Aktualności mariańskie

warning: Creating default object from empty value in /home/kielcza/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Służba przy sztandarze


30.08.  godz.10.40        Dożynki
Maly: Kulik G., Kulik I., Grondes R.
Duży: Kroczek K., Guzy J., Ciupka A.

Służba przy sztandarze


23.08.  Odpust ku czci Św. Bartłomieja Ap.

Wszystkie marianki w strojach liturgicznych
gromadza się przy dzwonnicy o godz. 10.30

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki
na spotkanie przedodpustowe w środę (19.08.) o godz.16.00

Służba przy sztandarze


13.08 godz.18.00       Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

15.08. godz. 9.00       Wniebowzięcie NMP
Mały: Kulik G., Kulik I., Potempa N.
Duży: Wons J., Loch A., Jonienc N.   

Służba przy sztandarze


1.08. godz.12.00    Jubileusz ślubów zakonnych
Mały:        Grondes R., Chmielorz L., Kuluk G.
Św. Anny: Wanat K., Walczyk N., Ciupka A.
Duży:        Jonienc N., Jonienc A., Loch M.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy wszystkie marianki na godzinki w niedzielę (2.08.) o godz.10.30

Służba przy sztandarze


26.07. godz.11.00     odpust na Borowianach
Mały:         Strzelczyk W., Bonk P., Kulik G.
Św. Anny:  Szołtysik A., Guzy J., Bartoszek J.
Duży:         Kroczek K., Czanguleit N., Kocot J.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy wszystkie marianki na godzinki w niedzielę (12.07.) o godz.10.30

Służba przy sztandarze


12.07. godz.15.00       Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Dyżur na cmentarzu


 
28.06. -   4.07.     marianki po maturze
 5.07. - 11.07.      kl.III
12.07. - 18.07.     kl.IV  i V
19.07. - 25.07.     kl.VI
26.07. -  1.08.      kl.I i III gimn.
 2.08. -  8.08.       kl.II gimn.
 9.08. - 15.08.      liceum
16.08. - 22.08.     podstawówka
23.08. - 29.08.     gimnazjum

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na przedwakacyjne spotkanie w sobotę (27.06.) o godz.10.00

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy wszystkie marianki na godzinki w niedzielę (21.06.) o godz. 10.30

Służba przy sztandarze


14.06. godz.15.00    Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie w sobotę (13.06.) o godz.10.00          
                

Służba przy sztandarze


4.06.        Boże Ciało
Wszystkie marianki biorą udział w procesji w strojach liturgicznych.
Zbiórka na placu kościelnym o godz.8.45.
Kl. II gimn. opiekuje się dziećmi sypiącymi kwiaty.
Próba sypania kwiatów w środę o godz.16.00

OKTAWA
Czwartek 4.06. godz.15.00
Mały: Potempa N., Strzelczyk W., Kulik G.
Duży: Loch A., Kocot J., Stefan A.
Dzieci: Kaniak J., Jonienc A.
Piatek  5.06.   godz.17.30
Mały: Głowania M., Bonk P., Kulik G.
Duży: Kroczek M., Guzy J., Głowania K.
Dzieci: Ciupka A., Czanguleit N.
Sobota  6.06. godz.17.30
Mały:Strzelczyk W., Bonk P., Grondes R.
Duży: Kaniak J., Czanguleit N., Mudrak M.
Dzieci: Wanat K., Guzy J.
Poniedziałek 8.06. godz.17.30
Mały: Głowania M., Kulik G., Grondes R.
Duży: Kroczek K., Czaja N., Jonienc A.
Dzieci: Walczyk N., Strach K.
Wtorek  9.06. godz.17.30
Mały: Strzelczyk W., Bartoszek J., Bonk P.
Duży: Loch M., Jonienc N., Strach K.
Dzieci: Głowania K., Kocot J.
Środa  10.06. godz.17.30
Mały: Kulik G., Grondes R., Potempa N.
Duży: Kocot J., Ciupka A., Czanguleit N.
Dzieci: Wanat K., Guzy J.
Czwartek  11.06. godz.17.30
Mały: Strzelczyk W., Bonk P., Głowania M.
Duży: Kaniak J., Głowania K., Walczyk N.
Dzieci: Jonienc A., Czaja N.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie w sobotę (30.05.) o godz. 10.00

Służba przy sztandarze


24.05. godz.11.00       Zesłanie Ducha Św.
Mały: Głowania M., Grondes R., Chmielorz L.
Duży: Stefan A., Loch M., Walczyk N.

25.05. godz. 17.30     NMP Matki Kościoła
Mały: Strzelczyk W., Bonk P., Szyguła H.
Duży: Głowania K., Kocot J., Czanguleit N.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie w sobotę (16.05.) o godz. 10.00

Służba przy sztandarze


11.05. godz.17.00     Procesja błagalna
Mały: Strzelczyk W., Głowania M., Chmielorz L.
Duży: Kocot J., Ciupka A., Strach K.

13.05. godz.17.00     Procesja błagalna
Mały: Bartoszek J., Kulik G., Szyguła H.
Duży: Czanguleit N., Wanat K., Guzy J.

14.05. godz.18.00     Nabożeństwo fatimskie
Mały: Wszystkie marianki
Duży: Wszystkie marianki

17.05. godz.11.00     Wniebowstąpienie
Mały: Potempa N., Kulik I., Bonk P.
Duży: Stefan A., Jonienc N., Jonienc A.

Spotkanie marianek

 
Zachęcamy wszystkie marianki do udziału we mszy św. ku czci NMP Królowej Polski                                    w sobotę (2.05.) o godz.9.00. Po mszy św. odbędzie się spotkanie marianek.

Służba przy sztandarze


25.04. godz.17.00       Procesja błagalna
Mały: Bartoszek J., Bonk P., Szyguła H.
Duży: Stefan A., Jonienc A., Kaniak J.

 2.05. godz.9.00         NMP Królowej Polski
Mały: Potempa N., Głowania M., Kulik G.
Duży: Kocot J., Strach K., Czanguleit N.

 3.05. godz.8.45         I Komunia Św.
Mały: Kulik G., Grondes R., Bonk P.
Duży: Wanat K., Guzy J., Ibrom A.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

       
       Zachęcamy wszystkie marianki do udziału w godzinkach w niedzielę (19.04.) o godz.10.30.

Spotkanie marianek

      
      Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie w sobotę (18.04.) o godz.10.00

Sprzątanie kościoła


Po uroczystościach wielkosobotnich starsza grupa marianek (od II klasy gimnazjum) proszona jest o wysprzątanie kościoła.

Adoracja przy Bożym Grobie


Wielki Piątek
19.30       Loch M.  - Kocot J.
20.00       Wons J.   - Świtała M.
21.00       Stefan A. - Mudrak M.

Wielka Sobota
 9.00        Chmielorz L. -  Strzelczyk W.
 9.30        Szyguła H.    -  Grondes R.
10.00       Kulik I.         -  Kulik G.
10.30       Bonk P.         -  Bartoszek J.
11.00       Strach K.       -  Guzy J.
11.30       Potempa N.    -  Głowania M.
12.00       Ciupka A.      -  Walczyk N.
13.00       Jonienc N.      -  Jonienc A.
14.00       Kroczek M.    -  Wanat K.
14.45       Czanguleit N.  -  Bok M.
15.30       Ibrom A.        -  Loch A.
16.15       Głowania K.    -  Kroczek K.
17.00       Kaniak J.         -  Czaja N.

 

Służba przy sztandarze


4.04. godz.18.00          Wielka Sobota
Mały:  Strzelczyk W., Potempa N., Grondes R.
Duży:  Walczyk N., Stefan A., Strach K.

5.04. godz.6.00            Zmartwychwstanie
Mały:         Kulik G., Kulik I., Baroszek J.
Św. Anny:  Szołtysik A., Guzy J., Bonk P.
Duży:          Mudrak M., Kocot J., Wons J.

6.04. godz.10.45         Poniedziałek Wielkanocny
Mały: Chmielorz L., Szyguła H., Bonk P.
Duży: Jonienc N., Jonienc A., Czaja N.

12,04. godz.10.45     Niedziela Miłosierdzia
Mały: Kulik I., Gowania M., Grondes R.
Duży: Czanguleit N., Kroczek K., Wanat K.



 

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie w sobotę (28.03.) o godz.10.00

Służba przy sztandarze


25.03.  godz.17.00       Zwiastowanie
Mały: Potempa N., Kulik G., Kulik I.
Duży: Wanat K., Kocot J., Ciupka A.

29.03.  godz.10.45       Niedziela Palmowa
Mały: Strzelczyk W., Głowania M., Bonk P.
Duży: Stefan A., Guzy J., Kaniak J.

Spotkanie marianek

Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie w sobotę (21.03.) o godz.10.00

Godzinki o Męce Pańskiej

Zapraszam wszystkie marianki na godzinki w niedzielę (15.03.) o godz. 10.30.