Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

     To dzień szczególnie ważny dla Dzieci Maryi - nasze święto patronalne (8 grudnia). Co roku spotykamy się w tym dniu w kościele, by odnowić nasze ślubowanie. Nie inaczej było i w tym roku. Zebrałyśmy się o godz. 16.30, by odśpiewać godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Następnie została odprawiona uroczysta msza św. w intencjach naszej wspólnoty. Marianki przygotowały liturgię słowa i modlitwę wiernych. Po kazaniu podeszły do ołtarza wszystkie dziewczęta, które miały zmieniane wstążki przy medalikach. W czasie tej ceremonii śpiewałyśmy: "Jestem dziecięciem Maryi". Po wymianie wstążek odnowiłyśmy ślubowanie złożone w dniu wstąpienia do grona Dzieci Maryi. W tym roku nasza grupa powiększyła się o jedną mariankę. Cieszymy się z tego powołania i życzymy Roksanie wytrwałości w naśladowaniu Najświętszej Matki. Po zakończeniu mszy św. ustawiłyśmy się do pamiątkowego zdjęcia.