2.07.– 8.07. 2018 AD

Poniedziałek, 2 lipca
7.00 - Msza św. za ++ mamę Magdalenę Strzelczyk, dziadków Edeltraudę i Wiktora Kołodziej.
Wtorek, 3 lipca, św. Tomasza
18.00-  Msza św. za ++ m. Teresę Szołtysik, o. Emila, dziadkó Agnieszkę i Walentego Lipok, Julię i Konstantego Szołtysik, pokr. Szołtysik, Lipok, Stolka, Gordzielik i Sikora.
Środa, 4 lipca
7.00 - Msza św. za + Ewalda Czaja.
Czwartek, 5 lipca, I miesiąca
17.00 - Godzina Święta.
18.00 - Msza św. za + Jerzego Majnusz w 2 rocz. śmierci.
- za + Urszulę Hatlapa w 30 dni po śmierci.
Piątek, 6 lipca, I miesiąca, bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
7.00 - Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w intencjach Róż Różańcowych.
18.00 - Msza św.  za ++ rodz. Anielę i Jakuba Zając, ich rodziców, rodzeństwo, m. Józefa, teśc. Annę i Antoniego Czaja, pokr.
- z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 18 urodzin Julii Guzy.
Sobota, 7 lipca, I miesiąca
7.00 - Msza św.   ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie duszy i ciała, o Boże błogosławieństwo w rodzinie oraz za ++ z obu stron.
18.00 - Msza św. za ++ m. i o. Henryka Garczorz, jego rodziców, teściów, siostry z mężem, szw. Heinza Jarzina, Jerzego Karpińskiego, pokr.
XIV Niedziela Zwykła, 8 lipca 2018 r.
7.30 - Msza św. za ++ o. Pawła, s. Waldemara Murowskich, rodz. Agnieszkę, Jana Jarzyna, s. Heinz, Luizę, s. Józefa, rodz. Marię i Antoniego Kubitzek, c. Elżbietę, Katarzynę i Franciszka Koper, dziadków, ciocie z obu stron oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
9.00 - Msza św.  za ++ rodz. Marię i Konstantego Giera.
11.00 - Msza św. za ++ ż. Marię Swoboda, s. Krystiana, o. Franciszka, teśc. Annę i Henryka Maniura, Jana i Helenę Ogorzałek, chrz. PaulinęSwoboda, Ewalda Panchyrz, dziadków z obu stron, Rajnholda Czaja oraz zpodziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze.
15.00-  Nieszpory.
 
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
  1. Gość Niedzielny – 5 zł, Mały Gość Niedzielny – 5 zł.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kaszuba Ewa i Aleksandra,  Ciupka Ewa i Agata, Cembolista Anna i Izabela.