Życzenia i podziękowania z Rwandy

Ks. Janie, Drogie Siostry i Bracia z parafii Kielcza, uczniowie z szkolnego "Caritas". Za Wasz dar 400 Euro możemy zakupić nie tylko jeden chleb. Możemy zakupić 1000 kg fasoli, bo tojest pokarm codzienny zamiast chleba, który jest bardzo drogi. Fasolę kupimy po Bożym Narodzeniu (będą zbiory) i zachowamy ją na czarną godzinę, na Wielki Post. Wtedy ludzie będą przymierać z głodu, ale nie umrą. Dar Waszych serc pomoże niektórym przetrwać ciężkie czasy. Stokrotne Bóg zapłać.

Wasz brat Bartłomiej.
Bóg zapłać za modlitwy u św. Bartłomieja.
W wigilijną noc będę ofiarowywał Mszę św.Pasterską w Waszych intencjach. Życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia, Szczęśliwego Nowego Roku 2013 - Roku Wiary.
Z serca Wam błogosławi od żłóbka w Gahunga w Rwandzie

o. Bartłomiej Kurzyniec.