2.10– 8.10. 2017 AD

Poniedziałek, 2 października, Świętych Aniołów Stróżów
17.00 - Msza św.za +  Jerzego Wons w 1 rocz. śmierci.  - Nabożeństwo różańcowe.
Wtorek, 3 października
17.00 - Msza św. za ++ rodz. Marię i Stanisława Gibel, b. Waltera i Józefa, rodz. Franciszkę i Pawła Wyrwich, b. Gerharda.  - Nabożeństwo różańcowe.
Środa, 4 października. św. Franciszka z Asyżu
8.00 - Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska.
17.00 - Msza św. za ++ rodz. Anielę i Michała Kaniak, pokr. Kaniak, Opala i Januszowiec, Erwina Bartyla, teściów, Jana Boronowskiego oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże.  - Nabożeństwo różańcowe.
Czwartek, 5 października, I miesiąca, św. Faustyny
17.00 - Msza św. szkolna  za ++ z rodziny Czanguleit.- Godzina Święta z nabożeństwem różańcowym.
Piątek, 6 października, I miesiąca
7.00 - Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
- Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.
17.30 - Nabożeństwo różańcowe.
- Msza św. dla młodzieży - za ++ rodz. Antoniego i Hildegardę Polińskich, teśc. Józefa Dyrduła, szw. Marka Dyrduła, dziadków z obu stron, pokr. Poliński, Brol, Dyrduła i Jacheć.
Sobota, 7 października, I miesiąca, Najśw. Maryi Panny Rózańcowej
7.00- Msza św.  ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny za + Łucję Świerzy od Róż Różańcowych.
15.00 -   Nabożeństwo różańcowe we wspólnocie z modlącymi się w ramach ogólnopolskiej inicjatywy „Różaniec do granic”. 15.00 – tajemnice radosne (prowadzi Róża p. Józefa Zyzika; 15.30 – tajemnice światła (prowadzi Róża p. Heleny Świtała); 16.00 – tajemnice bolesne (prowadzi Róża p. Jerzego Jaksika); 16.30 - tajemnice chwalebne (prowadzi Róża p. Annelies Sikora).

17.00 - Msza św. za ++ m. i o. Józefa Brol w rocz. śmierci, rodziców Rozalię i Piotra Brol, Helenę i Teodora Sobel.
- Roczek Marcela Żyłka.
XXVII Niedziela Zwykła, 8 października  2017 r.
(Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia)
7.30 - Msza  św. za ++ rodz. Jana i Marię Szymoś, b. Franciszka, m. Pawła Bartoszek, synową Mariolę, pokr.
9.00 - Msza św. za ++ rodz. Józefa i Gertrudę Adamczyk, b. Gerarda, o. Karola Jendrysik, pokr.
11.00 - Msza św. za+ Magdalenę Małek od dzieci..
14.40 - Zmiana tajemnic różańcowych.
15.00 -  Nabożeństwo różańcowe.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
  1. Wierzę w przeogromną moc modlitwy we wspólnocie z Matką Najśw.. Dlatego,  z przekonaniem w jej skuteczność, zapraszam na nabożeństwa różańcowe.
  2. Przyjmowane są  intencje mszalne na rok 2018.  Dzisiaj  na Msze św. i nabożeństwo różańcowe można przynieść zapisane na kartkach intencje mszalne (tekst  taki, jak będzie wydrukowany w gazetce), z podaniem czasu odprawienia, awaryjnego dnia odprawienia i godziny, oraz nazwiska i imienia zamawiającego. Msze św. dla młodzieży (najczęściej w I piątek miesiąca) odprawiane będą zawsze o godz. 18.00 i będą z oprawą młodzieżową. W poniedziałek od godz. 9.00-11.00  oraz od 15.00 -16.00 intencje takie można zamawiać na probostwie, a następnie po Mszach w zakrystii.
  3. W czwartek po Mszy św. i różańcu zapraszam na spotkanie Wspólnotę Lektorów. W sobotę po Mszy św ku czci Niepokalanego Serca Matki Najśw. spotkają się w chacie  na śniadaniu marianki. Również w sobotę o godz. 9.00 spotkają się ministranci i kandydaci na ministrantów.
  4. Organizowany jest wyjazd na Diecezjalne Skupienie Róż Rózańcowych na Górę św. Anny w dniu 14 października (sobota). Zapisy przyjmuje p. Helena Świtała.
  5. Gość Niedzielny – 5 zł.
  6. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Pietron Bożena i Weronika, Serzysko Dorota, Knopik Teresa, Karpińska Anna, Potempa Gabriela.