Aktualności mariańskie

Służba przy sztandarze


15.07. godz.15.00        Nabożeństwo fatimskie

Mały: Wszystkie marianki
Duży: Wszystkie marianki

Msza św. pierwszosobotnia


Zachęcamy wszystkie marianki
do udziału we mszy św. pierwszosobotniej 5.07. o godz. 7.00

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz. 10.30

 1.07.  grupa II                22.07.  grupa I
 8.07.  grupa I                 29.07.  grupa II
15.07. grupa II

 

Dyżur na cmentarzu


  1.07. -  7.07.   kl. IV, V i VII
  8.07. - 15.07.  kl. VI
15.07. - 21.07.  gimnazjum
22.07. - 28.07.  liceum
29.07. -  4.08.   studentki
 5.08. -  11.08   kl. VI
12.08. - 18.08   kl. IV, V, VII
19.08. - 25.08.  gimnazjum
26.08. -  1.09.   liceum

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
      w sobotę (16.06.) o godz. 10.00

Służba przy sztandarze


13.06. godz.18.00    Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz.10.30

3.06.    grupa II                         17.06.  grupa II
10.06.  grupa I                           24.06.  grupa I

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na "śniadanie z Matką Najświętszą"
w sobotę (2.06.) po wspólnie przeżytej mszy św.

Służba przy sztandarze

31.05. godz.9.00    Boże Ciało
Wszystkie marianki biorą udział w procesji w strojach liturgicznych. Zbiórka na placu kościelnym o godz. 8.45.

31.05. godz.15.00      Oktawa
Mały:    Kulik I., Chmielorz L., Bonk P.
Duży:    Czanguleit N., Głowania M., Guzy J.
Dzieci:  Kulik G., Kocot J.

1.06. godz.17.30      Oktawa
Mały:    Bonk P., Szyguła H., Szaton M.
Duży:   Kocot J., Loch M., Strach K.
Dzieci: Potempa N., Walczyk N.

2.06. godz.17.30      Oktawa
Mały:    Chmielarz L., Grondes D., Kulik I.
Duży:    Walczyk N., Wanat K., Loch M.
Dzieci:  Grondes R., Bartoszek J.

4.06. godz.17.30      Oktawa
Mały:    Szaton M., Grondes D., Szyguła H.
Duży:    Stefan A., Strach K., Kulik G.
Dzieci:  Guzy J.,  Grondes R.      
                                                                       
5.06. godz.17.00      Oktawa
Mały:    Szyguła., Chmielorz L., Kulik I.
Duży: Potempa N., Bartoszek J., Kocot J.
Dzieci:  Wanat K., Bonk P.

6.06. godz.17.30      Oktawa
Mały:    Grondes D., Szyguła H., Szaton M.
Duży:   Strach K., Bartoszek J., Kulik G.
Dzieci:  Loch M., Grondes R. 
                                                            ,
7.06. godz.17.30      Oktawa
Mały:  Bonk P., Chmielorz L., Kulik I.
Duży:  Kulik G., Kocot J., Grondes R.
Dzieci:  Bartoszek J., Szyguła H.

 

Służba przy sztandarze


27.05. godz.9.00      Msza św. za matki
Mały: Chmielorz L., Bonk P., Szaton M.
Duży: Czanguleit N., Guzy J., Bartoszek J.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (19.05.) o godz.10.00

Służba przy sztandarze


13.05. godz.11.00     Wniebowstąpienie
Mały: Szaton M., Szyguła H., Chmielorz L.
Duży: Kocot J., Walczyk N., Guzy J.

13.05. godz.15.00     Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki 
Duży: wszystkie marianki

20.05. godz.11.00     Zesłanie Ducha Św.
Mały: Kulik I., Grondes D., Bonk P.
Duży: Świtała M., Loch M., Bartoszek J.

21.05 godz.17.30      NMP Matki Kościoła
Mały: Szyguła H., Chmielorz L., Kulik I.
Duży: Kulik G., Potempa N., Strzelczyk W.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz.10.30

           13.05.  grupa I
           20.05.  grupa II
           27.05.  grupa I

Służba przy sztandarze


7.05. godz.17.00      Dni krzyżowe
Mały: Chmielorz L., Kulik I., Strzelczyk W.
Duży: Kocot J., Wanat K., Strach K.

9.05. godz.17.00      Dni krzyżowe
Mały: Szyguła H., Grondes D., Bonk P.
Duży: Grondes R., Bartoszek J., Kulik G.

Spotkanie marianek


Zapraszamy na śniadanie z Matką Najświętszą w sobotę (5.05.)
po wspólnie przeżytej mszy św.

Służba przy sztandarze


25.04. godz.17.30      Procesja błagalna
Mały: Bonk P., Grondes D., Szyguła H.
Duży: Strzelczyk W.

3.05. godz.10.30.   Uroczystość NMP Królowej Polski
Mały: Kulik I., Bonk P., Szyguła H.
Duży: Kocot J., Bartoszek J., Guzy J.

6.05. godz.10.45   I Komunia Św.
Mały: Chmielorz L., Kulik I., Szaton M.
Duży: Wanat K., Walczyk N., Loch M.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
     w sobotę (21.04.) o godz. 10.00

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy marianki na godzinki w niedzielę o godz. 10.30

      8.04      grupa I                    22.04.  grupa I
    15.04.   grupa II                    29.04.  grupa II

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na "podwieczorek z Matką Najświętszą" 
w sobotę (7.04.) po wspólnie przeżytej mszy św. o godz. 15.00.

Sprzątanie kościoła


Zapraszam starszą grupę marianek do sprzątania kościoła
w Wielką Sobotę po zakończeniu ceremonii.

Służba przy sztandarze


31.03. godz.18.00    Wielka Sobota
Mały: Szaton M., Grondes D., Szyguła H.
Duży: Potempa N., Kroczek M., Guzy J.

1.04. godz.6.00        Rezurekcja
Mały: Kulik I., Bonk P., Chmielorz L.
Duży: Świtała M., Kocot J., Czanguleit N.
Św. Anny: Bartoszek J., Walczyk N., Strach K.

2.04. godz.10.45       Poniedziałek Wielkanocny
Mały: Szyguła H., Kulik I., Grondes D.
Duży: Głowania M., Wanat K., Grondes R.

8.04. godz.11.00      Niedziela Miłosierdzia
Mały: Szaton M., Chmielorz L., Szyguła H.
Duży: Walczyk N., Bartoszek J., Strach K.

9.04. godz.18.00      Zwiastowanie
Mały: Grondes D., Bonk P., Szyguła H.
Duży: Strzelczyk W., Wanat K., Potempa N.

 

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
    we wtorek (27.03.) o godz. 16.30

Służba przy sztandarze


25.03. godz.11.00  Niedziela Palmowa
Mały: Chmielorz L., Kulik I., Grondes D.
Duży: Stefan A., Strach K., Potempa N.

Godzinki o Męce Pańskiej


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz.10.30

4.03.    grupa I            18.03.  grupa I
11.03.  grupa II           25.03.  grupa II

Spotkanie marianek


W sobotę (3.03.) o godz. 7.00 bierzemy udział we mszy św.
Potem odbędzie się spotkanie przy stole.

Godzinki o Męce Pańskiej


Zapraszamy na godzinki  w niedzielę o godz. 10.30

18.02.   grupa I
25.02.   grupa II

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (17.02.) o godz. 10.00.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy marianki na godzinki w niedzielę o godz.10.30

4.02.    grupa I
11.02.  grupa II  

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na mszę św. w sobotę o godz. 7.00.
Po mszy św. odbędzie się w chacie spotkanie marianek.

Służba przy sztandarze

 
2.02.godz.18.00         Ofiarowanie Pańskie
Mały: Szyguła H., Chmielorz L., Kulik I.
Duży: Wanat K., Walczyk N., Potempa N.