IX Edycja festiwalu Gaude Mater Polonia Wincenty z Kielczy in memoriam

    Serdecznie zapraszamy dnia 9 września (niedziela) 2012 na IX już edycję festiwalu Gaude Mater Polonia Wincenty z Kielczy in memoriam który rozpocznie się koncertem kwartetu męskiego Triplum którego tematem jest: "Canticum Sacrum" (polskie śpiewy Kościoła Katolickiego Średniowiecza i Renesansu). 
    Więcej informacji na stronie festiwalu: Strona festiwalu Gaude Mater Polonia
Wszystkich miłośników muzyki i ciekawych serdecznie zapraszamy. 
Aby wyświetlić plakat festiwalowy kliknij na link - "Wyświetl plakat festiwalowy."
Organizator: Filcharminia Opolska im. Józefa Elsnera
Dyrektor generalny festiwalu: Waldemar Olszewski
Festiwal organizowany w ramach projektu "Opolskie kwitnące muzycznie" współfinansowane przez Unię Europejską ze srodków Europejskiego Funduszu Regionalnego oraz budżetu województwa opolskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013.