4.01 – 10.01. 2021 AD

Poniedziałek, 4 stycznia
7.00– Msza św. za + Magdalenę Sobel od Róż Różańcowych.
Wtorek, 5 stycznia
17.00– Msza św. za ++m. Jerzego Szaton, s. Grzegorza, Barbarę, Marię i Wilhelma Szaton, szw. Franciszka, rodz. Jana i Marię Zientek, szw. Herberta, Irenę i Reginę Służałek, Zofię i Norberta Świerzy, ciocie, wujków, dziadków z pokr. Szaton, Bartoszek, Zientek i Kubilas oraz do Dzieciątka Jezus o błogosławieństwo w rodzinie.
Środa, Uroczystość  Objawienia  Pańskiego, 6 stycznia 2021 r.
(Kolekta na misje)
7.30 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ m. Różę Maleska w 4 rocz.  śmierci, o. Bernarda, s. Gizelę, teśc. Jana Boronowskiego, Bożenę Brol, Marcina Panchyrz , pokr. Boronowski, Brol, Panchyrz oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
9.00 –  Msza św. za ++ Annę Szymoś  w rocz. śmierci, m. Szymona, teśc. Antoniego Guzy, s. Antoniego i Andrzeja, c. Magdalenę, Jana Żyłka, rodz. Weronikę i Piotra Bieniek, szw. Otto Janus, Henryka Hatlapa.
11.00  – Msza św. z błogosławieństwem kolędowym z udziałem przedstawiciela rodzin z ul. Nowowiejskiej i Topolowej
15.00  – Msza św. z błogosławieństwem kolędowym z udziałem przedstawiciela rodzin z ul. Stare i Nowe Osiedle oraz Słonecznej i Wiosennej
Czwartek, 7 stycznia, I miesiąca
16.00 – Godzina Święta.
17.00 – Msza  św. szkolna – za ++ o. Franciszka Goj w rocz. śmierci, pokr.
Piątek, 8 stycznia
6.30 – Wystawienie Najśw. Sakramentu.
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
18.00 – Msza  św. dla młodzieży za ++Pawła Kluba w 2 rocz. śmierci, ż. Hildegardę.
Sobota, 9 stycznia
15.00 – Msza św. za + Bronisławę Iwaniów od emerytów, nauczycieli i obsługi Szkoły Podstawowej w Kielczy
17.00 – Msza  św.  za ++ m. i o. Karola Jaksik, jego rodz. Wiktorię i Jana, b. Georga, Huberta i Eryka, ż. Reginę, Franciszkę, Wiktora Pasieka, ich rodziców, ich synów Józefa, Pawła i Herberta, synowe Jadwigę i Urszulę, Różę i Krzysztofa Kwiatkowskich, Joachima Lebok, pokr. Jaksik, Pasieka i Waloszek oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
Niedziela Chrztu Pańskiego,  10 stycznia 2021 r.
7.30 – Msza św. za ++ m. i o. Teodora Serafin, rodz. Różę i Józefa Kaszuba, teśc. Marię i Teofila Serafin, s. Jadwigę, Wilhelma Stach, b. Henryka, brat. Annę,  brat. Hildegardę Kaszuba, Magdalenę, Eryka Małek, Franciszka Serafin, Jana Sopot, Agnieszkę Witkiewicz, pokr.
9.00 –  Msza św. z błogosławieństwem kolędowym z udziałem przedstawiciela rodzin z ul. Torowej, Chrobrego i Dworcowej.
11.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 70 urodzin Hieronima Melerskiego.
15.00 –  Msza św. z błogosławieństwem kolędowym z udziałem przedstawiciela rodzin z ul. Kopernika i Konopnickiej

1. W dni powszednie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św. wystawiony będzie Pan Jezus w Najśw. Sakramencie. W tym czasie jest też okazja do Spowiedzi.
  2. Ze względu na pandemię nie odwiedzą Was w tym roku  Kolędnicy Misyjni. Kto jednak chciałby złożyć ofiarę, może od dzisiaj do przyszłej niedzieli taki dar wrzucić do koszyczka (z napisem Kolędnicy Misyjni) ustawionego w prezbiterium. Przypominam, że pieniądze  przeznaczona będą na potrzeby misjonarzy z naszej diecezji.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Ibrom Eryka, Ludwig Maria, Grondes Karina i Roksana, Araszczuk Patrycja, Jonetzko Brygida.