26.02.– 4.03. 2018 AD

Poniedziałek, 26 lutego
7.00 - Msza św. za + Jana Sopot od sąsiadów.
Wtorek, 27 lutego
17.00 - Msza św.  do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Józefę i Pawła Burda, Jadwigę, Marię i Jana Ibrom, Franciszkę i Franciszka Burda, Izydora Panchyrz, Paulinę Wyrwich, Wiktora Ibrom, Rajnholda Serafin, Józefa Kozubek, Herberta Jaworek, Joachima Bujara, ks. Krystiana Kampę, pokr. Burda, Panchyrz oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże.
Środa, 28 lutego
7.00 - Msza św. za ++ rodz. Nikodema i Marię Świerzy, Wiktora Glowania, ich rodziców, pokr. Świerzy i Glowania.
- Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.
Czwartek, 1 marca, I miesiąca
16.00 - Godzina Święta. 16.30 - Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
17.00 - Msza św. szkolna za ++ s. Józefa, m. Gerarda, rodziców, teściów, 2 siostry, szwagierki, szwagrów z pokr. oraz przez wst. św. Józefa o zdrowie i błogosławieństwo Boże.
Piątek, 2 marca, I miesiąca
7.00 - Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
- Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska.
17.30  - Droga Krzyżowa prowadzona przez ministrantów i młodzież.
18.00 - Msza św.  dla młodzieży za ++ kochaną mamę i babcię Bernadetę Golec w rocz. śmierci, dziadków Agnieszkę i Edwarda Knopik, Gerarda Golec, Czesława Nęć, Bernarda Żyłka.
Sobota, 3 marca, I miesiąca
7.00 - Msza św.  przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny za + Monikę Świerczok w 10 rocz. śmierci, +  męża Rudolfa.
17.00 - Msza św.  za ++ za ++ o. Wiktora Pasieka, m. Franciszkę, ich rodziców, synów, synowe, m. Karola Jaksik.
III Niedziela Wielkiego Postu, 4 marca 2018 r.
(Kolekta na Seminarium i instytucje diecezjalne)
7.30 - Msza św. za ++ m. Annę Pasieka, o. Franciszka, ż. Eugenię i jej rodziców, Krystynę i Huberta Kocot.
9.00 - Msza św. za ++ o. Gerarda Bok, jego rodziców, b. Engelberta, Rozalię i Franciszka Kampczyk, Piotra i Renatę Jersz, Piotra i Hildegardę Meinert, dziadków, ciocie, wujków, Albrechta Potempa, Adama Widera, pokr.
11.00 - Msza św. za ++ rodz. Matyldę i Józefa Świerzy, teśc. Romana i Marię Kokoszka, b. Joachima, s. Romana Kokoszka, szw. Rajnholda, Horsta i Franciszka, oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
14.30 -  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
- Zmiana tajemnic różańcowych.
 
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
  1. Dzisiaj o godz.  14.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. Spotkania dla: Wspólnoty „Caritas w czwartek po Mszy św., dla ministrantów i kandydatów w piątek po Mszy św. szkolnej, dla marianek po Mszy św. o godz. 7.00 w sobotę.
  3. Gość Niedzielny – 5 zł, Mały Gość Niedzielny – 5 zł.
  4. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na planowane inwestycje parafialne. Dzisiaj również  zbierane są przed kościołami ofiary na rzecz Misyjnego Dzieła Pomocy Ad Gentes.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Plaszczyk Teresa i Anna, Kraka Maria, Spałek Małgorzata, Kiszkis Gabriela, Kroczek Ilona i Martyna.