26.01– 1.02. 2015 AD

Poniedziałek, 26 stycznia, św. Tymoteusza i Tytusa
7.00 – Msza  św. za ++ m. Franciszka Skolik w rocz. śmierci, rodz. Marię i Antoniego, rodz. Józefa, Alfonsa i Emę Soporowskich.
Wtorek, 27 stycznia, bł. Jerzego Matulewicza
17.00 – Msza  św. za ++ rodz. Rozalię i Franciszka Kampczyk, Karolinę i Franciszka Hyla, pokr. Hyla, Kampczyk, Płaczek i Bok.
– w 30 dni po śmierci Henryka Hatlapa.
Środa , 28 stycznia, św. Tomasza z Akwinu
7.00 – Msza  św.  za ++ ks. Krystiana w rocz. smierci, Rozalię i Ryszarda, Julię i Nikodema, pokr. z obu stron.
Czwartek, 29 stycznia
17.00 – Msza św. szkolna  za ++ m. Weronikę Boronowską, Rudolfa Pampuch.
Piątek, 30 stycznia
17.00 – Msza  św. z udziałem młodzieży za ++ m. Annę Płaczek w rocz. śmierci, o. Ryszarda, rodz. Łucję i Roberta Kieryś, pokr.
Sobota, 31 stycznia, , św. Jana Bosko
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 40 urodzin Jolanty Garcorz.
17.00 – Msza św. za ++ Klarę i Nikodema Bartoszek, wn. Dawida.
IV Niedziela Zwykła, 1 lutego 2015 r.
(Kolekta na Seminarium i Kurię Biskupią )
7.30 – Msza św. w int. Parafii.
9.00 –  Msza św. za ++ m. i o. Ewalda Bekierz, rodziców i teściów.
11.00 – Msza św. przez wst. Anioła Stróża w int. rocznego dziecka Ewy Chmielorz oraz rodziców i chrzestnych.
15.00– Kolędujmy ze  Scholą Młodzieżową „Gaudium”.

1. W piątek po Mszy św. wieczornej wspólnota „Paulus” zaprasza na modlitwę w int. misji. Po nabożeństwie spotkanie wspólnoty na probostwie.
  2. „Gość Niedzielny” – 5 zł.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni : Jaksik Monika, Panchyrz Agnieszka, Mazur Ludmiła i Nicol, Kandzia Mariola i Karolina, Mudrak Gabriela.