16.01 – 22.01.2017 A.D.

Poniedziałek, 16 stycznia
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Rozalię i Franciszka Szaton, Annę i Hieronima Zyzik.
Wtorek, 17 stycznia, św. Antoniego
18.00 – Msza  św. o uświęcenie rodzin.
Środa, 18 stycznia
7.00 – Msza  św.  za ++ rodz. Pawła i Antoninę Ludwig, Annę i Józefa Gałach.
Czwartek, 19 stycznia, św. Józefa Pelczara
17.00 – Msza  św.  szkolna za ++ Paulinę Loch, jej rodz. Jana i Wiktorię, 4 braci, s. Florentynę, szw. Władysława, brat. Edeltraudę, teśc. Franciszka i Marię Giera, ciocie, wujków z rodzin Giera i Panek.
Piątek, 20 stycznia
7.00 – Msza św. za ++ Annę, Jana i Marka Krawiec, pokr.
17.00 – Msza  św. z udziałem młodzieży z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 18. urodzin Melanii Bartoszek i Piotra Stefan.
Sobota, 21 stycznia, św. Agnieszki, Dzień Babci
17.00 – Msza św.  za ++ rodz. Annę i Antoniego, Anielę i Jakuba, ++ z pokr. Czaja i Zając.
III Niedziela Zwykła,  22 stycznia 2017 r., Dzień Dziadka
7.30 – Msza św. w rocz. śm.  za ++ Annę Szymoś, jej męża Szymona, 2 synów Antoniego i Andrzeja Szymoś, c. Magdalenę Żyłka, rodz. Weronikę i Piotra Bieniek.
9.00 – Msza św. za ++ m. Annę, o. Stefana Ludwig, b. Antoniego, ks. Pawła, ciocie Konstantynę Ludwig, Antoninę Dyla, teśc. Alfreda i Gertrudę Kurek, szw. Renatę Grzywocz, ciocie Marię i kKtarzynę Sopot, pokr.
11.00 – Msza św. za ++ rodz. Katarzynę i Karola Bartoszek.
15.00– Nieszpory.

1. Dzisiaj o godz.: 14.40 wymieniane będą tajemnice różańcowe,  15.00 nieszpory kolędowe, a następnie w szkole Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły.
  2. W środę rozpoczyna  się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Włączmy się w nurt modlitw prywatnie i wspólnotowo.
  3. W sobotę zapraszam na spotkania: o godz. 9.00 ministrantów i kandydatów, o 10.00 marianki i kandydatki.
  4. Dziękujemy Kolędnikom Misyjnym. Na konto Fundacji wspierające misjonarzy naszej diecezji wpłynęło 4010 zł.
  5. „Gość Niedzielny” – 5 zł.
  6. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Bujara Weronika, Meka Urszula, Guzy Eryka i Lucyna, Sztancel Teresa, Cieślik Cecylia.