27.03. – 2.04. 2023 AD

Poniedziałek, 27 marca
7.00–  Msza św.  za ++ o. Ryszarda Płaczek w rocz. śmierci, matkę Annę, rodz. Łucję i Roberta Kieryś, pokr.

Wtorek, 28 marca
18.00- Msza św. koncelebrowana – za ++ Gertrudę i Teodora Poloczek, Wilhelma i Helenę Kudlek, s. Leona, Pawła i Elżbietę Janus, syna Alfreda, szw. Jerzego, Alfreda, Sylwestra i Edeltraudę Loch, pokr. Poloczek, Pilarski i Janus.
-z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 18 urodzin Pauliny Bednarek.

Środa, 29 marca
7.00  – Msza św.  za ++ m. Henryka Świtała, rodziców, pokr. Świtała, Skolik, Mania i Guzy.

Czwartek,30 marca
17.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
18.00  – Msza św.  za ++ rodz. Łucję i Piotra Ibrom, dziadków Marię i Serafina Paterok, Jadwigę i Konstantego Ibrom, ciocie, wujków, kuzynki Urszulę i Elżbietę, kuzyna Herberta, pokr., dusze w czyśćcu oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Piątek, 31 marca
17.30 – Droga Krzyżowa z udziałem młodzieży, nie może zabraknąć kandydatów do bierzmowania..
18.00– Msza św. z udziałem młodzieży- za ++ Alfreda i Marię Bednarek, ich rodziców, rodzeństwo, pokr. oraz dusze w czyśćcu.
– Spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

Sobota, 1 kwietnia, I miesiąca
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Maryi Panny za ++ Wilhelma Szyguła, pokr. Szyguła i Bartoszek.
18.00 – Msza św. za ++ m. i o. dziadka Joachima Rudzik, rodz. Marię i Konstantego Giera, teśc. Ritę i Teodora Rudzik, Norberta i Marcina Moj, Helenę i Alojzego Lebek, Agnieszkę i Jerzego Karpińskich pokr. i sąsiadów oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
– w 30 dni po śmierci Julii Bujara.

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej, 2 kwietnia  2023r.
7.30 – Msza św. za ++ ciocię Zofię, jej siostrę, rodziców i dziadków.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Klarę i Hieronima Kulik, ż. Janinę, teśc. Antoniego i Julię Kaliciak.
11.00 – Msza św. za ++ rodz. Elfrydę i Teodora Stefan, Elżbietę i Piotra Golor, ciocię Marię Stefan, dziadków, cioce, wujków, kuzynów, kuzynki, Jana i Klarę Chabrzyk, pokr. Stefan, Golor, Goj i Sluga.
14.30 –  Gorzkie Żale.

1. Dzisiaj po Gorzkich Żalach odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Podobnie jak w minionych latach Parafialny Zespół Caritas otworzy w Niedzielę Palmową kram wielkanocny. Zapraszamy do zakupów.
  3. Ekstremalna Droga Krzyżowa wyruszy w tym roku z Zawadzkiego 31 marca (piątek przed Niedzielą Palmową). Zapisy oraz szczegóły znajdziecie na stronie internetowej: edk.org.pl. Podobnie jak było to w minionych latach, będziemy mogli współuczestniczyć w tej wyjątkowej Drodze Krzyżowej, adorując Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie w godz. 22.00 – 12.30.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Drischel Justyna, Pallach Danuta, Spałek Małgorzata, Trojok Małgorzata, Kierysz Halina, Pietucha Ewa.