23.04.– 29.04. 2018 AD

Poniedziałek, 23 kwietnia, św. Wojciecha
7.00 - Msza św. za ++ rodz. Annę i Jana Krawiec, wn. Marka, rodz. Kleofasa i Joannę Pasieka, ich s. Jana, synową Marię, dziadków z obu stron, pokr. Pasieka, Krawiec, Musialek i Golor.
Wtorek, 24 kwietnia
18.00 - Msza św.  za ++ Paulinę Ibrom w 2 rocznicę śmierci, s. Wiktorię, Wiktorię i Jana Jacek, dziadków, wujków, ciocie oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
Środa, 25 kwietnia, św. Marka
17.30 - Msza św. o uświęcenie rodzin.
- procesja o urodzaje i błogosławieństwo w pracy.
Czwartek, 26 kwietnia
18.00 - Msza św. szkolna za ++ Hildegardę Jarzyna w 8 rocz. śmierci, c. Gabrielę, ciotki, wujków, dziadków, pokr.
Piątek, 27 kwietnia
17.00 - Msza św. za ++ Stefana Tyślik w 2 rocz. śmierci, rodz. Rozalię i Tomasza Tyślik, rodzeństwo, zięcia Jana Kajstura, teśc. Marię i Franciszka Giera, dziadków z obu stron oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
18.00- Msza św. dla młodzieży do Ducha Świętego w intencji tegorocznych maturzystów.
Sobota, 28 kwietnia
7.00 - Msza św.  za + Eugeniusza Pasieka od Janiny Libera z rodziną.
18.00 - Msza św.  za ++ m. Franciszkę Pasieka, o. Wiktora, ich rodziców, siostry, braci, synów Józefa, Pawła i Huberta, synowe, Karola Jaksik, jego rodziców, braci Jerzego, Huberta i Eryka.
V Niedziela Wielkanocna , 29 kwietnia 2018 r.
7.30 - Msza św. za ++ rodz. Julię i Konstantego Szołtysik, Annę i Pawła Sikora, b. Emila, ż. Teresę, szwagierkę, szwagrów, babcie, dziadków, ciocie, wujków, kuzynki, kuzynów, ks. Józefa Skowronka, Henryka Krawczyk, Teresę i Gintera Piosek pokr. z obu stron oraz do Miłosierdzia Bożego o zdrowie i błogosławieństwo.
9.00 - Msza św. za ++ rodz. Elżbietę i Piotra Boronowskich, m. i s. Engelberta i Waldemara Ciupka.
11.00  - Msza św.  za ++ rodz. Elfrydę i Teodora, Elżbietę i Piotra, ciocię Marię, dziadków, wujków, ciocie kuzynów, kuzynki, ++ z pokr.
15.00 -  Nieszpory.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
  1. Ministranci oraz kandydaci spotkają się w sobotę o godz. 9.00.
  2. Dzieci pierwszokomunijne będą miały próby liturgii we wtorek i czwartek o godz. 16.45. W niedzielę po nieszporach próba z rodzicami.
  3. Gość Niedzielny – 5 zł, Mały Gość Niedzielny – 5 zł.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Loch Paulina i Marta, Slapa Gizela, Kubilas Sylwia i Aleksandra, Małek Małgorzata i Paulina.