Kolęda Anno Domini 2022/23

KOLĘDA ANNO DOMINI 2022/23

„Gdy do jakiego domu wejdziecie, najpierw mówcie: Pokój temu domowi! Jeśli tam mieszka człowiek godny pokoju, wasz pokój spocznie na nim; jeśli nie, powróci do was.”  (Łk 10, 5-6)
Te słowa Pana Jezusa towarzyszą kapłanowi, gdy z wizytą duszpasterską nawiedza domy wierzących. W tym roku pokój Chrystusowy i Jego błogosławieństwo nieść będzie również   o. oblat Jan.

Plan kolędy

27 grudnia, wtorek, godz. 10.00 –

ul. K. Miarki od p. Kudlek/Serafin,

Sosnowa, ul. Szkolna, p. Ludwik i Kosytorz

oraz ul. Leśna i Zielona od p. Strzelczyk i p. Krajcer.

1. ul. Leśna od p. Gałach i p. Burek.

28 grudnia, środa,  godz. 10.00

1. ul. Powstańców od p. Tomala i p. Kopyto.

2. ul. Powstańców od p. Sobel i p. Świerzy.

29 grudnia, czwartek, godz. 10.00 –

1. p. Walczyk i ul. Topolowa od p. Wenerskich i ul. ks. Wajdy od p. Sporyszkiewicz.

2. ul. Nowowiejska od. p. Ciupka, ul. Topolowa od p. Chmielorz i ul. Ks. Wajdy od p. Wieszołek.

30 grudnia, piątek, godz. 10.00 –

1. ul. Mostowa od. p. Wons i ul. Dobrego Pasterza od p. Gurowiec.

2. Opolska od p. Kierysz do p. Chmielorz i ul. Dobrego Pasterza od. p. Bednarek.

2 stycznia 2023 r., poniedziałek, godz.14.00 –

1. ul. Opolska od p. Małek do agronomówki oraz ul. Wiosenna od. P. Plewnia.

2. ul. Opolska od p. Lempa do Żędowic oraz ul Chrobrego od. p. Wajda.

3 stycznia, wtorek,  godz. 14.00 –

1. ul. Stare Osiedle od p. Kornaga.

2. p. Czaja, p. Marciniszyn, leśniczówka, ul. Nowe Osiedle oraz od p. Tarczewskich do p. Kaliciak.

4  stycznia, środa, godz. 14.00 –

1. ul. Konopnickiej od p. Sankowskich/ Czuban.

2. ul. Dworcowa od p. Kulczyckiej i ul. Słoneczna od p. Orlik /Kazieczko, oraz p. Pawliszyn, Piotrowscy i Kazieczko oraz p. Danisz na ul. Chrobrego.

5 stycznia, czwartek, godz. 14.00 –

1. ul. Krótka od. p. Majzel i Zamoście od. p. Jaskóła, od ok. godz. 16.00 ul. Kopernika od. p. Panchyrz i Jaksik.

2. ul. Krótka od. p. Jelonek/Kroczek i Zamoście od. p. Sladek/Maroń, od ok. godz. 16.00 ul. Kopernika od p. Kaszuba/Czudaj.

6 stycznia, piątek, godz. 12.00 – Probostwo,  godz. 14.00 –

1 i 2.  Borowiany (od p. Kokoszka i p. Misch )
7 stycznia, sobota, godz. 10.00

1. Torowa od p. Maroń do p. Opara/Lempa i ul. Polna od. p. Zyzik do p. Mazur.

Kolędę dla rodzin, które nie mogły w niej uczestniczyć w swoim czasie, proszę umówić telefonicznie, lub po Mszach św. w zakrystii.