30.09. – 6.010. 2013 AD

Poniedziałek, 30 września, św. Hieronima
7.00 - Msza św. za ++ rodziców, teściów, zmarłych z obu stron, ks. Krystiana.
Wtorek, 1 października, św. Teresy od Dzieciątka Jezus
17.00 - Msza św. za + Jadwigę Kurek.
17.30- Nabożeństwo różańcowe.
Środa, 2 października,   Aniołów Stróżów
17.00 - Msza św. za ++ Julię i Romana Bartoszek, synową Edytę, Pawła Bonk, pokr.
17.30- Nabożeństwo różańcowe. 
Czwartek,  3 października, I miesiąca
17.00 - Msza św. szkolna za ++ Józefa Adamczyk w  rocz. śmierci, s. Gerarda, Marię i Wilhelma Adamczyk, rodz. Marię i Stefana Ziaja.
17.30- Nabożeństwo różańcowe. 
Piątek, 4 października, I miesiąca, św. Franciszka z Asyżu
7.00 - Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w intencjach Róż Różańcowych.
- Odwiedziny Chorych.
17.00 - Msza św. z udziałem młodzieży - za ++ Jana  i Wiktorię Maroń, Pawła Maroń, Rudolfa Sladek, Nikodema i Marię Sladek, ks. Franciszka Maroń, Teresę Maroń, Antoniego i Karolinę Żyłka, ich synów Huberta i Bernarda, pokr.
- w 30 dni po śmierci Eryka Pyki.
17.30- Nabożeństwo różańcowe.
Sobota, 5 października, I miesiąca,  św. Faustyny
13.00 - Msza św. do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej  Trzykroć Przedziwnej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji Srebrnego Jubileuszu Małżeńskiego Eufemii i Pawła Student.
16.30 - Nabożeństwo różańcowe.
17.00 - Msza św. za ++ m. Jadwigę Stach, o. Wilhelma, ich rodz. Różę i Józefa Kaszuba, Teklę i Pawła Stach, Teodora Serafin, pokr.
- Roczek Julii Kubilas. 
XXVII  Niedziela Zwykła,  6 października 2013 r.
(Kolekta na Seminarium i Kurię Bp.)
7.30 - Msza św. za ++ rodz. Jana i Marię Szymoś, b. Franciszka, m. Pawła Bartoszek, jego rodziców.
9.00 - Msza św. za ++ rodz. Teodora i Helenę Sobel, pokr. z obu stron.
11.00 -  Msza św. za ++ rodz. Karola i Katarzynę Bartoszek.
15.00- Nabożeństwo różańcowe.
- Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Niedawno wspominana byłą w kalendarzu liturgicznym Matka Boża Bolesna. Ponieważ w dzisiejszą niedzielę zapowiada się słoneczna pogoda, zapraszam do kaplicy w Goju, aby łączyć się w modlitwie z Matką, „której serce przeniknął miecz boleści”.  Początek nabożeństwa o godz. 15.00.
  2. „Gość Niedzielny” – 4,5 zł i „Mały Gość Niedzielny” – 4 zł, który może stać się pomocą w przygotowaniu do nabożeństw różańcowych. Tegoroczne Różaniec przeżywać będziemy w łączności z pap. Franciszkiem, który 13 października (w dzień fatimski) chce poświęcić świat Niepokalanemu Sercu Najśw. Maryi Panny. Dzieci oraz gimnazjaliści będą zbierały w czasie nabożeństw słowa wypowiadane przez Matkę Najśw. w czasie objawień w Fatimie.
  3. Hodowcy gołębi przeżywać będą w przyszłą niedzielę swoją pielgrzymkę na  Górze św. Anny.
  4. Wspólnotę Parafialną  „Caritas” zapraszam na spotkanie do Chaty w czwartek po nabożeństwie różańcowym.
  5. W imieniu p. Marka Kutyły kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawadzkiem: „Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji rejestracyjnej dla potencjalnych dawców szpiku kostnego dnia 13.10.2013 r., która odbędzie się jednocześnie w Zawadzkiem, Kielczy (Zabytkowa Chata) i Żędowicach w godzinach od 8.30 do 14.30Więcej informacji w kolejnej gazetce parafialnej.
  6. Zapraszam na spotkania w sobotę: ministrantów i kandydatów o godz. 9.00; marianki i kandydatki o godz. 10.00.
  7. Dziękujemy p. Piotrowi Górzańskiemu za wykonanie instalacji z wentylatorem, która powinna zwiększyć wydajność ogrzewania w kościele.
  8. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Trojok Małgorzata i Anna, Wyrwich Małgorzata, Pietrucha Ewa, Kierysz Halina, Olczyk Anna.