27.05. – 2.06. 2013 AD

Poniedziałek,  27 maja
17.30 - Nabożeństwo  majowe.
18.00 - Msza św. za ++ Jadwigę i Bernarda Bryś, Kazimierza Wenerskiego, pokr.
Wtorek, 28 maja
17.30 - Nabożeństwo majowe.
18.00 - Msza św. za ++ rodz. Antoniego i Marię Skolik, b. Franciszka, m. Antoniego Weber, jego rodz. Weronikę i Pawła, b. Wernera, , pokr.
Środa, 29 maja, bł. Urszuli
17.30 - Nabożeństwo majowe.
18.00 - Msza św.  za ++ m. Rozalię Szymoś, o. Pawła, m. Piotra Zuber.
Czwartek,  30  maja, Uroczystość Bożego Ciała
7.30 - Msza św. za ++ rodz.. Józefa i Annę Ibrom, ich rodziców, m. i o.  Antoniego Sobel, Helenę i Teodora Sobel, szw. Józefa Brol, Marię i Jerzego Tomala, Jadwigę, Ryszarda, Józefa Kulik, Rozalięi Henryka Kluba. pokr.
9.00 - Msza św. w int. Parafii.
- Procesja z Panem Jezusem w Najśw. Sakramencie do czterech ołtarzy.
15.00 - Nabożeństwo majowe z procesją  eucharystyczną
15.30 - Msza św. za++ Władysława Sztancel, Helenę Loch, jana i Wiktorię Loch, s. Piotra, Konrada, Sylwestra, Adolfa i Paulinę, pokr. 
Piątek, 31maja, Nawiedzenie N.Maryi Panny
7.00 - Msza św. za ++ rodziców, teściów, pokr. z obu stron, ks. Krystiana Kampę.
17.30 - Nabożeństwo majowe z procesją  eucharystyczną
18.00   - Msza św. z udziałem młodzieży za ++ Zbigniewa Wanat, rodziców z obu stron.
- za + Annę Swierzy w 30 dni po śmierci
Sobota, 1 czerwca, I miesiąca, św. Justyna
17.00 - Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji  50 urodzin Piotra Górzańskiego.
17.30 - Nabożeństwo ku czci Najśw. Sakramentu.
18.00 - Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji  18 urodzin Anny Blimer.
IX Niedziela Zwykła, 2 czerwca 2013  r.
(Kolekta na potrzeby Seminarium i Diecezji. Na placu kościelnym dla Świetlicy Socjoterapeutycznej prowadzonej przez s. Andrzeję Ochman)
7.30 - Msza św. za ++ m. Paulinę Loch, jej rodz.Wiktorię i Jana, rodz. Agnieszkę i Wiktora Bartoszek, s. Henryka, c. Edeltraudę,  wujka Sylwestra, Adolfa, Konrada, Piotra, Władysława Sztancel, Helenę Loch, Annę Poll.
9.00 -  Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ m. i o. Engelberta Potempa, jego rodz. Matyldę i Emanuela, o. Tomasza, m. Franciszkę Guzy, s. Emilię, b. Joachima Guzy, pokr.
11.00 - Msza św. za ++ Ritę i Teodora Rudzik.
15.00 - Nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W czwartek wyznamy wiarę w żywa obecność Pana Jezusa pod postacią chleba i wina. Wypowiemy to pobożnym udziałem we Mszy św., przyjętą Komunią św. oraz udziałem w procesji (nie traktujmy jej jak spaceru, śpiewajmy i módlmy się całym sercem). Zapraszam poczty sztandarowe, orkiestrę, dzieci pierwszokomunijne w strojach liturgicznych, dzieci sypiące kwiaty. Dzieci te będą miały próbę w poniedziałek o godz. 16.45.
  2. Okazja do Spowiedzi: dla dzieci z szkoły podstawowej w poniedziałek od 17.00; dla gimnazjalistów we wtorek od 17.00; dla młodzieży w środę od 17.00.
  3. Zbliżają się wakacje. Propozycja spotkań w "Zabytkowej Chacie" w cyklu "Ludzie z pasją"  może pomóc  w przygotowaniach do zaplanowanych wyjazdów.
  4. 2 czerwca o godz. 16.00 zaprezentuje  swoje zdjęcia oraz podzieli się z nami wiedzą na temat robienia zdjęć aparatem cyfrowym, zapalony fotograf p. Sławomir Zielonka. Temat : "Jak ujarzmić aparat cyfrowy? Czyli rzecz o robieniu zdjęć."
  5. „Gość Niedzielny” – 4,5 zł
  6. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Ludwig Maria, Grondes Karina, Kluba Helena i Joanna, Deja Danuta, Stachowska Anita.