Aktualności mariańskie

Slużba przy sztandarze


13.07. godz.18.00     Nabożeństwo fatimskie

Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz.10.30

 2.07.  grupa I               23.07.   grupa II
 9.07.  grupa II              30.07.   grupa I
16.07.  grupa I

I sobota lipca


Zachęcamy wszystkie marianki do udziału we mszy św. w pierwszą sobotę lipca.
W okresie wakacyjnym nie spotykamy się na wspólnym  śniadaniu.

Dyżur na cmentarzu


26.06. -  1.07.    studentki
 2.07. -  8.07.     licealistki
 9.07. - 15.07.    gimnazjalistki
16.07. - 22,07.    kl. III,  IV i VI 
23.07. - 29.07.    kl. V
30.07. -  5.08.     licealistki
 6.07. - 12.08.    gimnazjalistki
13.08. - 19.08.    kl. III, IV i VI
20.08. - 26.08.    kl. V
27.08. -  209.      studentki

 

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
      w sobotę (24.06.) o godz. 10.00

Służba przy sztandarze


15.06. godz.9.00    Boże Ciało
Wszystkie marianki w strojach liturgicznych
15.06. godz.15.00   Oktawa
Mały:  Strzelczyk W., Chmielorz L., Kulik I.
Duży:  Stefan A., Strach K., Guzy J.
Dzieci: Kocot J., Kulik G.
16.06. godz.17.30   Oktawa
Mały:   Bonk P., Szyguła H., Chmielorz L.
Duży:   Czanguleit N., Kocot J., Ciupka A.
Dzieci: Potempa N., Głowania M.
17.06. godz. 17.30   Oktawa
Mały:   Strzelczyk W., Bonk P., Grondes D.
Duży:   Walczyk N., Loch M., Wanat K.
Dzieci: Grondes R., Bartoszek J.
19.06. godz.17.30   Oktawa 
Mały:   Szyguła H., Kulik I., Grondes D.
Duży:   Jonienc A., Potempa N., Strach K.
Dzieci: Guzy J., Głowania M.
20.06. godz.17.00   Oktawa
Mały:   Bonk P., Chmielorz L., Strzelczyk W.
Duży:   Jonienc N., Loch M., Kulik G.
Dzieci:  Wanat K., Grondes R.
21.06. godz.17.30   Oktawa
Mały:   Strzelczyk W., Szyguła H., Kulik I.
Duży:   Walczyk N., Kocot J., Bartoszek J.
Dzieci: Strach K., Guzy J.
22.06. godz.17.30   Oktawa
Mały:   Grondes D., Bonk P., Chmielorz L.
Duży:   Potempa N., Głowania M., Ciupka A.
Dzieci: Loch M., Bartoszek J.
 

Służba przy sztandarze


13.06. godz.18.00   Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (10.06.) o godz.10.00

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zachęcamy do udziału w godzinkach
w niedzielę o godz. 10.30 

 4.06.  grupa I            18.06. grupa I
11.06. grupa II           25.06. grupa II

Służba przy sztandarze


4.06. godz.11.00   Zesłanie Ducha Św
.
Mały: Strzelczyk W., Kulik I., Szaton M.
Duży: Jonienc N., Jonienc A., Walczyk N.
 
5.06. godz.18.00   NMP Matki Kościoła

Mały: Grondes D., Bonk P., Chmielorz L.
Duży: Głowania M., Kocot J., Bartoszek J.

Służba przy sztandarze


22.05. godz.17.00    Dni Krzyżowe

Mały: Strzelczyk W., Kulik I., Grondes D.
Duży: Głowania M., Bartoszek J., Kulik G.

24.05. godz.17.00    Dni Krzyżowe
 
Mały: Bonk P., Szyguła H., Chmielorz L.
Duży: Guzy J., Strach K., Świtała M.

26.05. godz.17.30    Dzień Matki

Mały: Strzelczyk W., Chmielorz L., Kulik I.
Duży: Wanat K., Potempa N., Ciupka A.

28.05. godz. 11.00     Wniebowstąpienie

Mały: Szaton M., Bonk P., Szyguła H.
Duży: Loch M., Czanguleit N., Stefan A.

 

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
      w sobotę (20,05.) o godz. 10.00

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz. 10.30

14.05.   grupa II
21.05.   grupa I
28.05.   grupa II

Służba przy sztandarze


14.05. godz.15.00     Nabożeństwo fatimskie

Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Służba przy sztandarze


7.05. godz.10.45       I Komunia św.
Mały: Grondes D., Szyguła H., Chmielorz L.
Duży: Wanat K., Walczyk N., Strach K.

Spotkanie marianek


W sobotę (6.05.) spotykamy się na wspólnej eucharystii o godz. 7.00.
Po mszy św. zapraszamy na  "śniadanie z Matką Najświętszą."

 

Służba przy sztandarze


3.05 godz.10.30   NMP Królowej Polski
Mały: Grondes D., Chmielorz L., Strzelczyk W.
Duży: Kocot J., Ciupka A., Guzy J.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy marianki, grupa I, na godzinki
w niedzielę 30.04. o godz.10.30.

Slużba przy sztandarze


25.04. godz.17.00     Procesja błagalna
Mały: Kulik I., Szyguła H., Bonk P.
Duży: Kulik G., Walczyk N., Glowania M.

Sprzątanie kościoła


Po liturgii Wielkiej Soboty zapraszamy starszą grupę (od II gimn.)
do sprzątania kościoła

Służba przy sztandarze


15.04.  godz.18.00   Wielka Sobota
Mały: Grondes D., Kulik I., Szyguła H.
Duży: Stefan A., Potempa N., Strach K.

16.04.  godz.6.00  Rezurekcja
Mały:         Bonk P., Strzelczyk W., Chmielorz L.
Św. Anny: Kulik G., Bartoszek J., Grondes R.
Duży:        Loch A., Loch M., Świtała M.

17.04.  godz. 10.45   
Mały: Kulik I., Szyguła H., Szaton M.
Duży: Wanat K., Guzy J., Czanguleit N.

23.04. godz.10.45  Niedziela Miłosierdzia
Mały: Grondes D., Szaton M., Strzelczyk W.
Duży: Jonienc N., Jonienc A., Ciupka A.

Adoracja przy Bożym Grobie


WIELKI PIĄTEK
19.30    Loch A. - Loch M.
20.15    Świtała M. - Kocot J.
21.00    Stefan A. - Czanguleit N.

WIELKA SOBOTA
 9.00     Grondes D. - Chmielorz L.
 9.30     Kulik I. - Bonk P.
10.00    Szaton M. - Szyguła H.
10.30    Strzelczyk W. - Potempa N.
11.30    Kulik G. - Grondes R.
12.30    Głowania M. - Bartoszek J.
13.30    Jonienc N, - Jonienc A.
14.30    Guzy J. - Kocot J.
15.30    Ciupka A. - Strach K.
16.30    Wanat K. - Walczyk N.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
we wtorek (11.04.) o godz.17.00

Służba przy sztandarze


9.04. godz.11.00   Niedziela Palmowa
Mały: Grondes D., Szyguła H., Chmielorz L.
Duży: Guzy J., Czanguleit N., Jonienc A.

Godzinki o Męce Pańskiej


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz. 10.30

2.04.  grupa I
9.04.  grupa II

Spotkanie marianek


W sobotę (1.04.) uczestniczymy wspólnie
we mszy św. o godz. 7.00.
Po mszy św. zapraszamy do chaty
na "śniadanie z Matką Najświętszą". 

Służba przy sztandarze


25.03 godz.17.00         Zwiastowanie
Mały: Kulik I., Strzelczyk W., Bonk P.
Duży: Czanguleit N., Ciupka A., Jonienc N.

Pielgrzymka


W sobotę (18.03.) udajemy się na pielgrzymkę na Jasną Górę.
Wyjazd o godz. 8.30; zbiórka na parkingu obok kościoła.

Służba przy sztandarze


12.03. godz.11.00    Msza Św. w int. kobiet

Mały: Strzelczyk W., Szyguła H., Szaton M.
Duży: Kocot J., Bartoszek J., Kulik G.

Droga Krzyżowa


W piątek ( 10.03.) mariaki prowadzą Drogę Krzyżową o godz. 17.30.
Zapraszamy wszystkie marianki w strojach liturgicznych.
Wyznaczone dziewczęta proszę o przygotowanie rozważań.