27.01– 2.02. 2014 AD

Poniedziałek, 27 stycznia, bł. Jerzego Matulewicza
7.00 – Msza  św. za ++ rodziców, teściów, siostrę, ks. Krystiana, dziadków, babcie, wujków, ciocie, szwagrów, kuzynów, kuzynkę, ojca Kazimierza oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
Wtorek, 28 stycznia, św. Tomasza z Akwinu
7.00 – Msza  św. za + Walentego Kciuk w 30 dni po śmierci.
Środa , 29 stycznia
7.00 – Msza  św.  za ++ m. Annę Płaczek w rocz. śmierci, o. Ryszarda, rodz. Łucję i Roberta Kieryś, pokr.
Czwartek, 30 stycznia
17.00 – Msza św. szkolna za ++ rodz. Rozalię i Franciszka Kampczyk, Karolinę i Franciszka Hyla, pokr. Hyla, Kampczyk, Płaczek i Bok.
Piątek, 31 stycznia, św. Jana Bosko,
17.00 – Msza  św. z udziałem młodzieży za ++ rodz. Klarę i Nikodema Bartoszek, Marię Buk, wn. Dawida.
Sobota, 1 lutego, I miesiąca
17.00 – Msza św. za ++ m. Marię Giera w rocz. śmierci, o. Jana Giera, Józefa Adamczyk, b. Gerarda, babcie, dziadków, Ryszarda Serafin, ciocie, wujków, pokr. Giera i Płaczek i Adamczyk.
IV Niedziela Zwykła, Święto Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego 2014 r.
(Błogosławienie świec.Kolekta na Seminarium i Kurię Biskupią oraz Klasztory Klauzurowe )
7.30 – Msza św. za ++ Jana i Annę Kulik, s. Rufina, c. Katarzynę z m. Józefem.
9.00 –  Msza św. za + Gertrudę Kołodziej w 1 rocz. śmierci.
11.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 60 urodzin Stefana Potępa.
15.00– Nieszpory kolędowe.
1. Dzisiaj o godz. 15.00  nieszpory kolędowe.
2. W przyszłą niedzielę po nieszporach kolędowych spotkają się rodzice dzieci pierwszokomunijnych.
3. „Gość Niedzielny” – 4.5 zł i „Mały Gość Niedzielny” – 4 zł.
4. Proszę byłych i starszych ministrantów o pomoc w rozebraniu dekoracji Bożego Narodzenia – 3 lutego o godz. 15.30.
5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Garcorz  Cecylia i Katarzyna, Bednarek Mariola, Dyrduła Lucyna, Mańka Joanna, Marciniszyn Sabina.