22.05. – 28.05. 2023 AD

Poniedziałek, 22 maja
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św.  za ++ rodz. Jana i Florentynę Murowskich, Aleksandra i Katarzynę Murowskich, 6 synów, synowe, Konstantego i Jadwigę Ibrom, synów Wincentego, Józefa, Piotra i Jana, synowe Ernę, Łucję i Ritę, kuzynki Elżbietę i Urszulę, Ewalda Kozioł, pokr. Murowski i Moździeń.

Wtorek, 23 maja
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św.  za ++ męża Jana Boronowskiego w rocz. śmierci, brata Romana, rodziców, teściów.

Środa, 24 maja, Najśw. Maryi Panny Wspomożycieli Wiernych
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św.   za ++ rodz. Martę i Roberta Olszok, teśc. Helenę i Romana Goździk, rodzeństwo z obu stron, dusze opuszczone.
– Spotkanie Wspólnoty Lektorów.

Czwartek, 25 maja
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. szkolna za ++ rodz. Elfrydę i Teodora Stefan, Klarę i Jana Chabrzyk, szw. Rocha, Elżbietę i Piotra Golor, babcie, dziadków, ciocie, wujków, pokr.
– w 30 dni po śmierci Annemarie Soloch.

Piątek, 26 maja, św. Filipa Neri, Dzień Matki
17.30 – Nabożeństwo majowe z pamięcią modlitewną o naszych Mamach, z udziałem kandydatów do bierzmowania.
18.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży – przez wstawiennictwo Najśw. Matki w int naszych Mam.
– Spotkanie przed bierzmowaniem.

Sobota, 27 maja
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 60 urodzin Edyty i Andrzeja Bujarów.
18.00 – Msza św. za + Huberta Jarzyna w 1 rocz. śmierci.

Uroczystość Zesłania Duch Świętego, 28 maja 2023r.
(Kolekta na potrzeby Parafialnej Wspólnoty „Caritas”)
7.30 – Msza św.  z z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze od rodziny Guzy oraz za++ z rodziny.
9.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego o łaskę życia wiecznego dla kochanej babci Anny, dziadka Jana, tatę i dziadka Piotra.
11.00 – Msza św.  w int. Parafian.
15.00 – Nabożeństwo majowe.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy nabożeństwo majowe.

2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kandzia Mariola, Mudrak Gabriela, Czapla Aniela, Kusch Benita, Rudek Hanna, Halenka Jolanta, Bonk Paulina.