Aktualności mariańskie

Slużba przy sztandarze


14.08 godz.15.00     Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki
 
15.08. godz.11.00    Wniebowzięcie NMP
Mały: Kulik I., Grondes R., Bonk P.
Duży: Stefan A., Jonienc N., Wanat K.

17.08. godz.12.00       ślub
Mały: Kulik G., Szyguła H., Bonk P.
Duży: Loch M., Świtała M., Potempa N.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz. 10.30

 7.08.   grupa I                              21.08.   grupa I
14.08.  grupa II                             28.08.   grupa II

Służba przy sztandarze


4.08. godz.12.00        Jubileusz s. Andrzei

Mały: Chmielorz L., Grondes D., Szyguła H.
Duży: Jonienc A., Walczyk N., Strach K.

Służba przy sztandarze


24.07.  godz. 11.00   Odpust Św. Anny

Mały:            Kulik G., Kulik I., Strzelczyk W.
Św. Anny:    Ciupka A., Grondes R., Guzy J.
Duży:           Loch A., Loch M., Czanguleit N.

Służba przy sztandarze


13.07. godz. 18.00      Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Dyżur na cmentarzu


Wakacyjny dyżur na cmentarzu:

 3.07 .-  9.07.       studentki
10.07. - 16.07.     licealistki
17.07. - 23.07.     III gimn.
24.07. - 30.07.     II gimn.
31.07. - 6.08.       I gimn.
 7.08. - 13.08.      kl. V i VI
14.08. - 20.08.     kl. III i IV
21.08. - 27.08.     gimnazjum
28.08. - 3.09.       podstawówka

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz.10.30
 3.07.  grupa II               24.07.  grupa I
10.07. grupa I                31.07.  grupa II
17.07. grupa II

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


W niedzielę 26.06. o godz. 10.30 na godzinki
zapraszamy grupę pierwszą.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na ognisko
w sobotę (18.06.) o godz. 16.00

Służba przy sztandarze


12.06. godz.15.00     Nabożeństwo fatimskie 
Mały; wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (4.06.) o godz. 10.00.
                          
Przypominam: każda z dziewcząt proszona jest o przygotowanie 3-4 zdań o dowolnym   wizerunku Matki Najświętszej
 znajdującym się na terenie Polski  ( za wyjątkiem Matki Bożej Częstochowskiej).

Służba przy sztandarze


OKTAWA  BOŻEGO  CIAŁA

Czwartek 26.05. godz.15.00
Mały:  Szyguła H., Strzelczyk W., Bonk P.
Duży:  Potempa N., Stefan A., Strach K.
Dzieci: Walczyk N., Wanat K.

Piątek 27.05. godz.17.30
Mały:   Chmielorz L., Kulik G., Kulik I.
Duży:   Loch A., Loch M., Ciupka A.
Dzieci: Strach K., Guzy J.

Sobota 28.05. godz.17.30
Mały:   Grondes R., Bonk P., Chmielorz L.
Duży:   Kocot J., Stefan A., Czanguleit N.
Dzieci: Potempa N., Jonienc A.

Poniedziałek 30.05. godz.17.30
Mały:   Strzelczyk W., Kulik G., Kulik I.
Duży:   Jonienc N., Jonienc A., Potempa N.
Dzieci: Strach K., Walczyk N.

Środa 1,06. godz.17.30
Mały:   Grondes R., Szyguła H., Bonk P.
Duży:   Bartoszek J., Kroczek M., Guzy J.
Dzieci: Wanat K., Ciupka A.

Czwartek 2.06. godz.17.30
Mały:   Strzelczyk W., Grondes R., Kulik G.
Duży:   Jonienc N., Jonienc A.,Wons J.
Dzieci: Głowania M., Bartoszek J.

Służba przy sztandarze


24.05. godz.17.30      Dzień Matki
Mały: Kulik G., Kulik I., Bonk P.
Duży: Jonienc N., Wanat K., Walczyk N.

26.05.   Boże Ciało
5.30 - starsza grupa przychodzi pomóc w przygotowaniu ołtarza

8.45 - wszystkie marianki w strojach liturgicznych gromadzą się
          na placu kościelnym

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (21.05.) o godz.10.00.

Służba przy sztandarze


15.05 godz. 11.00    Zesłanie Ducha Świętego
Mały: Grondes D., Kulik I., Chmielorz L.
Duży: Świtała M., Jonienc N., Jonienc A.

16.05 godz. 17.30   NMP Matki Kościoła
Mały: Grondes R., Strzelczyk W., Szyguła H.
Duży: Potempa N., Walczyk N., Wanat K.

Służba przy sztandarze


13.05 godz. 18.00   Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz. 10.30
  8.05.   grupa II
15.05.   grupa I
22.05.   grupa II
29.05.   grupa I

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
        w sobotę (7.05.) o godz.10.00

Służba przy sztandarze


1.05.  godz. 10.45      I Komunia Św.
Mały: Grondes R., Szyguła H., Chmielorz L.
Duży: Wanat K., Guzy J., Czanguleit N.

3.05.  godz. 10.30     Uroczystość NMP Królowej Polski
Mały: Strzelczyk W., Kulik I., Bonk P.
Duży: Stefan A., Kocot J., Loch M.

4.05. godz. 17.00      Dni Krzyżowe
Mały: Szyguła H., Strzelczyk W., Bonk P.
Duży: Jonienc N., Strach K., Bartoszek J.

5.05. godz. 17.00     Dni Krzyżowe
Mały: Grondes R., Kulik I., Chmielorz L.
Duży: Stefan A., Głowania M., Jonienc A.

8.05. godz. 11.00     Wniebowstąpienie
Mały: Kulik G., Strzelczyk W., Bonk P.
Duży: Głowania M., Bartoszek J., Ciupka A.

Służba przy sztandarze


25.04. godz.17.00      Procesja błagalna o urodzaje
Maly: Grondes D., Strzelczyk W., Bonk P.
Duży: Potempa N., Glowania M., Strach K.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (23.04.) o godz.10.00.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy marianki do udzialu w godzinkach w niedzielę o godz.10.30:
10.04.    grupa I
17.04.    grupa II
24.04.    grupa I

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (9.04.) o godz.10.00.

Sprzątanie kościoła


W Wielką Sobotę po zakończeniu liturgii
starsza grupa (od II klasy gimnazjalnej)
proszona jest o wysprzątanie kościola.

 

Adoracja przy Bożym Grobie


WIELKI  PIĄTEK
19.30          Guzy J.     -     Strach K.
20.15          Wons J.    -     Świtała M.
21.00          Kocot J.    -     Stefan A.

WIELKA  SOBOTA
 9.00          Szyguła H.     -     Chmielorz L.
 9.30          Grondes R.     -     Grondes D.
10.15         Kulik G           -     Kulik I.
11.00         Bonk P.          -     Strzelczyk W.
12.00         Potempa N.     -     Bartoszek J.
13.00         Jonienc N.       -     Jonienc A.
14.00         Wanat K.        -     Głowania M.
14.45         Kocot J.          -     Czanguleit N.
15.30         Loch A.           -     Loch M
16.15         Ciupka A.        -     Walczyk N.
17.00         Kroczek K.       -     Kroczek M.     

Służba przy sztandarze

 
 
20.03. godz.11.00    Niedziela Palmowa
Mały: Szyguła H., Chmielorz L., Grondes D.
Duży: Jonienc N., Jonienc A., Strach K.

26.03. godz.18.00    Wielka Sobota
Mały: Chmielorz L., Szyguła H., Grondes D.
Duży: Stefan A., Potempa N., Walczyk N.

27.03. godz.6.00      Rezurekcja
Mały:        Kulik G., Kulik I.,Bonk P.
Św. Anny: Grondes R., Bartoszek J., Głowania M.
Duży:        Kocot J., Świtała M., Czanguleit N.

 
28.03. godz.10.45      Poniedziałek Wielkanocny
Mały: Strzelczyk W., Szyguła H., Kulik I.
Duży: Loch A., Jonienc N., Jonienc A.

3.04. godz.10.45        Niedziela Miłosierdzia
Mały: Chmielorz L., Grondes R., Kulik G.,
Duży: Loch M., Wanat K., Strach K.
 
4.04 godz. 18.00        Zwiastowanie
Mały: Bonk P., Strzelczyk W., Grondes D.
Duży: Głowania M., Ciupka A., Guzy J.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (19.03.) o godz. 10.00

Służba przy sztandarze


6.03. godz.11.00
Mały: Szyguła H., Grondes R., Grondes D..
Duży: Stefan A., Guzy J., Potempa N.

Godzinki o Męce Pańskiej


Zapraszamy marianki do udziału w godzinkach w niedzielę o godz.10.30:
21.02. - grupa II
28.02. - grupa I
 6.03. -  grupa II
13.03. - grupa I
20.03. - grupa II

Droga krzyżowa


Zachęcam wszystkie marianki do udziału w Drodze Krzyżowej prowadzonej przez naszą wspólnotę w piątek, 19.02.
Wyznaczone dziewczęta proszę o przygotowanie rozważań. 
Uczestniczymy w nabożeństwie w strojach liturgicznych.