16.04.– 22.04. 2018 AD

Poniedziałek, 16 kwietnia
7.00 - Msza św. za ++ męża i ojca, rodziców z obu stron, brata, dziadków, pokr.
Wtorek, 17 kwietnia
15.00 - Msza św.   z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 40 rocznicy małzeńskiej Marii i Pawła Pasieka.
Środa, 18 kwietnia
7.00 - Msza św.  za ++ rodziców, teściów, s. Helenę, b. Wiktora, ks. Krystiana, dzaidków, babcie, wujków, ciocie, szw. Joachima i Jerzego, kuzynów Józefa i Ryszarda, kuzynkę Marię, męża Józefa, Tomasza, Kazimierza i jana oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże. 
Czwartek, 19 kwietnia
18.00 - Msza św. szkolna -  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 10 rocznicy małzeńskiej Kornelii i Dariusza Lewandowskich.
Piątek, 20 kwietnia
18.00 - Msza św.  z udziałem  młodzieży za za ++ rodz. Urszulę i Andrzeja Kulik, dziadków z obu stron.
Sobota, 21 kwietnia
18.00 - Msza św.  za + Józefa Czaja w 1 rocznicę śmierci.
IV Niedziela Wielkanocna, 22 kwietnia 2018 r.
(Kolekta na planowane inwestycje parafialne)
7.30 - Msza św. za ++ rodz. Katarzynę i Pawła Chmielorz, b. Joachima, Rafała Chmielorz, dziadków z obu stron, pokr. Chmielorz, Kołodziej i Michalik.
9.00 - Msza św. za ++ rodziców Piotra i Weronikę Bieniek, pokr.
11.00 -  Msza św. za ++ rodz. Katarzynę i Karola Bartoszek.
15.00 - Nieszpory.
 
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
  1. Zmartwychwstały Pan Jezus towarzyszył uczniom idącym do Emaus. Rozmawiał z nimi i Pisma im wyjaśniał. Drodzy Parafianie, zapraszam Was w imieniu młodzieży, w przyszłą niedzielę na  przeżycie podobnego doświadczenia. Wyruszymy o godz. 15.00 piechotą z parkingu przy leśniczówce p. Wajdy. Naszym Emaus będą Borowiany. W drodze będzie śpiew, modlitwa i karmienie się Dobrą Nowiną. Przy kapliczce „poznamy Pana Jezusa przy łamaniu chleba” - odprawimy nabożeństwo, w czasie którego połamiemy się chlebem. Na koniec będzie agape - poczęstujemy się przyniesionym przez nas ciastem.
  2. Marianki spotkają się w sobotę o godz. 10.00.
  3. Dzieci pierwszokomunijne będą miały próbę w czwartek o godz. 16.45.
  4. Gość Niedzielny – 5 zł.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Krawiec Karolina, Górzańska Gabriela, Czaja Irena i Nicol, Macioszek Maria, Loch Grażyna i Aleksandra. Sprzątanie kościoła przed I Komunią św. – rodzice dzieci klasy I a (sobota, godz. 8.00), klasa 1 b (poniedziałek po Mszy św. wieczornej). Przewodniczące klasowe proszę o kontakt z p. Teresą.