Aktualności mariańskie

Służba przy sztandarze


25.12. godz.00.00     Pasterka
Mały: Strzelczyk W., Kulik I., Szyguła H.
Duży: Czanguleit N., Loch M., Ciupka A.

25.12. godz.11.00     Boże Narodzenie
Mały: Chmielorz L., Grondes D., Bonk P.
Duży: Kroczek K., Walczyk N., Grondes R.

26.12. godz.11.00     Św. Szczepana
Mały: Szyguła H., Chmielorz L. Szaton M.
Duży: Wanat K., Guzy J., Stefan A.

30.12. godz.18.00     Świętej Rodziny
Mały: Grondes D., Bonk P., Kulik I.
Duży: Jonienc N., JoniencA., Grondes R.

1.01. godz. 11.00      Nowy Rok
Mały: Kulik I., Bonk P., Chmielorz L.
Duży: Kocot J., Kulik G., Bartoszek J.

6.01..godz. 11.00      Objawienie Pańskie
Mały: Szaton M., Grondes D., Szyguła H.
Duży: Świtała M., Strach K., Głowania M.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w piątek (16.12.) po roratach.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz.10.30

4.12.     grupa II                     
11.12.   grupa  I
18.12.   grupa II

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki i kandydatki
na spotkanie opłatkowe w sobotę (3.12.).
Spotkanie odbędzie się o godz.15.00 w remizie strażackiej.

Służba przy sztandarze


20.11.godz.11.00   Uroczystość Chrystusa Króla

Mały: Chmielorz L., Kulik I., Bonk P.
Duży: Kocot J., Loch M., Ciupka A.

Służba przy sztandarze


13.11 godz. 11:00       Kiermasz 

Mały: Grondes R., Grondes D., Kullik G.
Duży: Guzy J., Wanat K., Walczyk N.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki i kandydatki
na spotkanie w sobotę (12.11) o godz.10.00

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy marianki na godzinki
niedzielę o godz.10.30

6.11.   grupa II                 20.11.  grupa II
13.11. grupa I                   27.11.  grupa I

Różaniec


W sobotę (15.10) będziemy prowadziły różaniec.
Spotykamy się w kościele o godz.16.10 w strojach liturgicznych.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki i kandydatki
na spotkanie w sobotę (15.10) o godz.10.00

Slużba przy sztandarze


13.10. godz.17.00    Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz.10.30

2.10. - grupa 1                   23.10. - grupa 2
9.10. - grupa 2                   30.10. - grupa 1
16.10. - grupa 1

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki i kandydatki na spotkanie
w sobotę (1.10.) o godz. 10.00

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki i kandydatki
na spotkanie w sobotę (17.09.) o godz.10.00.

 

Slużba przy sztandarze


17.09 godz.11.00     ślub
Mały: Strzelczyk W., Kulik G., Szyguła H.
Duży: Kocot J. Loch M., Strach K.

18.09. godz.10.45    odpust w Żędowicach
Mały: Grondes R., Kulik G., Kulik I.
Duży: Jonienc N., Guzy J., Wanat K.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz.10.30
18.09.  grupa II
25.09.   wszystkie marianki, które nie jadą na pielgrzymkę

Służba przy sztandarze


8.09. godz.18.00      Narodzenie NMP
Mały: Szyguła H., Bonk P., Kulik I.
Duży: Potempa N., Stefan A., Kocot J.

13.09. godz.18.00    Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Slużba przy sztandarze


4.09. godz.13.10 przy kościele      Dożynki
Mały: Kulik G., Chmielorz L., Grondes D.
Duży: Czanguleit N., Bartoszek J., Ciupka A.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie 
w sobotę (3.09.) o godz. 10.00.

Spotkanie marianek


Przedodpustowe spotkanie odbędzie się we wtorek (23.08.) o godz.16.00.
Proszę przynieść ze sobą sprzęt do porządkowania obejścia wokół kościoła (nożyki, kopaczki),

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Wszystkie marianki, które nie są w tym dniu wyznaczone do sztandaru,
zapraszamy na godzinki 15.08. (Wniebowzięcie NMP) o godz.10.30

Slużba przy sztandarze


14.08 godz.15.00     Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki
 
15.08. godz.11.00    Wniebowzięcie NMP
Mały: Kulik I., Grondes R., Bonk P.
Duży: Stefan A., Jonienc N., Wanat K.

17.08. godz.12.00       ślub
Mały: Kulik G., Szyguła H., Bonk P.
Duży: Loch M., Świtała M., Potempa N.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz. 10.30

 7.08.   grupa I                              21.08.   grupa I
14.08.  grupa II                             28.08.   grupa II

Służba przy sztandarze


4.08. godz.12.00        Jubileusz s. Andrzei

Mały: Chmielorz L., Grondes D., Szyguła H.
Duży: Jonienc A., Walczyk N., Strach K.

Służba przy sztandarze


24.07.  godz. 11.00   Odpust Św. Anny

Mały:            Kulik G., Kulik I., Strzelczyk W.
Św. Anny:    Ciupka A., Grondes R., Guzy J.
Duży:           Loch A., Loch M., Czanguleit N.

Służba przy sztandarze


13.07. godz. 18.00      Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Dyżur na cmentarzu


Wakacyjny dyżur na cmentarzu:

 3.07 .-  9.07.       studentki
10.07. - 16.07.     licealistki
17.07. - 23.07.     III gimn.
24.07. - 30.07.     II gimn.
31.07. - 6.08.       I gimn.
 7.08. - 13.08.      kl. V i VI
14.08. - 20.08.     kl. III i IV
21.08. - 27.08.     gimnazjum
28.08. - 3.09.       podstawówka

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz.10.30
 3.07.  grupa II               24.07.  grupa I
10.07. grupa I                31.07.  grupa II
17.07. grupa II

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


W niedzielę 26.06. o godz. 10.30 na godzinki
zapraszamy grupę pierwszą.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na ognisko
w sobotę (18.06.) o godz. 16.00