz.11.00      Uroczystość Chrztu Pańskiego
Mały: Szyguła H., Chmielorz L, Grondes D.
Duży: Czanguleit N., Stefan A., Potempa N.

Służba przy sztandarze


24.12. godz.00.00   Pasterka
Mały: Kulik I., Szyguła H., Chmielorz L.
Duży: Kocot J., Świtała M., Loch M.

25.12. godz. 11.00  Boże Narodzenie
Mały: Bonk P., Szaton M., Grondes D.
Duży: Czanguleit N., Strach K., Ciupka A.

26.12, godz.11.00  Św. Szczepana
Mały: Grondes D., Chmielorz L., Kulik I.
Duży: Stefan A., Guzy J., Wanat K.

31.12. godz.11.00  Świętej Rodziny
Mały: Bonk P., Szyguła H., Szaton M.
Duży: Walczyk N., Bartoszek J., Kocot J.

1.01. godz.11.00  Nowy Rok
Mały: Grondes D., Chmielorz L., Szyguła H.
Duży: Strach K., Strzelczyk W., Grondes R.

6.01. godz. 11.00  Objawienie Pańskie
Mały: Szaton M., Bonk P., Kulik I.
Duży: Czanguleit N., Guzy J., Bartoszek J.  

Spotkanie opłatkowe


Spotkanie opłatkowe dla marianek i scholi "Gaudium"
odbędzie się w sobotę (16.12.) o godz.10.00. Serdecznie zapraszamy. 
 Każda marianka przynosi ze sobą garść pierników lub ciasteczek.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP


Zapraszamy wszystkie marianki na nasze święto patronalne.
Spotykamy się w kościele  8.12. o godz. 17.15.
Wspólnie zaśpiewamy godzinki, a następnie weżmiemy udział
we mszy św. z odnowieniem przyżeczeń mariańskich.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na mszę św.
pierwszosobotnią 2.12. o godz. 16.00.
Po mszy św. spotykamy się na "podwieczorku z Matką Najświętszą".

Służba przy sztandarze


26.11. godz.11.00  Uroczystość Chrystusa Króla

Mały: Grondes D., Chmielorz L., Szaton M.
Duży: Kocot J., Loch M., Bartoszek J.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (18.11.) o godz.10.00

Służba przy sztandarze


12.11. godz.11.00     Kiermasz
Mały: Szyguła H., Strzelczyk W., Kulik I.
Duży: Strach K., Walczyk N., Kulik G.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz.10.30

5.11.    grupa I                          19.11.   grupa I
12.11.  grupa II                         26.11.   grupa II

Spotkanie marianek


W sobotę (4.11.) uczestniczymy wspólnie we mszy św. o godz.15.00.
Po mszy św. spotykamy się w chacie na  "podwieczorku z Matką Najświętszą".

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki i kandydatki na spotkanie
w sobotę (21.10.) o godz.15.30.
Po spotkaniu udamy się na nabożeństwo różańcowe, które poprowadzimy.
Proszę nie zapomnieć o medalikach  i strojach liturgicznych.
Wyznaczone dziewczęta proszę o przygotowanie rozważań.

Służba przy sztandarze


13.10 godz.17.00    Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz. 10.30

  1.10.  grupa II                      22.10.  grupa I
  8.10.  grupa I                       29.10.  grupa II
15.10.  grupa II

Pielgrzymka na Górę Św. Anny


Udajemy się na pielgrzymkę na Górę Św. Anny.
Wyjazd w piątek o godz. 16.00, powrót w niedzielę ok. południa.
Proszę zabrać ze sobą strój liturgiczny, medalik, modlitewnik,
śpiwór i dobry humor.

Służba przy sztandarze


24.09. godz.9.45      Odpust w Żędowicach
Mały: Szyguła H., Grondes D., Szaton M.
Duży: Wanat K., Strach K., Bartoszek J.