6.05. – 12.05. 2013 AD

Poniedziałek, 6 maja, św. Filipa i Jakuba
17.00 – Msza św. za ++ rodziców Magdalenę i Bertholda Schygulla w kolejną rocznicę śmierci.
– Procesja błagalna o urodzaje i błogosławieństwo w pracy do krzyży przy bazie i na ul. Ks. Wajdy.
Wtorek, 7 maja
8.30 – Pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych na Górę św. Anny.
17.00 – (Borowiany) Msza św.  o urodzaje i błogosławieństwo w pracy.
– Procesja błagalna o urodzaje i błogosławieństwo w pracy.
Środa, 9 maja, uroczystość św. Stanisława Biskupa
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i spotkanie seniorów.
17.00 (przy kaplicy św. Jana Nepomucena) – Msza św.  jako podziękowanie za obronę przed żywiołami, z prośbą o dalsze.
– Procesja błagalna do krzyża na ul. Polnej i Topolowej.
Czwartek, 9 maja
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. szkolna – za ++ rodz. Elżbietę i Johanna Pruski, rodz. Agnieszkę i Wiktora Bartoszek, b. Henryka, Florentynę i Franciszka Ibrom, Zuzannę i Wilhelma Bartoszek, pokr. Ibromi Bartoszek.
Piątek,  10 maja
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Emilię i Franciszka Ibrom, Małgorzatę i Gerarda Dziemba.
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży   za ++ m. Jana, jego rodziców, rodziców, rodzeństwo, pokr.
– Spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania.
Sobota, 11 maja
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 75 urodzin Joanny Wieszołek.
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. za + Norberta Habryka 25 lat po śmierci.
– Roczek Natalii Szaton.
Niedziela, uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, 12 maja 2013 r.
7.30 – Msza św. za ++ o. Antoniego Skolik w rocz. śmierci, m. Marię, m. Franciszka Skolik, rodz. Emmę, Józefa i Alfonsa Soporowskich, szw. Antoniego Weber, Krzysztofa Soporowskiego, pokr.
9.00 –  Msza św. za ++ rodz. Marię i Piusa Kluba, b. Konrada, synów, Urszulę, Helenę i Marcina Zemela.
– Przyjęcie nowych ministrantów: Sylwestra Szyguda, Mateusza i Krzysztofa Koziołek, Szymona Garcorz i Błażeja Bednarek. Do grona starszych ministrantów włączeni będą: Dominik Bartoszek, Marcin Kocot i Artur Mazur.
11.00 – Msza św. w int. Parafian.
15.00 – Nabożeństwo fatimskie.
– Muttertag w chacie.

1. Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 14.30. Do soboty w naszej parafii „biały tydzień” – dzieci klasy III w strojach liturgicznych uczestniczą we Mszy św.
  2. „Gość Niedzielny” – 4,5 zł.
  3. Spotkania wspólnot w sobotę: o godz. 9.00 ministrantów i kandydatów, o godz. 10.00 marianek.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Frewer Aneta, Bańcyr Mariola, Tomala Małgorzata, Gałach Stefania, Gałach Weronika, Świerzy Teresa, Świtała Krystyna.