Modlitwa i wieczór autorski z o. Maciejem Jaworskim, karmelitą i misjonarzem w Rwandzie

   W piątek 28 września nasza parafia gościć będzie karmelitę, misjonarza w Rwandzie o.  Macieja Jaworskiego. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę  św.  w czasie której łączyć się będziemy z wspólnotą Kościoła, leczącą głębokie rany po ludobójstwie z połowy lat 90. Ok. godz. 18.45 w zabytkowej chacie  - wieczór autorski . O. Maciej Jaworski prezentować będzie swoją książkę pt. „Kwemera, czyli wierzyć”, z podtytułem:  „Świadectwo wiary Kościoła w Rwandzie”. Pozycja ta opisywana w jednym z ostatnich  numerów „Gościa Niedzielnego”  jest świadectwem „wiary, która umocniona krwią męczenników doznaje aktualnie prawdziwego rozkwitu”.

A oto zwiastun książki. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy, a także do lektury.