Z życia Scholi

Schola "Gaudium" zaprasza - Razem wychwalajmy Pana!

„Szczęśliwy to człowiek, szczęśliwego rodu, który od lat młodych służy Panu Bogu”
W roku Miłosierdzia i Światowych Dni Młodzieży, roku ważnym dla wszystkich młodych chrześcijan szczególnie chcemy dziękować Bogu za wszystkie łaski, które otrzymujemy z Jego rąk.
Schola Gaudium zaprasza wszystkich, by razem z nami tworzyli ten wyjątkowy koncert dedykowany Panu Jezusowi. To dla Niego wszystkie próby i przygotowania. Dla Niego trudy i radości dnia codziennego!
Zapraszamy na Koncert Uwielbienia w niedzielę 29 maja o godzinie 15.00
Agnieszka Stefan i Schola "Gaudium"

Koncert Uwielbienia

Młodzieżowa schola "Gaudium" serdecznie zaprasza na Koncert Uwielbienia, który odbedzie się w niedzielę, 7 czerwca, o godz. 15.00 w kościele parafialnym.
Boże Ciało jest wspaniałą okazją do publicznego wyrażenia wiary w obecność Pana Jezusa w Eucharystii. Podczas koncertu młodzież naszej parafii pragnie wielbić Boga za wszystko, co od Niego otrzymuje. To dobry moment, aby wspólnie pomodlić się za wszystkich młodych, którzy wkraczają w dorosłe życie, aby wyruszając w świat nigdy nie zapomnieli pod czyim sztandarem kroczą!
Animatorka  scholi "Gaudium" - Agnieszka Stefan

Schola "Gaudium" zaprasza!

30 czerwca minionego roku zawiązała się z inicjatywy Agnieszki Stefan schola młodzieżowa. Trafny jest wybór nazwy, który przyjęła ta grupa – „gaudium” tzn. radość. W czasie prób, na nabożeństwach w kontaktach między sobą, radość jest refrenem ich spotkań. W najbliższym czasie Schola Młodzieżowa „Gaudium” zaprasza na:
Wspólne kolędowanie – 1 lutego o godz. 15.00.
Mszę św. dla młodzieży – 6 lutego o godz. 17.00.
Modlitwę ze św. Walentym – 13 lutego o godz. 17.00 Msza św. z udziałem młodzieży, z konferencją na temat: „Czy wybór współmałżonka to loteria?” Po Mszy św. schola poprowadzi modlitwę o dobre rozeznanie powołania życiowego i nieprzypadkowy wybór męża i żony.