Aktualności mariańskie

Droga Krzyżowa

W związku z zaistniałą sytuacją marianki nie będą prowadziły piątkowego nabożeństwa.
Proszę o modlitwę w domach. Przeżyjcie Drogę Krzyżową poprzeż transmisję w madiach.
Radio Doxa z Opola transmitować będzie nabożeństwo w piątek o godz. 17.45.
Módlmy się szczególnie za pracowników wszystkich służb, którzy w tym trudnym czasie niosą nam pomoc:
służba zdrowia, policja, wojsko, straż pożarna, władze lokalne. Pamiętajmy również o chorych, o zmarłych i ich rodzinach.

Spotkanie marianek


Zapraszamy marianki na spotkanie w sobotę 7.03.
po wspólnie przeżytej mszy św. pierwszosobotniej.
Msza św. o godz. 15.00

Godzinki o Męce Pańskiej


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz. 10.30
1.03.    grupa I                   8.03.   grupa II
15.03.  grupa I                 22.03.   grupa II
29.03.  grupa I

Spotkanie marianek


Najbliższe spotkanie odbędzie się w poniedziałek 24.02. o godz. 19.00
w ramach rekolekcyjnego spotkania dla grup parafialnych.
Zachęcamy do licznego udziału w tym spotkaniu.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz. 10.30

  2.02.  grupa I                 9.02. grupa II
16.02.  grupa I               23.02. grupa II

Służba przy sztandarze


2.02. godz. 11.00    Ofiarowanie Pańskie
Mały: Grondes D., Grondes Z., Bonk A.
Duży: Bonk P., Potempa N., Strach K.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (18.01.) o godz. 10.00.

Służba przy sztandarze


12.01. godz. 11.00       Niedziela Chrztu Pańskiego
Mały: Szaton M., Jakonis A., Lewandowska J.
Duży: Kocot J., Szyguła H., Strzelczyk W.

Spotkanie marianek


W sobotę 4.01. o godz. 15.00 zapraszamy do wspólnego udziału
we mszy św. pierwszosobotniej. Następnie w kościele odbędzie się spotkanie marianek.
Na spotkanie zapraszamy również te osoby, które dołączą do nas
jako Kolędnicy Misyjni 6.01. Bardzo proszę o przekazanie tej informacji
Waszym koleżankom i kolegom.

 

Służba przy sztandarze


29.12. godz. 11.00      Świętej Rodziny
Mały: Lewandowska J., Jakonis A., Szaton M.
Duży: Bonk P., Bartoszek J., Grondes R.

31.12.godz.16.30   Zakończenie roku
Mały: Bonk A., Kulik A., Grondes D.
Duży: Kocot J., Wanat K., Szyguła H.

1.01.  godz. 11.00     Nowy Rok
Mały: Jakonis A., Lewandowska J., Szaton M.
Duży: Chmielorz L., Kulik I., Strzelczyk W.

6.01.  godz. 11.00     Uroczystość Objawienia Pańskiego
Mały: Grondes Z., Kulik A., Grondes D.
Duży: Loch M., Wanat K., Strach K.

Służba przy sztandarze


25.12. godz. 0.00     Pasterka
Mały: Grondes D., Grondes Z., Lewandowska J.
Duży: Kocot J., Bartoszek J., Strzelczyk W.

25.12. godz. 11.00    Boże Narodzenie
Mały: Szaton M., Bonk A., Jakonis A.
Duży: Wanat K., Strach K., Grondes R.

26.12.  godz. 11.00  Św. Szczepana
Mały: Kulik A., Grondes D., Grondes Z.
Duży: Walczyk N., Loch M., Chmielorz L.

Spotkanie marianek


Krótkie spotkanie marianek odbędzie się we wtorek 3.12. po roratach.

Próba przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP
odbędzie się w sobotę 7.12. po roratach.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz. 10.30

 1.12.  grupa II                   8.12.  wszystkie marianki
15.12.  grupa I                  22.12.  grupa  II



 

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę 23.11. o godz. 10.00
  

Służba przy sztandarze


10.11. godz. 11.00      Kiermasz
Mały: Grondes D., Kulik I., Bonk A.
Duży: Wanat K., Grondes R., Bonk P.

Spotkanie marianek


Zapraszamy na spotkanie wszystkie marianki
w sobotę 9.11. o godz. 15.00

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz. 10.30
3.11.    grupa II                  17.11.  grupa II
10.11.  grupa  I                   24.11.  grupa  I

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz. 10.30
 6.10.   grupa II                   13.10.  grupa I
20.10.  grupa II                   27.10.  grupa I

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie z okazji 100 rocznicy powstania w naszwj parafii Sodalicji Mariańskiej,
które odbędzie się w niedzielę 13.10.
Zbiórka na placu kościelnym o godz. 14.40. Wyznaczone dziewczęta 
proszę o prowadzenie rozważań różańcowych.
O godz. 15.00 weźmiemy udział w nabożeństwie fatimskim - proszę, aby wszystkie dziewczęta przyniosły świece.
Po nabożeństwie udamy się do szkoły na spotkanie międzypokoleniowe.

Służba przy sztandarze


22.09. godz. 9.50      Odpust w Żędowicach
Mały: Chmielorz L., Kulik I., Lewandowska J.
Duży: Wanat K., Strzelczyk W., Bartoszek J.

Służba przy sztandarze


13.09. godz. 18.00       Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz.10.30

       15.09.  grupa I
       22.09.  grupa II
       29.09.  grupa I

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (7.09) o godz. 11.00.
Po spotkaniu wspólnie weźmiemy udział
we mszy św. pierwszosobotniej o godz. 12.00.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na dodatkowe godzinki
w czwartek 15.08. o godz. 10.30
grupę I i II

Służba przy sztandarze


13.08. godz.18.00   Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

15.08. godz. 9.00    Wniebowzięcie NMP
Mały: Grondes D., Grondes Z., Bonk A.
Duży: Kocot J., Strzelczyk W., Bonk P.

Służba przy sztandarze


8.08.  godz. 12.00       ślub Agnieszki
Mały: Szyguła H., Kulik I., Chmielorz L.
Duży: Wanat K., Strach K., Walczyk N.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz. 10.30

4.08.    grupa I                  11.08.    grupa II
18.08.  grupa I                   25.08.   grupa II

Służba przy sztandarze


28.07. godz.11.00    odpust na Borowianach
Mały:          Kulik I., Lewandowska J., Grondes Z.
Św. Anny:  Szaton M., Grondes D.
Duży:         Kocot J., Kulik G., Bartoszek J.

Służba przy sztandarze


14.07. godz. 15.00     Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz. 10.30
 7.07.   grupa II     
14.07.  grupa I
21.07.  grupa II