Aktualności mariańskie

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (18.11.) o godz.10.00

Służba przy sztandarze


12.11. godz.11.00     Kiermasz
Mały: Szyguła H., Strzelczyk W., Kulik I.
Duży: Strach K., Walczyk N., Kulik G.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz.10.30

5.11.    grupa I                          19.11.   grupa I
12.11.  grupa II                         26.11.   grupa II

Spotkanie marianek


W sobotę (4.11.) uczestniczymy wspólnie we mszy św. o godz.15.00.
Po mszy św. spotykamy się w chacie na  "podwieczorku z Matką Najświętszą".

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki i kandydatki na spotkanie
w sobotę (21.10.) o godz.15.30.
Po spotkaniu udamy się na nabożeństwo różańcowe, które poprowadzimy.
Proszę nie zapomnieć o medalikach  i strojach liturgicznych.
Wyznaczone dziewczęta proszę o przygotowanie rozważań.

Służba przy sztandarze


13.10 godz.17.00    Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz. 10.30

  1.10.  grupa II                      22.10.  grupa I
  8.10.  grupa I                       29.10.  grupa II
15.10.  grupa II

Pielgrzymka na Górę Św. Anny


Udajemy się na pielgrzymkę na Górę Św. Anny.
Wyjazd w piątek o godz. 16.00, powrót w niedzielę ok. południa.
Proszę zabrać ze sobą strój liturgiczny, medalik, modlitewnik,
śpiwór i dobry humor.

Służba przy sztandarze


24.09. godz.9.45      Odpust w Żędowicach
Mały: Szyguła H., Grondes D., Szaton M.
Duży: Wanat K., Strach K., Bartoszek J.

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki i kandydatki
na spotkanie w sobotę (16.09) o godz.10.00

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz.10.30
17.09.    grupa II
24.09.    grupa I

Służba przy sztandarze


8.09. godz.18.00   Uroczystość Narodzenia NMP
Mały: Szyguła H., Bonk P., Grondes D.
Duży: Loch M., Potempa N., Wanat K.

Wszystkie marianki zapraszamy w tym dniu do udziału we mszy św.

10.09. godz.10.45  Dożynki parafialne
Mały: Chmielorz L., Kulik I., Strzelczyk W.
Duży: Kocot J., Kulik G., Czanguleit N.

13.09. godz.18.00   Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na mszę św.
w sobotę (2.09.) o godz.7.00.
Po mszy św. spotykamy się w chacie
na "śniadaniu z Matką Najświętszą".

Służba przy sztandarze


27.08.  Odpust ku czci Św. Bartłomieja
O godz. 10.30 wszystkie marianki zbierają się na placu kościelnym,
aby uczestniczyć w sumie odpustowej.
Każda z dziewcząt bierze również udział w nieszporach                                                                           w sobotę o godz. 17.30 lub w niedzielę o godz. 15.00
             

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na przedodpustowe spotkanie
w środę (23.08.) o godz. 16.00. Proszę przynieść ze sobą sprzęt
do prac porządkowych ( rękawice, nożyk, kopaczka...).

Służba przy sztandarze


15.08.   godz.11.00      Wniebowzięcie NMP
Mały: Strzelczyk W., Szyguła H., Grondes D.
Duży: Stefan A., Wanat K., Guzy J.

Pozostałe dziewczęta zapraszamy w tym dniu na godz. 10.30,
na godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

Służba przy sztandarze


13.08. godz.15.00      Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz.10.30

  6.08.  grupa II              20.08.   grupa II
13.08.  grupa  I              27.08.    grupa  I

Służba przy sztandarze


30.07. godz.11.00   Odpust na Borowianach
Mały:          Kulik I., Bonk P., Strzelczyk W.
Św. Anny:  Szaton  M., Kulik G.
Duży:         Kocot J., Czanguleit N., Bartoszek J.

Slużba przy sztandarze


13.07. godz.18.00     Nabożeństwo fatimskie

Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zapraszamy na godzinki w niedzielę o godz.10.30

 2.07.  grupa I               23.07.   grupa II
 9.07.  grupa II              30.07.   grupa I
16.07.  grupa I

I sobota lipca


Zachęcamy wszystkie marianki do udziału we mszy św. w pierwszą sobotę lipca.
W okresie wakacyjnym nie spotykamy się na wspólnym  śniadaniu.

Dyżur na cmentarzu


26.06. -  1.07.    studentki
 2.07. -  8.07.     licealistki
 9.07. - 15.07.    gimnazjalistki
16.07. - 22,07.    kl. III,  IV i VI 
23.07. - 29.07.    kl. V
30.07. -  5.08.     licealistki
 6.07. - 12.08.    gimnazjalistki
13.08. - 19.08.    kl. III, IV i VI
20.08. - 26.08.    kl. V
27.08. -  209.      studentki

 

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
      w sobotę (24.06.) o godz. 10.00

Służba przy sztandarze


15.06. godz.9.00    Boże Ciało
Wszystkie marianki w strojach liturgicznych
15.06. godz.15.00   Oktawa
Mały:  Strzelczyk W., Chmielorz L., Kulik I.
Duży:  Stefan A., Strach K., Guzy J.
Dzieci: Kocot J., Kulik G.
16.06. godz.17.30   Oktawa
Mały:   Bonk P., Szyguła H., Chmielorz L.
Duży:   Czanguleit N., Kocot J., Ciupka A.
Dzieci: Potempa N., Głowania M.
17.06. godz. 17.30   Oktawa
Mały:   Strzelczyk W., Bonk P., Grondes D.
Duży:   Walczyk N., Loch M., Wanat K.
Dzieci: Grondes R., Bartoszek J.
19.06. godz.17.30   Oktawa 
Mały:   Szyguła H., Kulik I., Grondes D.
Duży:   Jonienc A., Potempa N., Strach K.
Dzieci: Guzy J., Głowania M.
20.06. godz.17.00   Oktawa
Mały:   Bonk P., Chmielorz L., Strzelczyk W.
Duży:   Jonienc N., Loch M., Kulik G.
Dzieci:  Wanat K., Grondes R.
21.06. godz.17.30   Oktawa
Mały:   Strzelczyk W., Szyguła H., Kulik I.
Duży:   Walczyk N., Kocot J., Bartoszek J.
Dzieci: Strach K., Guzy J.
22.06. godz.17.30   Oktawa
Mały:   Grondes D., Bonk P., Chmielorz L.
Duży:   Potempa N., Głowania M., Ciupka A.
Dzieci: Loch M., Bartoszek J.
 

Służba przy sztandarze


13.06. godz.18.00   Nabożeństwo fatimskie
Mały: wszystkie marianki
Duży: wszystkie marianki

Spotkanie marianek


Zapraszamy wszystkie marianki na spotkanie
w sobotę (10.06.) o godz.10.00

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP


Zachęcamy do udziału w godzinkach
w niedzielę o godz. 10.30 

 4.06.  grupa I            18.06. grupa I
11.06. grupa II           25.06. grupa II

Służba przy sztandarze


4.06. godz.11.00   Zesłanie Ducha Św
.
Mały: Strzelczyk W., Kulik I., Szaton M.
Duży: Jonienc N., Jonienc A., Walczyk N.
 
5.06. godz.18.00   NMP Matki Kościoła

Mały: Grondes D., Bonk P., Chmielorz L.
Duży: Głowania M., Kocot J., Bartoszek J.

Służba przy sztandarze


22.05. godz.17.00    Dni Krzyżowe

Mały: Strzelczyk W., Kulik I., Grondes D.
Duży: Głowania M., Bartoszek J., Kulik G.

24.05. godz.17.00    Dni Krzyżowe
 
Mały: Bonk P., Szyguła H., Chmielorz L.
Duży: Guzy J., Strach K., Świtała M.

26.05. godz.17.30    Dzień Matki

Mały: Strzelczyk W., Chmielorz L., Kulik I.
Duży: Wanat K., Potempa N., Ciupka A.

28.05. godz. 11.00     Wniebowstąpienie

Mały: Szaton M., Bonk P., Szyguła H.
Duży: Loch M., Czanguleit N., Stefan A.