Niedziela Misyjna 23.10.2016

   Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim parafianom za ofiarność w czasie ostatniej Niedzieli Misyjnej. W naszym sklepiku mogli Państwo kupić m.in. różańce, krzyże, pamiątki z Afryki, kalendarze misyjne. Z przyjemnością możemy stwierdzić, że prawie wszystkie produkty zostały wysprzedane - pozostało jedynie trochę kalendarzy. Zysk ze sprzedaży produktów przekroczył 800 zł i zostanie oczywiście przeznaczony na potrzeby misji. Jest to możliwe tylko i wyłącznie dzięki Państwa hojności i zaangażowaniu. Cieszymy się szczególnie z tego, że pojawiły się również zapytania związane z Adopcją Serca. Mamy nadzieję, że ich efektem będzie to, iż kolejne dzieci w Afryce będą mogły uzyskać rodziców adopcyjnych i do szesnastki dzieci którymi  dotychczas  opiekuje się nasza parafia dołączą następne. A pamiętajmy, że ratując choć jedno życie ratujemy cały świat.
   Dziękujemy też za wspólną modlitwę różańcową, która w Niedzielę Misyjną odbywała się nie tylko w języku polskim, ale również w innych językach misyjnych. I tak poszczególne tajemnice odmawiane były po rosyjsku, angielsku, niemiecku, czesku i włosku. Łączyliśmy się w ten sposób z Kościołem powszechnym w jego misji, aby iść i nauczać wszystkie narody.