Święty Bartłomieju módl się z nami i wstawiaj się za nami!

Manuskrypt - Męczeństwo św. Bartłomieja, Pacino di Bonaguida, Florencja,ok. 1340 r.Manuskrypt - Męczeństwo św. Bartłomieja, Pacino di Bonaguida, Florencja,ok. 1340 r.

Św. Bartłomiej zaprasza do zyskania odpustu zupełnego w dniu 25 sierpnia.
Nabożeństwa towarzyszące:
- Czwartek, 22 sierpnia, Odpustowy Dzień Chorych: godz. 9.00 - odwiedziny Chorych w domach,
godz.  15.00 - Msza św. przez wst. św. Bartłomieja w int. Chorych i Seniorów naszej Parafii.
Błogosławieństwo lourdzkie.
Spotkanie biesiadne na parkingu przy Zabytkowej Chacie.

- Piątek, 23 sierpnia, Odpustowy Dzień Rodzin i Młodzieży
godz.  17.00 - Wyciszenie modlitewne przed Najśw. Sakramentem, okazja do spowiedzi. Godz.  18.00 - Msza św. dla młodzieży, o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o dobre rozeznanie powołania życiowego  i nieprzypadkowy wybór męża i żony.

- Sobota, 24 sierpnia, Uroczystość św. Bartłomieja,  Wigilia Odpustu.
7.30 - 17.15 - Adoracja Najśw. Sakramentu.
Godz.  17.15 - Pierwsze nieszpory ku czci św. Bartłomieja, godz. 18.00 - Msza św.

- XXI Niedziela Zwykła, 25 sierpnia 2019 r. , Odpust ku czci św. Bartłomieja
Kazania głosić będzie ks. Jacek Pilch MSF. Godz.: 7.30 i 9.00 - Msze św. 11.00 - Suma odpustowa w int. Parafian i Gości odpustowych.
Godz. 15.00 - Nieszpory ku czci św. Bartłomieja.

- Poniedziałek, 26 sierpnia, Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, Odpustowy Dzień Zmarłych
godz. 9.00 - Msza św. przez wst. św. Bartłomieja za zmarłych parafian i polecanych w czasie odpustu.