Gminne Warsztaty Gospel

 Niestety, ze względu na małą ilość zgłoszonych osób, Warsztatów Gospel w tym roku nie będzie. Jeżeli Pan Bóg pozwoli,  warsztaty zorganizujemy w przyszłym roku. Formą zachęty do takiego śpiewania będzie występ zespołu Gospel w najbliższym czasie – zapraszamy. Bliższe informacje już niebawem.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dzięki wsparciu Burmistrza Zawadzkiego i  Sołtysa Kielczy, Parafia św. Bartłomieja w Kielczy organizuje
w dniach 28-29 września pierwsze Gminne Warsztaty Gospel.
Zajęcia prowadzić będą instruktorzy  Międzynarodowych Warsztatów Gospel z Bielska - Białej, pod kierunkiem Zuzanny Pradeli (www.gospel.drachma.org.pl).
 
Koncert Finałowy odbędzie się 29 września o godz. 15.00 w kościele pw. św. Bartłomieja w Kielczy.
 
Warsztaty prowadzone będą w sobotę 28 września w godzinach:
10.00 – 13.00
15.00 – 18.00,
 jeżeli liczba uczestników nie będzie przekraczać 40 osób, w drewnianej chacie przy kościele w Kielczy; przy większej liczbie chętnych w Kinoteatrze, ul. Dworcowa 3, Zawadzkie.
O miejscu prowadzenia ćwiczeń poinformujemy zainteresowanych pocztą  e-mailową.
W niedzielę próba przed koncertem finałowym odbędzie się w kielczańskim kościele w godzinach od 13.30 – 15.00.
 
Zgłoszenia do udziału w w/w Warsztatach  przyjmowane będą do dnia  23 września
drogą elektroniczną pod adresem: kielcza@opole.opoka.org.pl
oraz  pod numerem telefonicznym: 607 561 398Gospel to muzyka pełna ducha, to Dobra Nowina, która ma wielką moc i otwiera szeroko serce. Każdy kto śpiewa gospel doznaje wielkiej radości, w pełni się angażuje w to, co śpiewa. Dlatego właśnie warsztaty gospel są adresowane dla wszystkich - niezależnie od wieku, umiejętności śpiewania oraz doświadczenia. Do udziału w warsztatach nie jest potrzebna znajomość nut ani doświadczenie w śpiewaniu w chórze. W ciągu 2 dni miłośnicy muzyki spotykają się razem, by pod okiem profesjonalnych instruktorów doskonalić techniki śpiewu oraz przygotować wspólnie kilka piosenek, które wykonają razem na koncercie uwielbienia wieńczącym warsztaty.