7.01 – 13.01. 2013 AD

Poniedziałek, 7 stycznia
7.00 – Msza św. – za ++ rodz. Annę i Wacława Krzepickich, Gintera Krawiec, rodziców.
Wtorek, 8 stycznia
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Emilię i Franciszka Ibrom, o. Wiktora Kosytorz.
Środa, 9 stycznia
7.00 – Msza św. za ++ Marię i Antoniego Skolik, b. Franciszka, m. Antoniego Weber, jego rodziców Weronikę i Pawła, b. Wernera, wujka Aloisa, pokr.
Czwartek, 10 stycznia
17.00 – Msza św. szkolna za ++ ż. Janinę Kulik, rodz. Hieronima i Klarę Kulik, Antoniego i Julię Kaliciak.
– w 30 dni po śmierci + Manfreda Knopik.
Piątek, 11 stycznia
17.00 – Msza św. z udziałem młodzieży za + Celinę Konfederak Czuban od Izabeli Wojnarowskiej.
Sobota, 12 stycznia
17.00 – Msza św. za ++m. i o. Karola Jaksik, jego rodz. Wiktorię i Jana Jaksik, rodz. Franciszkę i Wiktora Pasieka, ich siostry, braci, s. Herberta i Józefa, Jadwigę, Krzysztofa Kwiatkowskich, pokr. Jaksik, Pasieka i Waloszek.
Niedziela Chrztu Pańskiego, 13 stycznia 2013 r.
7.30 – Msza św. za ++ Julię Szołtysik, jej rodz. Piotra i Karolinę, siostry, braci , bratowe, rodz. Anastazję i Stanisława Szołtysik, Pawła,  Elżbietę  Pasieka, Jerzego Danysz, pokr. Szołtysik, Brol, Bednarek i Pasieka.
9.00 –  Msza św. kolędowa.
11.00 – Msza św.  w intencji pracujących, emerytowanych i zmarłych pracowników ze Strzybnicy oraz ich rodzin.
15.00 – Wspólne kolędowanie z Piotrem Lempą.

1.  Dzisiaj o godz. 14.00   początek odwiedzin Kolędników Misyjnych. W rolę mędrców ze wschodu wcielą się nasze marianki. Można złożyć ofiarę, która przeznaczona będzie na potrzeby misjonarzy z naszej diecezji.
  2. W przyszłą niedzielę wspólne kolędowanie z Piotrem Lempą – bas, absolwent The Royal Academy of Music w Londynie i Cardiff International Academy of Voice. W 2001 r. wystąpił z solowymi koncertami m. in. W Nowym Jorku dla uczczenia ofiar World Trade Center oraz w Pensylwanii. Wystąpił także na koncercie upamiętniającym I. J. Paderewskiego w Nowojorskiej Carnegie Hall wraz  z  orkiestrą  Sinfonia  Varsovia… W przyszłą niedzielę poświęcenie nowych organów w kościele p.w. Najśw, Serca Pana Jezusa w Zawadzkiem – o 14.45 obrzęd poświęcenia i koncert.
  3. Lektorzy proszeni są o odebranie Terminarza Czytań.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kulik Maria i Gabriela, Sadowska Anna, Adamczyk Bożena, Knopik Dorota i Michali Ilona.