Aktualności mariańskie

warning: Creating default object from empty value in /home/kielcza/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Służba przy sztandarze

29.07. godz.11 - odpust ku czci Św. Anny
Mały:
             Jonienc A., Kroczek M., Bartoszek J.
Św. Anny:      Szołtysik A., Kocot J., Kroczek J.
Duży:             Kroczek K,. Jonienc N., Czanguleit N.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

Zapraszamy wszystkie marianki na godzinki w niedzielę, 8.07., o godz.10.30. Śpiew prowadzić będzie Julia.

Dyżury na cmentarzu

  1.07.  -   7.07      Kroczek K.
  8.07.  - 14.07      Bartoszek J.
15.07.  - 21.07.     Jonienc N.
22.07.  - 28.07.     Czaja N.
29.07.  -   4.08      Jędrysik D.

Wycieczka rowerowa

     W sobotę, 30.06., marianki wyjeżdżają na wycieczkę rowerową. Zbiórka przed wyjazdem na parkingu obok kościoła o godz.10.00. Planowany powrót między 14.00 a 15.00. W razie niepogody spotkanie marianek odbędzie się o godz. 10.00 w kościele.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

Marianki spotykają się w niedzielę, 17.06., o godz. 10.30 na godzinkach. Śpiew prowadzić będzie Agnieszka.

Spotkanie marianek

Serdecznie zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie, które odbędzie się w sobotę, 16.06., o godz.10.00

Dyżury na cmentarzu

 3 - 9.06      Potempa N.

10 - 16.06    Loch M.

17 - 23.06   Głowania M.

24 - 30.06   Czanguleit N.

Służba przy sztandarze

7.06. godz.9.00        Boże Ciało

Mały:    wszystkie marianki

Duży:    wszystkie marianki

Dzieci:  Ibrom A., Loch M., Kocot J., Kaniak J., Bok M.

7.06. godz.15.00

Mały:    Bartoszek J., Strach K., Ziaja W.

Duży:    Ibrom A., Stefan A., Blimer N.

Dzieci:  Jonienc N., Czanguleit N.

8.06.godz.18.00   Oktawa

Mały:    Potempa N., Walczyk N., Jonienc A.

Duży:    Loch M., Loch A., Głowania K.

Dzieci:  Kroczek J., Bok M.

9.06. godz.17.30   Oktawa

Mały:     Głowania M., Ciupka A., Kroczek M.

Duży:     Kroczek K., Kocot J., Jonienc N.

Dzieci:   Loch M., Czanguleit N.

10 06.godz.15.00   Oktawa

Mały:     Wanat K., Czaja N., Bartoszek J.

Duży:     Wons J., Blimer N., Ibrom A.

Dzieci:   Kocot J., Jonienc N.

11.06. godz.17.30   Oktawa

Mały:      Potempa N., Kaniak J., Ziaja W.

Duży:      Jędrysik D., Czanguleit N., Kroczek J.

Dzieci:    Bok M., Głowania K.

12.06. godz.17.30    Oktawa

Mały:      Głowania M., Strach K., Jonienc A.

Duży:      Kocot J., Jędrysik M., Stefan A.

Dzieci:    Czanguleit N., Loch M. 

13.06. godz.18.00    Oktawa + nabożeństwo fatimskie

Mały:      Ciupka A., Czaja N., Kroczek M.

Duży;      Ibrom A., Loch A., Kroczek K.

Dzieci:    Jonienc N., Kocot J.

14.06. godz.17.30    Oktawa

Mały:       Walczyk N., Kaniak J., Ziaja W.

Duży:       Loch M., Stefan A., Kocot J.

Dzieci:    Kroczek J., Bok M.

Spotkanie marianek

   Marianki spotkają się w 31 maja (czwartek) po Mszy św, w  sobotę wyjazd do Leśnicy o godz. 8.10 spod kościoła.

Wyjazd do Leśnicy

W sobotę, 2.06, wyjeżdżamy do Leśnicy na turniej. Spotykamy się na parkingu obok kościoła o godz.8.10. Próba przed wyjazdem odbędzie się w poniedziałek, 28.05, po wieczornej mszy św.

Spotkanie marianek

     Najbliższe spotkanie marianek odbędzie się wyjątkowo w czwartek, 31.05, po mszy św. szkolnej. Poświęcone będzie przygotowaniu do Uroczystości Bożego Ciała. Zapraszamy wszystkie marianki.

Służba przy sztandarze

27.05. godz.11.00         Zesłanie Ducha Św.

Mały: Jonienc A., Głowania M., Strach K.

Duży: Stefan A., Mudrak M., Bok M.

28.05. godz.18.00        NMP Matki Kościoła

Mały: Kaniak J., Ciupka A., Bartoszek J.

Duży: Kocot J., Głowania K., Jędrysik D.

PROŚBA O MODLITWĘ

Wiadomość pilna

Diecezjalny duszpasterz Dzieci Maryi, Ks. Mariusz, jest poważnie chory. Prosi wszystkie marianki o wsparcie modlitewne.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

Zapraszam wszystkie marianki na godzinki w niedzielę, 20.05., o godz.10.30. Śpiew prowadzić będzie Julia.

Spotkanie marianek

   Zapraszamy na spotkanie marianek, które odbędzie się w sobotę, 19.05., o godz.10.00

Służba przy sztandarze

13.05. godz.15.00    Nabożeństwo fatimskie

Wszystkie marianki przychodzą w strojach liturgicznych

14.05. godz.17.00     Dni Krzyżowe

Mały: Ziaja W., Bartoszek J., Kroczek M.

Duży: Jonienc N., Czanguleit N., Głowania K.

17.05  godz.17.00     Dni Krzyżowe

Mały: Głowania M., Wanat K., Czaja N.

Duży: Kroczek J., Kocot J., Loch M.

20.05 godz.11.00     Wniebowstąpienie Pańskie

Mały: Walczyk N., Ciupka A., Grondes R.

Duży: Loch A., Kroczek K., Blimer N.

Spotkanie marianek

  Serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie marianek, które odbędzie się w sobotę (5.05.) o godz. 10.00

Dyżury na cmentarzu

29.04 -  5.05     Kaniak J.

  6.05 - 12.05   Jonienc A

13.05 - 19.05   Wanat K.

20.05 - 26.05   Ciupka A.

27.05 -  2.06    Kroczek J.

Służba przy sztandarze

25.04. godz.17.00     Procesja błagalna

Mały: Ziaja W., Potempa N., Bartoszek J.

Duży: Kocot J., Czanguleit N., Głowania K.

 

3.05. godz.10.30     Uroczystość NMP Królowej Polski

Mały: Czaja N., Ciupka A., Strach K.

Duży: Kroczek K., Mudrak M., Loch M.

 

6.05. godz.8.45      Uroczystość I Komunii Św.

Mały: Głowania M., Jonienc A., Wanat K.

Duży: Jonienc N., Ibrom A., Jędrysik D.

Spotkanie marianek

   Zbiórka marianek odbędzie się w dniu 5 maja (sobota) o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy także kandydatki do posługi w naszej wspólnocie.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

Zapraszam marianki na godzinki w niedzielę, 22.04, o godz. 10.30. Śpiew prowadzić będzie Agnieszka.

Spotkanie marianek

 Serdecznie zapraszamy na spotkanie marianek w sobotę, 21.04., o godz.10.00

Dyżury na cmentarzu

           1 -  7.04            Ziaja W.

   8 - 15.04.          Kocot J.

  16 - 21.04.         Strach K.

  22 - 28.04.         Głowania K.

Spotkanie marianek

   Zapraszamy marianki na spotkanie marianek które odbędzie się 21 kwietnia (sobota) o godz. 9.00.

Sprzątanie kościoła

 Starsza grupa marianek proszona jest o włączenie się w sprzątanie naszej świątyni w Wielką Sobotę po zakończonej liturgii.

Służba przy sztandarze

7.04. godz.18.00   Wielka Sobota

Mały: Bartoszek J., Jonienc A., Walczyk N.

Duży: Jędrysik D., Jędrysik M., Wons J.

8.04. godz.6.00   Rezurekcja

Mały: Potempa N., Kaniak J., Ciupka A.

Duży: Loch A., Loch M., Kocot J.

9.04. godz.11.00  II dzień Świąt Wielkanocnych

Mały: Ziaja W., Kroczek M., Strach K.

Duży: Stefan A., Blimer N., Kroczek K.

15.04. godz.11.00  Święto Miłosierdzia Bożego

Mały: Czaja N., Głowania M., Wanat K.

Duży: Świtała M., Mudrak M., Bok M.

Adoracja przy Bożym Grobie

           Wielki Piątek

20.00    Świtała M.    -  Wons J.

21.00    Stefan A.      -  Blimer N.

          Wielka Sobota

 9.00      Głowania M.  -  Strach K.

 9.30      Loch M.         -  Loch A.

10.00     Wanat K.       -  Walczyk N.

10.30     Potempa N.   -  Grondes R.

11.00     Ziaja W.        -  Kroczek  M.

11.30     Jonienc A.    -  Kroczek J.

12.00     Głowania K.  -  Czanguleit N.

13.00     Jonienc N.    -  Bok M.

14.00     Bartoszek J. -  Jędrysik D.

14.45     Kocot J.        -  Ibrom A.

15.30     Ciupka A.     -  Jędrysik M.

16.15     Kroczek K.   -  Mudrak M.

17.00    Kaniak J.      -  Czaja N.

Adorację dla dzieci o godz. 10.00 prowadzi kl. II gimn.

Adorację dla młodzieży o godz. 14.00 prowadzi Agnieszka

Spotkanie marianek

Spotkanie marianek odbędzie się w 31 marca (sobota) o godz.10.00. Zapraszamy serdecznie wszystkie marianki.

Służba przy sztandarze

 26.03. godz.18.00  Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

        Mały: Wanat K., Czaja N., Bartoszek J.

        Duży: Głowania K., Kroczek K., Kocot J.

 

  1.04. godz.11.00   Niedziela Palmowa

        Mały: Kroczek M., Strach K., Grondes R.

        Duży: Kroczek J., Jonienc N., Stefan A.

 

Spotkanie marianek

    Informujemy Marianki, że zebranie dla nich organizowane jest 17 marca (sobota) o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy.