Aktualności mariańskie

warning: Creating default object from empty value in /home/kielcza/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Służba przy sztandarze

27.07.   godz.11.00    Odpust Św. Anny
Mały:          Ciupka A., Strzelczyk W., Bonk P.
Św. Anny:  Szołtysik A., Bartoszek J., Kulik G.
Duży:          Kocot J., Czanguleit N., Loch M. 

Służba przy sztandarze

13.07. godz.15.00    Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marinki

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

Zapraszamy wszystkie marianki na godzinki w niedzielę (13.07.) o godz. 10.30

Spotkanie marianek

Zapraszamy wszystkie marianki na przedwakacyjne spotkanie w sobotę (28.06.) o godz.16.00

Służba przy sztandarze

19.06. godz.9.00       Boże Ciało
Wszystkie marianki biorą udział w procesji w strojach liturgicznych
19.06. godz.15.00      Oktawa
Mały: Potempa N., Walczyk N., Strzelczyk W.
Duży: Loch M., Kocot J., Stefan A.
Dzieci: Kaniak J., Jonienc A.
20.06. godz.17.30     Oktawa
Mały: Głowania M., Strach K., Kulik G.
Duży: Kroczek M., Wons J., Głowania K.
Dzieci: Jonienc N., Czanguleit N.
21.06.  godz.17.30    Oktawa
Mały: Bartoszek J., Wanat K., Grondes R.
Duży: Kaniak J., Czanguleit N., Mudrak M.
Dzieci: Ciupka A., Guzy J.
22.06. godz.15.00    Oktawa
Mały: Kulik G., Strach K., Potempa N.
Duży: Ibrom A., Loch M., Bok M.
Dzieci: Czaja N., Walczyk N.
23.06.  godz.17.30     Oktawa
Mały: Głowania M., Strach K., Grondes R.
Duży: Stefan A., Czaja N., Jonienc A.
Dzieci; Czanguleit N., JoniencN.
24.06.  godz. 17.30    Oktawa
Mały: Ciupka A., Strzelczyk W., Wanat K.
Duży: Kaniak J., Bok M., Kocot J.
Dzieci: Głowania K., Kroczek M.
25.06.  godz.17.30     Oktawa
Mały: Walczyk N., Bartoszek J., Kulik G.
Duży: Jonienc N., Loch M., Czanguleit N.
Dzieci: Bok M., Jonienc A.
26.06.  godz.17.30     Oktawa
Mały: Potempa N., Guzy J., Kulik G.
Duży: Kaniak J., Głowania K., Czaja N.
Dzieci: Ciupka A., Wanat K.




 

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

Marianki prowadzą godzinki w niedzielę (15.06.) o godz. 10.30

Spotkanie marianek

Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie w sobotę (14.06.) o godz. 10.00

Służba przy sztandarze

8.06.  godz.11.00       Zesłanie Ducha Św.
Mały: Głowania M., Kulik G., Bonk P.
Duży: Kocot J., Czanguleit N., Jonienc N.
9.06.  godz.18.00      NMP Matki Kościoła
Mały: Strzelczyk W., Potempa N., Strach K.
Duży: Głowania K., Kaniak J., Jonienc A.
13.06.  godz.18.00    Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Wyjazd do Leśnicy

Wyjeżdżamy do Leśnicy w sobotę (7.06.). Zbiórka przed kościołem o godz. 7.30. Powrót ok. 15.00

Spotkanie marianek

Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie w sobotę (31.05.) o godz.10.00

Służba przy sztandarze

25.05. godz.11.00      Dzień Matki
Mały: Bonk P., Głowania M., Grondes R.
Duży: Stefan A., Jonienc N., Jonienc A.
26.05. godz. 17.00     Dni Krzyżowe
Mały: Potempa N., Bartoszek J., Strzelczyk W., 
Duży: Loch A., Ziaja W., Kaniak J.
28.05. godz.17.00      Dni Krzyżowe
Mały; Ciupka A., Strach K., Kulik G.
Duży: Kocot J., Czanguleit N., Kroczek K.
1.06. godz.11.00       Wniebowstąpienie
Mały: Wanat K., Guzy J., Potempa N.
Duży: Ibrom A., Loch M., Mudrak M.

Próba

Próba śpiewu odbędzie się:
poniedziałek (19.05.) o godz. 17.00
wtorek        (20.05.) o godz. 17.00
sobota         (24.05.) o godz. 16.45

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

Zapraszamy wszystkie marianki na godzinki w niedzielę  (18.05.) o godz. 10.30

Służba przy sztandarze

13.05. godz.17.30      Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Spotkanie marianek

Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie w sobotę (10.05.) o godz. 10.00

Służba przy sztandarze

27.04  godz.15.00    Nieszpory dziękczynne
Mały: Potempa N., Głowania M., Kulik G.
Duży: Głowania K., Kocot J., Ibrom A.
3.05.   godz.11.00    NMP Królowej Polski
Mały: Bonk P., Wanat K., Ciupka A.
Duży: Czaja N., Bok M., Loch M.
4.05.  godz.8.45       I Komunia św.
Mały: Potempa N., Strzelczyk W., Kulik G.
Duży: Kocot J., Ziaja W., Kaniak J.

Spotkanie marianek

Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie w sobotę (26.04.) o godz.10.00

Służba przy sztandarze

19.04.  godz. 18.00    Wielka Sobota
Mały:  Strach K., Strzelczyk W., Walczyk N.
Duży:  Stefan A., Bok M., Głowania K.
20.04.  godz. 6.00      Rezurekcja
Mały:  Potempa N., Bartoszek J., Guzy J.
Św. Anny : Szołtysik A., Ziaja W., Głowania M.
Duży:  Mudrak M., Kocot J., Ibrom A.
21.04  godz. 10.45     II Święto
Mały:  Wanat K., Ciupka A., Bonk P.
Duży:  Loch A., Loch M., Wons J.
25.04. godz.17.30   Procesja błagalna
Mały:  Strzelczyk W., Guzy J., Głowania M.
Duży:  Kroczek K., Kroczek M., Ziaja W.
27.04. godz.11.00  Niedziela Miłosierdzia
Mały:  Grondes R., Kulik G., Potempa N.
Duży:  Jonienc N., Jonienc A., Czanguleit N.

Sprzątanie kościoła

Prosimy starszą gropę marianek (od kl. II gimnazjum) o wysprzątanie kościoła w Wielką Sobotę po zakończeniu liturgii.

Adoracja przy Bożym Grobie

WIELKI PIĄTEK
19.30     Kocot J. - Mudrak M.
20.00     Loch A. - Ibrom A.
21.00     Stefan A. - Wons J.
WIELKA SOBOTA
 9.00     Bonk P. - Bartoszek J.
 9.30     Strzelczyk W. - Potempa N.
10.00    Kulik G. - Grondes R.
10.30    Głowania M. - Walczyk N.
11.00    Ciupka A. - Wanat K.
12.00    Guzy J. - Strach K.
13.00    Jonienc N. - Jonienc A.
14.00    Bok M. - Głowania K.
14.45    Kroczek M. - Ziaja W.
15.30    Kaniak J. - Czaja N.
16.30    Kroczek K. - Czanguleit N.
17.15    Loch M. - Szołtysik A.

 

Służba przy sztandarze

13.04. godz. 10.45    Niedziela Palmowa
Mały: Bonk P., Ciupka A., Kulik G.
Duży: Jonienc A., Jonienc N., Czanguleit N.

Spotkanie marianek

Przedświąteczne spotkanie marianek odbędzie się w sobotę {12.04} o godz. 10.00

Spotkanie marianek

Spotkanie marianek odbędzie się w sobotę (5.04.) o godz. 10.00

Służba przy sztandarze

25.03. godz.17.00        Zwiastowanie NMP
Mały:  Wanat K., Potempa N., Kulik G.
Duży:  Czanguleit N., Kaniak J., Czaja N.

Spotkanie marianek

Sobotnie spotkanie marianek jest odwołane. Najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę (8.03.) o godz.10.00.
Zachęcam wszystkie marianki, szczególnie z grupy starszej, do udziału w pogrzebie naszego kolegi Marka.

Spotkanie marianek

Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie w sobotę (1.03.) o godz.10.00.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

Zapraszamy wszystkie marianki na godzinki w niedzielę  (16.02.)  o godz.10.30

Spotkanie marianek

Zapraszamy marianki na spotkanie w sobotę (8.02.) wyjątkowo o godz.  9.45.

Służba przy sztandarze

2.02. godz. 11.00        Ofiarowanie pańskie
Mały:  Bonk P., Kulik G., Bartoszek J.
Duży:  Kocot J., Czanguleit N., Kaniak J.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

Zapraszamy wszystkie marianki na godzinki w niedzielę (19.01) o godz. 10.30